Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 03 21, 14:58)
Jetau kaip dekinga  bigsmile.gif


Nėra už ką mirksiukas.gif
Atsakyti
SOS, SOS, kas esat ragavę, žinot matėt tortą Pieno lašas, kas per daiktas, iš ko jisai????
Atsakyti
Pieno lašas tik legendinius saldainius žinau, bet ten paprastos banbonkės ale vėželis kaip būdavo, tik švelnesni g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Žinau kad tortą „Pieno lašas” kepa UAB „Panevėžio eglė”, bet ragauti neteko
Atsakyti
Mergytes,dar karta prasau jusu patarimo del rafaelo biskvito,ar pirmiau reik baltyma isplakti ir tik po to vandeni supilti ar is karto ir vandeni ir baltyma plakti,nes man atrodo,kad su vandeniu niekaip nesigaus iki standziu putu cia is va tokio receptelio ta dalis,kurios nesuprantu verysad.gif
5 didelių kiaušinių baltymus (4) išplakti iki standžių pūtų mikseriu ant didelių apsukų su
5 v.š (4 v.š.) šalto vandens
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EDCKA: 21 kovo 2010 - 19:17
QUOTE(EDCKA @ 2010 03 21, 19:16)
Mergytes,dar karta prasau jusu patarimo del rafaelo biskvito,ar pirmiau reik baltyma isplakti ir tik po to vandeni supilti ar is karto ir vandeni ir baltyma plakti,nes man atrodo,kad su vandeniu niekaip nesigaus iki standziu putu cia is va tokio receptelio ta dalis,kurios nesuprantu verysad.gif
5 didelių kiaušinių baltymus (4) išplakti iki standžių pūtų mikseriu ant didelių apsukų su
5 v.š (4 v.š.) šalto vandens


Nežinau iš kur tas receptas g.gif , bet dauguma iš čia kepam rafaelo pagal šitą receptą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EDCKA @ 2010 03 21, 17:16)
Mergytes,dar karta prasau jusu patarimo del rafaelo biskvito,ar pirmiau reik baltyma isplakti ir tik po to vandeni supilti ar is karto ir vandeni ir baltyma plakti,nes man atrodo,kad su vandeniu niekaip nesigaus iki standziu putu cia is va tokio receptelio ta dalis,kurios nesuprantu verysad.gif
5 didelių kiaušinių baltymus (4) išplakti iki standžių pūtų mikseriu ant didelių apsukų su
5 v.š (4 v.š.) šalto vandens


O cia tikrai rafaelo biskvitas su vandeniu???pas mane kazko tai tuos kiausinius reikia isplakti su cukrumi g.gif
Bet yra biskvitu kur reikia kiausinius plakti su vandeniu,bet ne atskyrus o ir tryni ir baltyma kartu.
Atsakyti
As irgi zianu, kad pila vandeni i dar neisplaktus baltynus, bet ne toki kieki.
Atsakyti
Sveikos, gal kuri galit rekomenduoti išbandytą skanų morenginį tortą? blush2.gif
Atsakyti
Na as radau va toki rafaelo receptuka,jis yra 6 psl.


bisvitą kepiau pagal savo seną receptą.gal jau buvo čia toks įdėtas aš kepiau iš 5 kiaušinių 26 cm formoje.skliausteliuose rašysiu mažesniam iš 4 kiaušinių.
5 didelių kiaušinių baltymus (4) išplakti iki standžių pūtų mikseriu ant didelių apsukų su
5 v.š (4 v.š.) šalto vandens
po biškį,plakant,supilti ir gerai suplakti
200 g (150g) cukraus
sumažinti greitį ir po vieną įplakti
5 trynius
įdėjau žiupsnelį druskos,vanilino ir nutarkavau truputį citrinos žievės
išjungti mikserį ir atsargiai,šluotele įmaišyti 200 g (150g) miltų persijotų su 1 nubrauktu a.š. (0,5 a.š.) kepimo miltelių
formą plonai ištepri sviestu ir apibarstyti miltais (galima,aišku,ir su kepimo popieriumi)
kepti 180 C, 25 min arba tikrinant mediniu pagaliuku.pirmas 20 minučių jokiu būdu neatidarinėti orkaitės
iš 5 kiaušinių gaunasi toks

pjoviau į 3.vidus jo toks

biskvitus truputį sulaisčiau praskiestomis citrinų sultymis su cukrumi
kremas: norėjau,kad būtų panašus į tikrą Rafaelo saldainių įdarą
200 g baltojo šokolado iš vakaro užpyliau
200 ml karštos grietinėlės
išmašiau kol ištirpo šokoladas ir palikau šaldytuve.
kitą vakarą išplakiau,dadėjau apie 200 g kreminės varškės/rikotos iš šaldyto kefyro
apie 50 g kokoso drožlių ir
apie 100 g pakepintų ir į miltus sumaltų migdolų be luobelės
dar išplakiau 250 ml grietinėlės,viską atsargiai išmaišiau ir pertepiau/aptepiau biskvitą

pjūvis


Šią žinutę redagavo Larissa: 2010 02 03, 17:41

Tai dabar jau visai nebezinau ,kuri tada geriau kepti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EDCKA: 21 kovo 2010 - 22:35
labukas visoms,
na galiu pasakyt,kad rafaelo biskvita kepiau pagal sita recepta su vandeniu,imusi baltymus ir ipili iskart vandenuka,biskvitas gavosi super,tikrai labai skanus,na bent jau man ir kas valge tortuka patiko nerealiai.
tai va tiek pastebejimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziudita @ 2010 03 22, 01:15)
labukas visoms,
na galiu pasakyt,kad rafaelo biskvita kepiau pagal sita recepta su vandeniu,imusi baltymus ir ipili iskart vandenuka,biskvitas gavosi super,tikrai labai skanus,na bent jau man ir kas valge tortuka patiko nerealiai.
tai va tiek pastebejimu  4u.gif


Bet ar jums tie baltymai su vandeniu gerai isiplake,nes kaip raso turi iki standziu putu,bet nuo vandens ar gaunasi taip isplakti?
Atsakyti