Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 01, 10:27)
Labas rytas



joolita as irgi saviske vedu pas mociute maudytis,tiksliau mano pana pati taip pageidauja,mat as tipo jai sampuno i akis pripilu tai negerai plaukus isplaunu,tai dabar isitaise pas mociute  spa proceduras atlikinet,tai kadangi plaukai labai jai ilgi,tai irgi gaunam dziovintuvu dziovint,kad galetu iki namu pareit.




pas migle irgi ilgi plaukai. jau tris kartus kirpau. nes kai per ilgi,jau ji sukuotis neiduoda, pesa jai labiau.
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 01 31, 22:42)

Oskaniai tie spageciai valgosi jam??? lotuliukas.gif zinok ir as valgydavau vaikystej makaronus zalius,oj kaip skaniai budavo,vietoj traskuciu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O ka kazin reiskia tie skaiciai prie niku? g.gif nesupratinga turbut as blush2.gif  ax.gif  blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Ir as ,ir as lotuliukas.gif valgydavau zalius makaronus....ir dabar kartais sukramsnoju,ir maze mano kartais valgo.... thumbup.gif
O skaiciukai - tai zinuciu kiekis musu temeleje....va kokia as plepe pasirodo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 01 31, 23:25)
Ačiūkas.  smile.gif
Uj, o į šį dalykėlį aš po užpraeito ketvirtadieniuko dar nelabai galiu žiūrėt. Brrr.  doh.gif  doh.gif  blush2.gif


O as nuo Kaledu dar neskanavau...ir kazkaip nesinori.....tiesa naminio vyniuko mama pavaisino thumbup.gif skanus buvo - aronijos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 01, 10:27)

Izabele va kad ant savaitgalio ateitum su tokiom vaisem  thumbup.gif

Ant savaitgalio galiu ir su geresnem vaisem ateiti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(evel1 @ 2010 01 31, 23:47)
sveikutes mirksiukas.gif kaip gera cia pas jus tokia siluma jauciasi is jusu rolleyes.gif  tiek dauk naujienu turiu,bet papasakosiu rytoj,nes labai nusikaliau kol is darbo per pusnynus praklampojau lotuliukas.gif

Nu,nu,nu....laukiam naujienu blink.gif

Labas rytas uzpustytasuser posted image
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 01 31, 21:42)

O ka kazin reiskia tie skaiciai prie niku? g.gif nesupratinga turbut as blush2.gif  ax.gif  blush2.gif



Jau tau paaiškino merginos-temoje parašytų žinučių skaičius mirksiukas.gif

Sveikos gyvos, ar neužpustė?

Mama grįžta po savaitgalio porcijos chemijos..sakė lašino mėlyną, raudoną ir žalią, įtariu namie šviesos nereikės, nes mama buv vietoj lempos-šviesis tamsoje lotuliukas.gif

Plazma, nu užsikurdavau dujinės viryklės vieną "skylę" ir kepdavau makaronus virš jos lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Miegu aš dar, o tuoj pana pareis iš mokyklos mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 01, 12:47)
Labas rytas 4u.gif

Miegu aš dar, o tuoj pana pareis iš mokyklos mastau.gif

na tu ir miegale 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 01, 12:55)
na tu ir miegale  4u.gif



Nežinau kas man darosi,naktim miegu kai kiškis,bet ryte atsikelt negaliu ir taip iki vakaro pramiegočiau angel_sadangel.gif
Atsakyti
Mimmi as taip miegodavau nuo ryto iki vakro,nuo vakaro iki ryto kai laukiausi wink.gif

joolita pas maniske irgi iki uzpakalio galo plaukai,tai dabar pakirpau per sprindi,nes vienas vargas su jais....

