Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

QUOTE(zivile21 @ 2010 03 22, 13:15)
laba diena, gal kuri galit imesti foto standiklio kaip jis atrodo anglijoj?maciau konditeriniam skyriui visko prideta, bet nesuprantu kuris ten standiklis( noriu pasidaryti grietinele, su kuria galeciau papuosti torta)  rolleyes.gif

Tai,akd butent standiklio ten ir nera lotuliukas.gif As jo nenaudoju,cia grietinele puikiai issiplaka ir tikrai nesubliuksta(as perku double cream)
Atsakyti
o geras biggrin.gif sakau ar as kvaila ir nematau jo, ar kame cia reikalas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ar dengiant torta MMG reik ji aptept kremu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zivile21 @ 2010 03 22, 15:00)
o geras  biggrin.gif  sakau ar as kvaila ir nematau jo, ar kame cia reikalas biggrin.gif  biggrin.gif

nzn kaip ten anglijoj, bet Airijoj yra nemazai lenkisku parduotuviu, kuriose yra standiklio smile.gif
Atsakyti
Labas kepejeles, na siaip esu tyli skaitytoja, bet nesusilaikiau del to standiklio, grietinele issiplaka kuo puikiausiai ir 35% ir 36% , tik pries plakant as imetu i saldikli, sienele indelio truputi apsala( kai supili reikia nukrapstyti nuo indelio sieneliu) nu tada momentaliai issiplaka, o va si savaitgali tai pati kuriau krema: varskyte, kondencuotas pienukas, grietinele, bananai na siek tiek per skysta gavosi, proporciju nepagavau ir sukraciau as ta standikli, nu man tai tokia slikstyne, jautesi man nors tu ka doh.gif doh.gif seimynai labai neaiskinau tai sulapnojo thumbup.gif
Ir ta biskvita kepiau su vandenuku, pirma karta balta biskvita, gavosi labai labai skanus ir iskilo kuo puikiausiai, viska dariau kaip recepte pasiskaiciavau ant 3 kiausiniu, kepiau 22cm , gavosi puikiai i 3 dalis lengvai susipjauste, su kremu apie 2kg gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JET @ 2010 03 22, 17:24)
Norejau paklausti ar dengiant torta MMG reik ji aptept kremu? blush2.gif

man rodos reikia mastau.gif r geriau sviestiniu jei pamenu unsure.gif , ataisykit jei nusišneku kas nors 4u.gif


aš prisikepiau lakštų ir medučio ir rafaelo biskvito, žodžiu ryt tepsiu mašiną, noriu biskvitą sutepti jogurtiniu kremu, bet naršau ir nerandu koks geriau būtų g.gif , nes vien grietinėlė mums per riebu ir saldu blush2.gif , kad nebūtų fiasko....nes tortas į darželį unsure.gif , net vaikui bijau sakyt,ką darysiu, nes jei neišeis reiks varyt prikti kažkokį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 22, 19:19)
man rodos reikia mastau.gif r geriau sviestiniu jei pamenu  unsure.gif , ataisykit jei nusišneku kas nors  4u.gif
aš prisikepiau lakštų ir medučio ir rafaelo biskvito, žodžiu ryt tepsiu mašiną, noriu biskvitą sutepti jogurtiniu kremu, bet naršau ir nerandu koks geriau būtų  g.gif , nes vien grietinėlė mums per riebu ir saldu  blush2.gif , kad nebūtų fiasko....nes tortas į darželį  unsure.gif , net vaikui bijau sakyt,ką darysiu, nes jei neišeis reiks varyt prikti kažkokį  doh.gif

tai imk jogurta ir grietinele.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 03 22, 21:21)
tai imk jogurta ir grietinele.

taip ir galvoju, bet kokios proporcijos, ar nereik standiklio, dabar mano šaldytuvas kaip pardėj ko nori to rinkis lotuliukas.gif , ar gerai laikys formą? tokios mintys , nu jei ką suvarysiu medutį tą jau moku, jei tas nepavyks, bet mb varys iš namų nes ne tik,kad siūlai visur doh.gif , dabar dar trupiniai cool.gif ir babkės išleistos, o jei dar valgyt nebus ką bus man kapec lotuliukas.gif , eiunu ieškot, kažko patikimo, labai bijau ,kad gali nesustingti blink.gif
Atsakyti
o tai želatinos nedėjai į jogurtinį kremą????? dabar tik užėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 22, 19:26)
taip ir galvoju, bet kokios proporcijos, ar nereik standiklio, dabar mano šaldytuvas kaip pardėj ko nori to rinkis  lotuliukas.gif , ar gerai laikys formą? tokios mintys , nu jei ką suvarysiu medutį  tą jau moku, jei tas nepavyks, bet mb varys iš namų nes ne tik,kad siūlai visur  doh.gif , dabar dar trupiniai  cool.gif ir babkės išleistos, o jei dar valgyt nebus ką bus man kapec  lotuliukas.gif , eiunu ieškot, kažko patikimo, labai bijau ,kad gali nesustingti  blink.gif

Imk puse litro jogurto ir puse litro grietineles.
I jogurta idek zelatinos(imk litrui skyscio) isbrinkintos,ismaisyk.
Atskirai isplak grietinele su trupuciu cukraus ir citrinos rugsties,kai jogurtas truputi apstings,imaisyk grietinele,gausis puikus jogurto musas.26cm tortui to kiekio uzteks.
Aisku gali imti daugiau jogurto,maziau grietineles.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 22, 21:52)
o tai želatinos nedėjai į jogurtinį kremą????? dabar tik užėjau  doh.gif


ne dar nieko nedėjau , ryt dėsiu, šiandien lakštai prikepti karaliauja visokių dydžių ir formų lotuliukas.gif , dabar ieškau info ką daryt toliau, nes čia žiūriu aukštoji matematika kaip reikiant doh.gif
QUOTE(daividija @ 2010 03 22, 21:53)
Imk puse litro jogurto ir puse litro grietineles.
I jogurta idek zelatinos(imk litrui skyscio) isbrinkintos,ismaisyk.
Atskirai isplak grietinele su trupuciu cukraus ir citrinos rugsties,kai jogurtas truputi apstings,imaisyk grietinele,gausis puikus jogurto musas.26cm tortui to kiekio uzteks.
Aisku gali imti daugiau jogurto,maziau grietineles.

ačiū, ką aš be jūsų daryčiau

ačiū Olesta ir daividija wub.gif
Atsakyti
naktibalda aš ir kai pradėjau tai patikėk manim, visko norėjos, šaldas pilnas, viską bandai smile.gif bet aprimau smile.gif nes dabar pinigų nebėra smile.gif) bet šiandien sutepiau talandietišką bananu, nu ką galiu pasakyti gi skanus smile.gif aišku rytojaus lauksiu nes manau skonis pasikeis smile.gif truputį paragavom šiandien su vyru smile.gif bet nepuošiau niekuo nes tingėjau smile.gif
Atsakyti