Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(vikma @ 2010 02 01, 15:18)
Aciu zinosiu ka reiskia,bet pasirodo ir as is aktyvesniuju lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ax.gif
O kaip dabar tavo Mama jaucias,potokiu doziu?Atsimenu kaip mano teciuii ir kriskto mamai svitindavo ir kaip poto jausdavos verysad.gif  unsure.gif
As snd nusivaliau masina,kai puste niekur nevaziavau,tai koki sluoksni sniego teko nugrandyti doh.gif  blink.gif ryt turbut i darzeli vaziuosim,tai pasiruosiau jau masiniuka smile.gif tik nezinau kaip teks iskiemu ismauroti g.gif nes oj oj kas daros,ziuriu furos kaip atveza i parduotuv prekes,visos krenta,vargsai kol beismauroja,ir kiemai baisiai isvazineti yra unsure.gif nu kaip nors gal issivaziuosim,tik kad va  prie perijos ar sviesaforu sustojam iskarto pykt pradeda,o taip su juom galima toli vazinetis,ramybe buna,i vilniu ar kauna kai vazinedavo ramutes sededavo,jam judejimas yra viskas thumbup.gif .

sveikute smile.gif
kai migle maza buvo, ir tas pats. kai sustoji tai verkdavo. o dabar ji jau dairosi per langa ,kai sustojam. thumbup.gif ji megsta vazineti,net labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2010 02 01, 15:35)
kaip smagu nauja temuke , visom po 4u.gif
daznai as pas jus uzsuku tik deje kartais neturiu ka parasyti  blush2.gif tai paskaitau ir pabegu blush2.gif  lotuliukas.gif
na o as siandien krauja pridaviau , dovanu gavau tai sedziu , issisiepus iki ausu biggrin.gif

ir kas per dovanos,kad net iki ausu issisiepus sedi??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 01, 15:37)
ir kas per dovanos,kad  net iki ausu issisiepus sedi??? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ax.gif

na sketis , sokaladas ,puodukas , man lames nedovanos teikia , o tai kad kazkam mano kraujas pades
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 02 01, 15:36)
sveikute  smile.gif
kai migle maza buvo, ir tas pats. kai sustoji tai verkdavo. o dabar ji jau dairosi per langa ,kai sustojam.  thumbup.gif  ji megsta vazineti,net labai  4u.gif

O manasis sustojam su masina ir isterijos prasideda,as tik ziuriu i ji ir i kelia,ziuriu kad koks priepuolis neistiktu,buvau per jo cypimus ir masina sudauzius,bet tada ir pati jau isrikiuotes isejau,pasimeciau,drebejau.Su juom pvz kai iseinam pasivaikscioti taip pat negalim sustoti,turim eiti,negaliu sutojus su kazkuom pakalbeti,pradeda nervotis,klykti,ir teinam toliau ir nesuprantu kodel jam taip yra. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(gobsiukas @ 2010 02 01, 15:41)
na sketis , sokaladas ,puodukas , man lames nedovanos teikia , o tai kad kazkam mano kraujas pades

Tai donore buvai? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 01, 15:44)
O manasis sustojam su masina ir isterijos prasideda,as tik ziuriu i ji ir i kelia,ziuriu kad koks priepuolis neistiktu,buvau per jo cypimus ir masina sudauzius,bet tada ir pati jau isrikiuotes isejau,pasimeciau,drebejau.Su juom pvz kai iseinam pasivaikscioti taip pat negalim sustoti,turim eiti,negaliu sutojus su kazkuom pakalbeti,pradeda nervotis,klykti,ir teinam toliau ir nesuprantu kodel jam taip yra. doh.gif
Papildyta:

