Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

QUOTE(liusinda @ 2010 02 25, 21:03)
uzsimaniau isbantyt ,,RAFAELO,, torta,bet noriu paklaust  ax.gif
kiek gramu turi  but tirstiklio?
ir kiek saukstu bus aliejau? 4u.gif


Tirstiklio? Jei gerai suprantu, tai cia grietineles standiklis? Dabar paziurejau - siuo metu turiu Dr. Oetker grietineles standikli, tai 1 pakelyje - 9gr mirksiukas.gif Esu gaminus si tortuka, bet i idara jokio tirstiklio nesu dejus, tiesiog issiplakiau riebia, 36% grietinele ir buvo gerai thumbup.gif

Del aliejaus, nezinau kaip patart g.gif Nes turiu "n" matavimo lenteliu visokiu, tai vienose raso, kad 1v.s. = 20 gr aliejaus; kitur - 12 gr doh.gif Bet as, linkus manyti, kad visgi 1 v. s. yra 20 gr aliejaus.
Gal mergaites kurios dar patars mirksiukas.gif

Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
Renata123 aciu 4u.gif

receptuke,tai parasyta tirstiklio ax.gif

gal dar mergaites patars blush2.gif

dar iskilo klausimas ,del biskvito kepimo. kaip jus kepat ar viena ir pjaustot?ar kiekviena blyna atskirai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusinda: 25 vasario 2010 - 22:01
kepam viename ir pjaustom smile.gif ankščiau žaisdavau, bet neverta taip vargt, kepu viena ir viskas smile.gif tirštiklis ir standiklis grietinėlės tas pats.

aš visada darau be jo ir viskas gerai gaunasi. kam papildoma chemija smile.gif svarbu grietinėlė išsipakė smile.gif nu bet čia man smile.gif
Papildyta:
ir pasidariau jau šiandien tą tortą kur olesta sakė, tai šeštadienį valgysim smile.gif o dėl banano aš ir dėdama pagalvojau kad pajuoduos, nu bet nieko smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
šaukštus galėsiu rytoj pamatuoti, labai jau betingiu šiandien blush2.gif
Atsakyti
olesta, imsiu tavo to tortuko puošimo mintį, tai neužpyk angel.gif
Atsakyti
imkit Dieve negi gaila, bile Jums patinka 4u.gif
Atsakyti
dariau ,,rafaelo,,torta. viska dariau pagal receptuka.sutepiau blynus ir padejau vakar i saldytuva.siandien prapjoviau ir nesustinges verysad.gif kodel? g.gif verysad.gif
Atsakyti
Ar galima rafaelo tortui kepti kepti biskvitus 2, ir perpjauti vėliau per pus? Ar būtina atskirai kepti ? g.gif
Atsakyti
Rafaelą kepk per kartą vieną, 55 min. 190 laipsnių temperatūroje, supjausi į 4 dalis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievsius @ 2010 02 27, 11:56)
Ar galima rafaelo tortui kepti kepti biskvitus 2, ir perpjauti vėliau per pus? Ar būtina atskirai kepti ?  g.gif

gali kepti ir du,perpjauti per puse,as taip kepiau...
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 27, 15:08)
Rafaelą kepk per kartą vieną, 55 min. 190 laipsnių temperatūroje, supjausi į 4 dalis  4u.gif



Mano orkaitė nekokia, bijau, kad gali neišeit, tai gal geriau kepsiu po 2. blush2.gif Bet patarimas pravers, turint naują orkaitę. mirksiukas.gif Ačiukas abiejoms. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievsius: 27 vasario 2010 - 14:27