izabele laukiu savaitgalio biggrin.gif

o pas mus zalius makaronus valgo tik musu ziurkenas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 01, 13:16)
Nežinau kas man darosi,naktim miegu kai kiškis,bet ryte atsikelt negaliu ir taip iki vakaro pramiegočiau angel_sadangel.gif

gal tau kokia depresija? juk buna miegi guli, ir nieko nesinori.
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 01, 13:26)
Mimmi as taip miegodavau nuo ryto iki vakro,nuo vakaro iki ryto kai laukiausi wink.gif

joolita  pas maniske irgi iki uzpakalio galo plaukai,tai dabar pakirpau per sprindi,nes vienas vargas su jais....

izabele laukiu savaitgalio  biggrin.gif

o pas mus zalius makaronus valgo tik musu ziurkenas  biggrin.gif

pas migle jau zemiau peciu. kai uzauga iki puse nugaros pakerpu. tada greiciau issisukuojam ir ne taip pesa. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 01, 13:26)
Mimmi as taip miegodavau nuo ryto iki vakro,nuo vakaro iki ryto kai laukiausi wink.gif


Nesilaukiu aš,nors ir norėčiau 4u.gif

QUOTE(joolita @ 2010 02 01, 13:32)
gal tau kokia depresija? juk buna miegi guli, ir nieko nesinori.
Papildyta:



Gal ir taip, bet vakarais tokia akyvi esu, tik tvarkausi, energija per kraštus liejas, o iš ryto negaliu iš lovos išlipt. Iš darbo ir stengiuos nusimuilint,kad tik pamiegot galėčiau.
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 01, 14:28)
Nesilaukiu aš,nors ir norėčiau 4u.gif
Gal ir taip, bet vakarais tokia akyvi esu, tik tvarkausi, energija per kraštus liejas, o iš ryto negaliu iš lovos išlipt. Iš darbo ir stengiuos nusimuilint,kad tik pamiegot galėčiau.

mmmm. mane tai visa diena migdo, energijos niekam nera. unsure.gif

gal tikrai laukiesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 02 01, 12:37)
Jau tau paaiškino merginos-temoje parašytų žinučių skaičius  mirksiukas.gif

Sveikos gyvos, ar neužpustė?

Mama grįžta po savaitgalio porcijos chemijos..sakė lašino mėlyną, raudoną ir žalią, įtariu namie šviesos nereikės, nes mama buv vietoj lempos-šviesis tamsoje  lotuliukas.gif

Plazma, nu užsikurdavau dujinės viryklės vieną "skylę" ir kepdavau makaronus virš jos  lotuliukas.gif

Aciu zinosiu ka reiskia,bet pasirodo ir as is aktyvesniuju lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ax.gif
O kaip dabar tavo Mama jaucias,potokiu doziu?Atsimenu kaip mano teciuii ir kriskto mamai svitindavo ir kaip poto jausdavos verysad.gif unsure.gif
As snd nusivaliau masina,kai puste niekur nevaziavau,tai koki sluoksni sniego teko nugrandyti doh.gif blink.gif ryt turbut i darzeli vaziuosim,tai pasiruosiau jau masiniuka smile.gif tik nezinau kaip teks iskiemu ismauroti g.gif nes oj oj kas daros,ziuriu furos kaip atveza i parduotuv prekes,visos krenta,vargsai kol beismauroja,ir kiemai baisiai isvazineti yra unsure.gif nu kaip nors gal issivaziuosim,tik kad va prie perijos ar sviesaforu sustojam iskarto pykt pradeda,o taip su juom galima toli vazinetis,ramybe buna,i vilniu ar kauna kai vazinedavo ramutes sededavo,jam judejimas yra viskas thumbup.gif .
Atsakyti
kaip smagu nauja temuke , visom po 4u.gif
daznai as pas jus uzsuku tik deje kartais neturiu ka parasyti blush2.gif tai paskaitau ir pabegu blush2.gif lotuliukas.gif
na o as siandien krauja pridaviau , dovanu gavau tai sedziu , issisiepus iki ausu biggrin.gif
Atsakyti