Tai donore buvai? thumbup.gif

jo jau daug metu biggrin.gif pradzioj mokamai o dabar jau neatlygintinai ,
o kokia jus negalia turit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2010 02 01, 15:46)
jo jau daug metu  biggrin.gif  pradzioj mokamai o dabar jau neatlygintinai ,
o kokia jus negalia turit blush2.gif

as jaunystej studiju laikais irgi buvau donore,tada pamenu po 50lt duodavo,bet labai nusilpau,buvo toks variantas,kai nualpau,ir neprisiminiau kur besu ir kur gyvenu,atejom su drauge,ji palydejo,bet kadangi ilgos eiles buvo,tai paliko viena mane,ir tada buvo paskutinis kartas man,bebijojau eiti unsure.gif
O manajam sunkus neigalumas su prieziura.Siaip vizualiai jis atrodo normalus vaikas,tik kad didelis svoris i akis krenta labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 01 vasario 2010 - 14:55
QUOTE(vikma @ 2010 02 01, 15:53)
as jaunystej studiju laikais irgi buvau donore,tada pamenu po 50lt duodavo,bet labai nusilpau,buvo toks variantas,kai nualpau,ir neprisiminiau kur besu ir kur gyvenu,atejom su drauge,ji palydejo,bet kadangi ilgos eiles buvo,tai paliko viena mane,ir tada buvo paskutinis kartas man,bebijojau eiti unsure.gif
O manajam sunkus neigalumas su prieziura.

aisku na man nekart po kraujo davimo neteko nualpti , tad dziaugiuosi , smile.gif
o taviskis lanko darzeli ar negali lankyti ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gobsiukas: 01 vasario 2010 - 14:56
QUOTE(gobsiukas @ 2010 02 01, 15:56)
aisku na man nekart po kraujo davimo neteko nualpti , tad dziaugiuosi ,  smile.gif
o taviskis lanko darzeli ar negali lankyti ?

per daug turbut nuleido kraujo man lotuliukas.gif
dabar kadangi sirgo tai neinam i darzeli,o taip tai lanko spec darzeli.Bet reti sveciai mes ten rolleyes.gif nes esam sirgaliai didziausi.na ilgiausia iseina 2savites,ir vel sergam.Dabar kaip ir jau pasveiko,ryt turbut vaziuosim.
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2010 02 01, 15:41)
na sketis , sokaladas ,puodukas , man lames nedovanos teikia , o tai kad kazkam mano kraujas pades

drinks_cheers.gif thumbup.gif As irgi studiju laikais buvau donore savanore,nes gaudavom po 3 laisvas dienas...tai kiek tik galima ,tiek ir duodavom....bet paskui susirgau gelta,ir baigesi mano kraujo davimas...o tikrai duociau thumbup.gif
Tik is ligonines grizau,nu ir keliai keleliai doh.gif sniego kalnai suversti mano ugio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izabele111: 01 vasario 2010 - 15:03
as tai turiu tiksla duodi atitinkama skaiciu neatlygintinai tai gauni antro laipsnio pensija , tai sakau visiem jei nesukaupsiu darbu tai bent donoryste sukaupsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2010 02 01, 16:04)
as tai turiu tiksla duodi atitinkama skaiciu neatlygintinai tai gauni antro laipsnio pensija , tai sakau visiem jei nesukaupsiu darbu tai bent donoryste sukaupsiu lotuliukas.gif

o geras,o dar daug iki tos 2lygio pencijos liko kaupti?bet o sveikatele nenusilpsta,kaip poto stiprini ja?
Papildyta:
QUOTE(izabele111 @ 2010 02 01, 16:02)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif As irgi studiju laikais buvau donore savanore,nes gaudavom po 3 laisvas dienas...tai kiek tik galima ,tiek ir duodavom....bet paskui susirgau gelta,ir baigesi mano kraujo davimas...o tikrai duociau thumbup.gif
Tik is ligonines grizau,nu ir keliai keleliai doh.gif sniego kalnai suversti mano ugio doh.gif

O kas nutiko kad i ligonine vaziavot?
o del sniego kalnu tai ziurint kokio jus ugio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 02 01, 16:09)
o geras,o dar daug iki tos 2lygio pencijos liko kaupti?bet o sveikatele nenusilpsta,kaip poto stiprini ja?
Papildyta:

O kas nutiko kad i ligonine vaziavot?
o del sniego kalnu tai ziurint kokio  jus ugio lotuliukas.gif

nu kol sulauksiu pakeis istatimus lotuliukas.gif nes virsunes ta ir temoka kaitalioti ir bloginti zmoniu padeti, o liko truputi daugiau nei puse biggrin.gif
Atsakyti