Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

Tikrai,kad mmm...labai skaniai atrodo torčiukas.
Atbėgau pas pas jus su klausimu. Noriu šiandien kept juodajį mišką,tik biskvitą jo receptas:
3 kiausiniai
150 gr. cukraus
100 gr. margarino
150 gr. miltu (g.b. ir maziau, viskas priklauso nuo kiausiniu dydzio, tesla t.b. kaip tirsti grietine)
3 arb. sauks. kakavos
1 arb. saukst. sodos

noriu pakeist į švelniausią šokoladinį pagrindą tortam,receptas:

100 g juodojo šokolado,
100 g sviesto arba margarino,
75 g cukraus pudros,
100 g cukraus,
5 kiaušiniai,
100 g miltu,
vaniles arba citrinos žieveles,
truputis druskos,
1 a. š. kepimo milteliu,
3 v. š. kakavos milteliu.

panašūs,bet truputį skiriasi.
Tai gi ar verta man juos keisti,nė vieno nesu ragavus.o gal abu labai skanūs?
Atsakyti
QUOTE(aura/v @ 2010 02 04, 17:46)
Panašūs,bet truputį skiriasi.
Tai gi ar verta man juos keisti,nė vieno nesu ragavus.o gal abu labai skanūs?

Man tai visai normalus tas tikras Juodojo misko biskvitas
Atsakyti
Labas vakaras..
Ko tais susivėliau labai su medučio lakštų kepimu doh.gif Kepiau pagal Cipsiuką, tik galva susisuko ir miltus sudėjau kartu su visais skystais produktais..praleidau sodos dėjimą.. Dabar jau tai tešlai viskas,ar dar įmanoma išgelbėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 02 04, 16:49)
Man tai visai normalus tas tikras Juodojo misko biskvitas

aciu 4u.gif tai bandysiu siandien su misko tada.
Reikes veliau pabandyt ir su tuo kitu.
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2010 02 04, 13:13)
oo kur paskui visą likusį butelį dėti?  doh.gif  lotuliukas.gif kokteilių negeriam,tortus retai kada kartoju-ir taip neužteks gyvenimo visus suplanuotus iškepti  doh.gif
nebent kas tą daiktą jau turi,tai galima bandyti

Vis gi, radau parduotuvej "Monin" maza buteliuka 250ml ir kaina padori £2
Manau, Lt irgi turetu buti kokioj "Sangaidoj" g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiena @ 2010 02 04, 17:31)
Vis gi, radau parduotuvej "Monin" maza buteliuka 250ml ir kaina padori £2
Manau, Lt irgi turetu buti kokioj "Sangaidoj"  g.gif

Yra yra Sangaidoj 4u.gif Beje, Akropolio Maximoj irgi tikrai yra, ir net keliu skoniu ax.gif Tai gal ir kitose maximose butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiena @ 2010 02 04, 18:31)
Vis gi, radau parduotuvej "Monin" maza buteliuka 250ml ir kaina padori £2
Manau, Lt irgi turetu buti kokioj "Sangaidoj"  g.gif

yra maximose,iki,rimi parduotuvese... rolleyes.gif
Atsakyti
Olesta torciukas super 4u.gif Larissa fainas tortas butinai isbandysiu gal net valentino dienai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 02 04, 16:59)
Kepciau atskirus, man kaip sveciui patiktu naujas tortas one liekanos nuo vakar  ax.gif as stengiuosi per musu gimines svenciu maratona gruodi kept kas diena mazesni bet atskira  4u.gif

Olesta, saunuole  thumbup.gif  pasakiskai skaniai atrodo  wub.gif tai kokiu pavadinimu idesi i sarasa? noresiu kada atgaminti  mirksiukas.gif  o del varskes klausiams ar cia turi buti tokia specialiai varskyte ar galim paprasta su blenderiu susmulkinti?

jo, tegul ir lieka tokiu pavadinimu, vistiek išdergiau tortą, bet skanus rupkė gavos, jau mb tik du skoniai įtinka, o šito sakė pakartos gabaliuką 4u.gif varškę dėjau desertinę iš Maximos, akcija dabar buvo, perplakiau su sūriu ir tiek mikseriu, nebelnderiavau, kitam kartui nuvažiuosiu specialios konditerinės nusipirkt arba kai būna varškės sūrelių masė su šokoladu, nu žodžiu ne paprasta varškė spurgoms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 05, 00:06)
jo, tegul ir lieka tokiu pavadinimu, vistiek išdergiau tortą, bet skanus rupkė gavos, jau mb tik du skoniai įtinka, o šito sakė pakartos gabaliuką  4u.gif  varškę dėjau desertinę iš Maximos, akcija dabar buvo, perplakiau su sūriu ir tiek mikseriu, nebelnderiavau, kitam kartui nuvažiuosiu specialios konditerinės nusipirkt arba kai būna varškės sūrelių masė su šokoladu, nu žodžiu ne paprasta varškė spurgoms  ax.gif



placiau prasau apie ta specialia desertine varske ax.gif kur ja gaut. Buvau lenkijoje tai ten buna kilograminiais iapkavaimais kas kas jauciu panasaus blinams ir ju firminima pyragui su varske Sernik, o cia tokiu lg ir nemaciau g.gif
as beproto megstu vasrskinius viskius pyragus ir torciukus tad itariu sis tavo naujais israstas bus sekantis mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mus tai yra tokie pieno kioskai mieste, Panevėžio pieno man regis, tai ten yra sveriamos, o pieno kokteilinėj yra ir tos konditerinės varškės su šokoladu arba vaisiais, jinai tokia be gumuliukų kaip kremas, aš ir lietiniams ją naudoju, skanu labai ir nebrangi 9 lt su centais už kilogramą.... mascarponės gali nedėt, aš įdėjau tik tam, kad dukrytė pakelį prarakė, varškės užtektų kokių 500 g, jei iš 3 biskvitų kept, mano buvo 4, tai nepamaišė daugiau kremo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 04 vasario 2010 - 23:19
QUOTE(Olesta @ 2010 02 05, 00:17)
pas mus tai yra tokie pieno kioskai mieste, Panevėžio pieno man regis, tai ten yra sveriamos, o pieno kokteilinėj yra ir tos konditerinės varškės su šokoladu arba vaisiais, jinai tokia be gumuliukų kaip kremas, aš ir lietiniams ją naudoju, skanu labai ir nebrangi 9 lt su centais už kilogramą.... mascarponės gali nedėt, aš įdėjau tik tam, kad dukrytė pakelį prarakė, varškės užtektų kokių 500 g, jei iš 3 biskvitų kept, mano buvo 4, tai nepamaišė daugiau kremo  ax.gif


o is paprastos varskes iamnoma gauti kaska panasaus i sia varskes mase? gal yra kokiu ideju? panbandyciau...nes noreciau siandien bandyt kept o i parduotuve tikrai nepavyks isiruosti leliai mano apsirge
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biriusa: 05 vasario 2010 - 09:52