Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

QUOTE(Olesta @ 2010 03 20, 11:00)
Dėl mašinos formavimo: esu kepusi iš biskvitinio vaisinio torto patį pirmą mašiniuką, viskas puikiai gaunasi  4u.gif

ačiū, einu ieškot recepto 4u.gif,


kažkokių radau bigsmile.gif , tai sakykit visi biskvitai pjaustomi, o gal galima kepti atskirai, nes man reiks skirtingų dydžių lakštų g.gif ,

nors bendrai dabar tik einu mėginti lotuliukas.gif ir išmėginti skonį..., o kuris skanesnis ar su kondensuotu pienu vbiskvitas ar visai paprastutis kur
5kiaušiniai
1stiklinė cukraus
1,5 miltų

g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 20 kovo 2010 - 11:11
jeigu kuo pagelbės, tai va mano pirmoji mašina, du stačiakampiai biskvitai, tiksliau du matmenys, viduje buvo grietininis biskvitas, grietinėlė, vaisiai....

user posted image
Atsakyti
Olesta labai ačiū, kad nepatingi su tokiom...naujokėm ...terliotis mirksiukas.gif , o grietininis biskvitas ...tai ne ne tas pats ką parašiau ane kur tik kiaušiai, cukrus ir miltai...čia grietinės nėra blush2.gif , nes aš taip greit radau tik šiuos du receptukus, galbūt ten yra užslapstinti po pavadinimais, bet jie neparašyta,kad biskvitinis tai ir praleidžiu
Papildyta:
fainas mašiniukas, super , nu man pirmas tikrai toks gražus nesigaus
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 20, 13:00)


Nežinau, kas Jums ten kur nesigauna ir smenga: rašau paskutinį kartą  lotuliukas.gif

Kepu visada per vieną kartą, į skardą tiesiu kepimo popierių, skarda 22,5-24 cm, pagal situaciją ko man reikia.....

plaku biskvitą, viską pagal receptą, gerai išplakit cukrų, neturi likti granulių.... toliau supilu visą biskvitą, kišu į įkaitintą 190 laipsnių orkaitę, kepu 55 minutes (mano orkaitė elektrinė)... iškyla virš formos gerokai, kai iškepa ištraukiu ir apverčiu ant lentutės, susileidžia  tas pakilimas per vidurį iki kraštų, atšaldau, išimu, supjaustau į 4 biskvitus... sulaistymui priklausomai nuo naudojamo kremo nesunaudoju daugiau nei 200 ml skysčio...kad nebūtų nuobodus, įsidėkit kepintų migdolo riešutų... keiskit kremus, kurkit vaisinius, jogurtinius tortus jo pagrindu.....  4u.gif
Dėl mašinos formavimo: esu kepusi iš biskvitinio vaisinio torto patį pirmą mašiniuką, viskas puikiai gaunasi  4u.gif

tu zinai man bekepant visas jo vidus idubo unsure.gif nesupratau kodel unsure.gif nu bet kazkaip 2 sluoksnius gerus atpjoviau o kiti du biski palipdyti blush2.gif o bet taciau ...as supyliau visa ta puse litro sulaistymui g.gif dabar jau bijau ar nebegt naujo torto pirkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2010 03 20, 11:38)
tu zinai man bekepant visas jo vidus idubo  unsure.gif nesupratau kodel  unsure.gif nu bet kazkaip 2 sluoksnius gerus atpjoviau o kiti du biski palipdyti  blush2.gif o bet taciau ...as supyliau visa ta puse litro sulaistymui  g.gif dabar jau bijau ar nebegt naujo torto pirkti  unsure.gif

sakyčiau per mažai kepimo tada, ar viską tip top darai, kaip parašyta???? gal ko pamažinai, padauginai, gal temperatūra, aukštis ne tas , nu dievu prisiekiu, superiniai biskvitai unsure.gif merginos aš ne taip senai pati buvau pradedančioji, mane kantriai mokė forumo merginos, todėl jaučiu pareigą padėti tokioms, kokia pati ką tik buvau, iki šiol gi m okinuosi visokių gudrybių, viena vieną moka, kita kitą 4u.gif reikia padraugauti, tik kai jau visai užveikia kas antram puslapy kai kuriose temose tie patys per tą patį klausimai, tada jau truputį nebegera blush2.gif nes regis rašai tą patį per tą patį, patarimai žodis žodin....biskvitą plaku kokias 8 minutes ko gero................ ėėėėėė, mrgaičiai, o kaip Jūs miltus įmaišot į biskvitą Rafaelui???? gal tame bėda???? aš tai įplaku lėčiausiu mikserio greičiu palaipsniui sijodama, pasisjoju, paplaku ir taip iki kol susijoja miltai.... naudoju karališkus, nu nebežinau kaip dar parašyti, nes biskvitas tai liuksinis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2010 03 19, 17:21)
Noriu daryti pagal Sonatinos receptą ,,Mėnulis'',bet ten reikalinga mūsų švelnioji varškė,kurios reikia šiam tortui. Bet mūsų provincijoj jos nėra. Ar tiktų kita kokia nors desertinė varškė? Ar ji turi būt saldi?


