Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

QUOTE(Renata123 @ 2010 02 24, 19:52)
Esu issisaugojusi, kopijuoju  mirksiukas.gif


oi kaip aciu tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2010 02 23, 22:46)
g.gif o sviestas ir kond. pienas buvo tos pačios temperatūros?
vyniotiniui naudoju torto "Rafaelo svajonė" pertepimą (sviestas, kond.pienas ir grietinėlė), tai nesiskiria.
kepk kitokį biskvitą (su vandeniu), bus minkštas.  mirksiukas.gif



Sviesta ir kond. piena para laikiau kambari, bet as nedejau grietineles - cia greiciausiai mano klaida. bandysiu dar karta.
labai aciu uz atsakyma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristen: 24 vasario 2010 - 21:04
imk Olestut 4u.gif , ot koki recepta istraukei, seiles nutyso, as irg 4u.gif nebuciau atradusi.





mmmmmmmm kaip noretusi gabalelio
Atsakyti
o aš tą receptą tai buvau ir išsisaigojus, bet torto pjūvio neturėjau, nežinojau kad jis taip apetitnai atrodo smile.gif būtinai darysiu smile.gif
Atsakyti
Olesta, badysiu tavo rekomenduota torta (man jau rekomenadicija is taves kaip garantas kad tikrai skanus torciukas )
Turiu klausima tik del banano ax.gif nelabai megstu bananus desertose tai man aktualu ar jis ten labai jauciai g.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 02 25, 11:21)
Olesta, badysiu tavo rekomenduota torta (man jau rekomenadicija is taves kaip garantas kad tikrai skanus torciukas )
Turiu klausima tik del banano  ax.gif nelabai megstu bananus desertose tai man aktualu ar jis ten labai jauciai  g.gif

as katik si torciuka idejau i saldytuva,bananas tinka,supjaustyk smulkiau ir nesijaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rikke @ 2010 02 25, 12:27)
as katik si torciuka idejau i saldytuva,bananas tinka,supjaustyk smulkiau ir nesijaus  mirksiukas.gif



ok, aciukas 4u.gif
Atsakyti
As vakar stai koki pagaminau biggrin.gif
Na toks paprastutis naminis tortukas...
Lakstams naudojau:
2 indeliai kondensuoto pieno
200g sviesto
16 v.s. miltu
2 kiausiniai
1 a.s. sodos
Pertepimas:
1indelis grietine 30%
1 a.s. citrinos rugsteles
Vysnios (be kauliuku)
Migdolai (kepinti smulkinti)

Visus ingridientus lakstams, sudedam i viena inda (sviestas tirpintas)... Pilam tesla i forma ir kepam... 180 laipsniu orkaitej... Man is tokio kiekio iskepa 3 nemazi lakstai, as juos dar per puse perpjaunu, gaunasi 6 lakstai... Tada tepu grietine sumaisyta su citrinos rugstele, barstau riesutus ir vysnias... ir taip, kol sutepam visus lakstus....
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavuum: 25 vasario 2010 - 14:15
būtų smagu ir pjūvį torto pamatyt smile.gif atrodo kad skanus turi būt smile.gif bet kaina nepigi, vien kondensovkė kiek kainuja


aš tai tą olestos rekomenduotą tortuką ir darysiu. išsikepiau biskvitus,bet manau sutepsiu tai ryt. šiandien tingiu, nes valgysiu šeštadienį. tai vat smile.gif skanu ir aš tikiuos smile.gif
Atsakyti
Banano tikimas tai tinka, tik juoduoja doh.gif bet skanumo lavai skanu, jis man šiandien dar skanesnis nei vakar ax.gif aš senai išsisaugojus, bet kai mb nepripažįsta tokių, tai kažkaip vis atidėliojau, bet atėjo laikas ir jam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2010 02 24, 20:52)
Esu issisaugojusi, kopijuoju  mirksiukas.gif

apskritos formos plotas skaiciuojamas pagal formule PiRkvadratu.
paaiskinimas - Pi tai yra 3,1416, R yra formos skersmes puse (pvz 25 cm formai tai bus 12,5) nur ir tas R kvadratu
25 cm apvalios formos skaiciavimas:
3,1416*12,5*12,5, viso 490,88 kvadratiniu cm
kvadratine 25*25 cm forma yra 625 kvadratiniu cm.
staciakampe 25*40 yra 1000 kvadratiniu cm

reiskia, staciakampei formai imi visko dvigubai nei 25 cm apvaliai, o kvadratinei 1,3 karto daugaiu nei 25 cm apvaliai


tik nepamirskit, kad kvadratine sir staciakampes formos buna ivairiu matmenu biggrin.gif
a siaip - cia is 6 klases geometrijos kurso biggrin.gif
Atsakyti
uzsimaniau isbantyt ,,RAFAELO,, torta,bet noriu paklaust ax.gif
kiek gramu turi but tirstiklio?
ir kiek saukstu bus aliejau? 4u.gif
Atsakyti