Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

Laba, norėčiau paklaust: kaupiuos iškepti kokį nors tortą (jau turiu kelis numačius į pretendentus). Ar visiems sutepti yra būtina torto forma (jos neturiu), ar čia priklauso nuo paties torto? g.gif

Žinau, kad klausimas ne visai protingas, bet visgi. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepraustaburnė @ 2010 02 06, 19:44)
Laba, norėčiau paklaust: kaupiuos iškepti kokį nors tortą (jau turiu kelis numačius į pretendentus). Ar visiems sutepti yra būtina torto forma (jos neturiu), ar čia priklauso nuo paties torto?  g.gif

Žinau, kad klausimas ne visai protingas, bet visgi.  blush2.gif

Ne visems reikia torto formos,torto forma dazniausiai reikalinga tortams su zeliniais kremais(lygiau susipila),as dar su visokiais musais tepu formose,o jei kremas tirstas tai tikrai nebutina.
Papildyta:
QUOTE(shrekiuke @ 2010 02 06, 17:56)
Kepiau daividijos tortą su slyvom ir brendžiu smile.gif Nu fantastika. Žinokit pasakysiu, seniai jau valgiau tokį skanų tortą. Labai skanus, man nerealiai prabangus, ir labai šikoladinis, labai labai. Tikrai dar kepsiu ir bus mano vienas mėgstamiausių tortų. Na mano vyrui nepatiko, bet jis nemėgsta nei brendžio nei džiovintų slyvų, bet man, mano uošviui ir uošveniai labai patiko. Ryt vešiu tėvams, žėsiu ką jie sakys. Rekomenduoju, palyginus nebrangus ir nerealiai skanus, prabangus tortukas smile.gif

Smagu girdet,kad isbandei ir ,kad patiko thumbup.gif
man jis irgi toks kaip prabangus didelis alkoholinis triufelis lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų pasiūlyti panašių tortų kaip "Rafaelo Svajonė" ? Nerealiai patiko jis man. Bet atsibos ištisai jį valgyt. Tai noris panašių, bet kitokių.
Atsakyti
QUOTE(RikY @ 2010 02 06, 22:07)
Gal kas galėtų pasiūlyti panašių tortų kaip "Rafaelo Svajonė" ? Nerealiai patiko jis man. Bet atsibos ištisai jį valgyt. Tai noris panašių, bet kitokių.

Su riešutais kepei????
Atsakyti
Olesta , turiu didelį prašymą ax.gif smile.gif
gal galima pakartot karamelinio ganašo receptuką su grietinėle ir pieneliu , juk užmiršau išsisaugot blush2.gif
dėkui 4u.gif
Atsakyti
didelį indelį grietinėlės užvirinu, nukaičiu puodą, sudedu Rududu indelį, išmaišau, kad ištirptų ir palieku naktį šaltai, ryte išplaku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 02 06, 22:52)
Ne visems reikia torto formos,torto forma dazniausiai reikalinga tortams su zeliniais kremais(lygiau susipila),as dar su visokiais musais tepu formose,o jei kremas tirstas tai tikrai nebutina.


dėkui. o tarkim http://www.supermama...;#entry21189631 šita, šokoladiniam reikia formos... g.gif įtariu, kad ne... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepraustaburnė @ 2010 02 07, 09:05)
dėkui. o tarkim http://www.supermama...;#entry21189631 šita, šokoladiniam reikia formos... g.gif įtariu, kad ne... g.gif

Sita puikiausiai gali sutepti ir ne formoj
Atsakyti
QUOTE(RikY @ 2010 02 06, 23:07)
Gal kas galėtų pasiūlyti panašių tortų kaip "Rafaelo Svajonė" ? Nerealiai patiko jis man. Bet atsibos ištisai jį valgyt. Tai noris panašių, bet kitokių.



rafaelo kitaip
2 sluoksniai rafaelo pertepimo, į juos dėki karamelizuotų meduje migdolų, truputį pasmulkintų. o vidurinis sluoksnis, olestos karamelinis ganašas. vat ir pakeitimas smile.gif oir ryškus smile.gif bet manau skanus, nes valgiau visus sluoksnius su riešutais, bet karameliniu ganašu nusprendėm kad skanu būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2010 02 05, 10:36)
aš keisčiau vienareikšmiškai mirksiukas.gif tai vat kad tik panaši sudėtis, bet pats biskvitas ir pagal struktūrą kitoks, o dėl skonio tai iš vis patyliu, vien jau ką reikšia, kad dedasi šokoladas į tešlą wub.gif neturiu nieko prieš tą tikrąjį miško biskvitą, čia gal mano skonis iškrypęs laugh.gif bet man jis grynų gryniausia bulka doh.gif

QUOTE(daividija @ 2010 02 05, 10:38)
Sutinku su tavim,juodo misko biskvita kepiau viena karta ir paskutini schmoll.gif Kazkoks netoks gavosi,bulka ir dar nepuri lotuliukas.gif
To svelnaus nebandziau,bet biskvita is "tiesiog tortas" tai daznai kepu.

Jau dabar ir as su jumi sutinku drinks_cheers.gif ,nusivyliau truputi tuo misko biskvitu,na kita karta zinosiu.
Atsakyti
Kažkada mačiau ale tai formule kaip apskaičiuoti produktų kieki kuris reikalingas kvedratinei (25x25cm) ar stačiakampei (25x40) formai,kai recepte nurodyta produktų kiekis sakykim 24cm skersmens apvaliai formai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Daivulyte* @ 2010 02 08, 16:53)
Kažkada mačiau ale tai formule kaip apskaičiuoti produktų kieki kuris reikalingas kvedratinei (25x25cm) ar stačiakampei (25x40) formai,kai recepte nurodyta produktų kiekis sakykim 24cm skersmens apvaliai formai. g.gif

apskritos formos plotas skaiciuojamas pagal formule PiRkvadratu smile.gif
paaiskinimas - Pi tai yra 3,1416, R yra formos skersmes puse (pvz 25 cm formai tai bus 12,5) nur ir tas R kvadratu
25 cm apvalios formos skaiciavimas:
3,1416*12,5*12,5, viso 490,88 kvadratiniu cm
kvadratine 25*25 cm forma yra 625 kvadratiniu cm.
staciakampe 25*40 yra 1000 kvadratiniu cm

reiskia, staciakampei formai imi visko dvigubai nei 25 cm apvaliai, o kvadratinei 1,3 karto daugaiu nei 25 cm apvaliai mirksiukas.gif
Atsakyti