Mėnulis" mano labai mylimas kepamas tortas bigsmile.gif niekada nenaudojau švelniosios varškės... darau su plombyro skonio varške ir grietinėle, arba paprasčiausių varškės vanilinių surelių(aišku neglaistytų) su grietinėle. Jei dedi saldžią varškę nebededi cukraus ir ji jau būna kreminės konsistencijos, tai mažiau darbo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 20, 11:51)
sakyčiau per mažai kepimo tada, ar viską tip top darai, kaip parašyta???? gal ko pamažinai, padauginai, gal temperatūra, aukštis ne tas , nu dievu prisiekiu, superiniai biskvitai  unsure.gif  merginos aš ne taip senai pati buvau pradedančioji, mane kantriai mokė forumo merginos, todėl jaučiu pareigą padėti tokioms, kokia pati ką tik buvau, iki šiol gi m okinuosi visokių gudrybių, viena vieną moka, kita kitą  4u.gif  reikia padraugauti, tik kai jau visai užveikia kas antram puslapy kai kuriose temose tie patys per tą patį klausimai, tada jau truputį nebegera  blush2.gif  nes regis rašai tą patį per tą patį, patarimai žodis žodin....biskvitą plaku kokias 8 minutes ko gero................   ėėėėėė, mrgaičiai, o kaip Jūs miltus įmaišot į biskvitą Rafaelui???? gal tame bėda???? aš tai įplaku lėčiausiu mikserio greičiu palaipsniui sijodama, pasisjoju, paplaku ir taip iki kol susijoja miltai.... naudoju karališkus, nu nebežinau kaip dar parašyti, nes biskvitas tai liuksinis  ax.gif


Kadangi niekas man neatsake del el. krosneles ir rafealo, tai ataskysiu pati, gal kam prireiks

Lakstus kepiau per 4 kartus. Kadangi krosnele nedidele, tai arti tos kaitinimo groteles ir iskepe per 6 min. vienas lakstas. Truputi virsus irudes gavosi, bet velgi, cia del tu groteliu per arti. Issikele kokius 4 kartus, o paskui 2 kartus sumazejo, bet velgi matau savo klaida, nes miltai mano buvo prastoki ir nesijoti. kiausinius su cukrum plakiau mikseriu gal 10 min, o jau kai miltus dejau, maisiau su plakikliu, kur kiausiniams plakti.

Gavosi labai gerai. Tik man nelabai isejo krastai grazus, nors i ta forma idejau popieriaus kaip buvo rasyta, bet padalijus i 4 dalis tesla, nepasiskirste graziai nuo krasto ligi krasto.
user posted image
Dar pridedu, kad cia pirmas mano tortas, ka jau kalbeti apie biskvita doh.gif Tiksiuosi, kad iseis ir pertepimas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mildamile: 20 kovo 2010 - 12:31
Sveikos kepejos,
gal kas turite Ambasadoriaus arba Advokato tortu receptukus, niekur nerandu, o man jie tokie skanus. Noreciau pati issikepti namie ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 20, 13:51)
ėėėėėė, mrgaičiai, o kaip Jūs miltus įmaišot į biskvitą Rafaelui???? gal tame bėda???? aš tai įplaku lėčiausiu mikserio greičiu palaipsniui sijodama, pasisjoju, paplaku ir taip iki kol susijoja miltai.... naudoju karališkus, nu nebežinau kaip dar parašyti, nes biskvitas tai liuksinis  ax.gif

as imaisiau miltus su ranka ir lopetele is apacios i virsu kaip ir parasyta, nu as ji esu kepusi ta torta tik atskirus lakstus o ne viska kartu,isejo gerai g.gif miltus irgi tik gerus perku karaliskus, zodziu kazka suklijavau is sono atrodo gerai vakare pjausim ir matysim biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes. Su Jusu pagalba kepu tortus (2), bandau daryti foto sesija, bet nezinia, ar viska parodysiu, nes chaosas tai geras. bigsmile.gif
user posted image
Biskvitu pagrindas Rafaelo, bet i viena norma ( nes kepiau 3 normas) idejau kakavos, gavosi rudas. Tai va kas gavosi: user posted image
Kol kas biskvitai atsaldineja, o as "bursiu" idara blush2.gif Nusipirkau saldytu avieciu ( kurios labiau panacios i ledo mase biggrin.gif ) ir saldytu vysniu (bet jos rugscios) .
Jeigu bus ka parodyti, is tolimesniu darbu, tai pratesiu foto sesija ax.gif
Atsakyti
Bijuna jūs popierių dėkit tik ant dugno kitą kart, bent kiek žinau visos taip kepa... ir lygūs šonai bus biskvito.
Ir pagal mane perkepti biskvitai biški ax.gif
Atsakyti
nu mergaites stai koks mano Rafaelas isejo, kai isemiau is formos tai paragavau - skonis super ir neistizes o labai gaiviai dregnas, tikiuosi ir sveciams patiks biggrin.gif


user posted image
Atsakyti