Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5


biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 20 kovo 2010 - 23:20
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 20, 18:04)
mergaitės nerandu niekur biskvito su grietine  doh.gif , turiu proporcijas radau kažkokiam recepte, o eigos nežinau, juk man pirmakartei be špargalkos niekaip neišeis  doh.gif , ar galit pagelbėt kas   4u.gif

atsakymą turiu 4u.gif , susidubliavo žinutės doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 20 kovo 2010 - 23:21
dariau biskvitinį tortą, su grietinėle ir vaisiais, bet nežmoniškai saldus blush2.gif , ( čia tas kur 10 kiaušinių dedasi) jsis skanus, bet truputį ne tai ko norėčiau rolleyes.gif , ir kas svarbiausiai tikrai neturiu galimybių išbandyti visus temose esančius tortus, todėl kreipiuosi pagalbos , reikėtų kuo gaivesnio biskvitinio ir gerai būtų,kad tvirtas būtų, nes bandysiu daryti mašiną, jei kas parekomenduosit būčiau dėkinga 4u.gif

ir dar nors taip stengiausi viską daryti su gramais ir su laiku iki blic blic, bet pasidarė kalnas man , bet nesukrito, apie perpjovimą kaip čia matau sugebat man šansai kol kas 0, turbūt kepsiu atskirai lakštais, nes dar ne mano laikas lotuliukas.gif
Atsakyti
tai kad visi saldūs, man patiko grietininiai pagal Aseni ir Rafaello biskvitai....
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 21, 13:15)
tai kad visi saldūs, man patiko grietininiai pagal Aseni ir Rafaello  biskvitai....

eisu, žiūrėt , dabar dar vienas nespėjau prie to paties klausti, man reiks šiam trečiadieniui, kada jau galiu pradėti dirbti, jei šiandien išsikepčiau ryt sutepčiau nebūtų per anksti g.gif , kaip ilgai jie laikosi švieži, nu kaip čia paklausti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2010 03 20, 21:34)
Sakykit panos o kokia ta kremine varske dadasi i MARSO tortuka?????????????? ieskojau maximoj ir neradau,arba nezinau kokia ten dedas doh.gif nupirkau kazkokia lydyta tepama varske doh.gif  doh.gif  doh.gif

KAzi ka is to tepamo dabar daryt g.gif ten kaip lydytas surelis yra doh.gif  lotuliukas.gif

tai kazi kokia ten ta varskes mase dedasi i Marso tortuka g.gif ax.gif
Atsakyti
niu va kas gavosi is mano ekspermento :
rafaelo biskvitai su trupuciu kakavos, rugscios saldytos sausmedzio uogos, sulaisciau apelsinu sulciu ir konservuotu ananasu sirupo misiniu, pertepimas mascarpone ir grietinele thumbup.gif skonis suuuuper, gyre visi sveciai, nors man asmeniskia apatinis blynas per slapias, virsutinis per sausas (ant jo nesidejo uogos), zodziu dar yra kur tobuleti doh.gif

beje, kam cia reikejo riebaus su vaisiais, tai manau mascarpone turetu tikti, MB pvz galvojo kad ten sviestinis kremas buvo doh.gif
Atsakyti
dėl Marso nežinau, nesu kepus....

grietininius gali kepti drąsiai, laikyk vėsiai ir nieko nenutiks, jie tokie drėgni, skanūs...
Atsakyti
Sakykit prasau, gal kas zinot apelsininio aguoninio torto recepta? g.gif na Asseni man patare daryt biskvitus su aguonomis, o krema su apelsinais. Bet gal kas kremo su apelsinais zinot konkretu receptuka, nes eksperimentuot ne sau dar bijau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2010 03 21, 13:34)
tai kazi kokia ten ta varskes mase dedasi i Marso tortuka g.gif  ax.gif


lydyta tikrai netinka, ten reikia musu svelniosios varskes, josbuna rimi. o dar esu girdejusi kad ja kazkaip pasigamina is uzsaldyto kefyro, pabandyk paieskoti google smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 03 21, 14:24)
Sakykit prasau, gal kas zinot apelsininio aguoninio torto recepta?  g.gif na Asseni man patare daryt biskvitus su aguonomis, o krema su apelsinais. Bet gal kas kremo su apelsinais zinot konkretu receptuka, nes eksperimentuot ne sau dar bijau...  blush2.gif

Gal šitas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2010 03 21, 14:57)


Jetau kaip dekinga bigsmile.gif
Atsakyti