Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

QUOTE(mazuliux @ 2010 02 03, 11:02)
Sveikutes  4u.gif

Oj, mergaite, ten rojus zinok  mirksiukas.gif Visko gausi, tik parduotuvele susirask  rolleyes.gif Jau ko tik ten nera  ax.gif Laukiu nesulaukiu kol ir as ten galesiu vel apsilankyti  blush2.gif I koki miesta vaziuojat? Pora vieteliu zinau  ax.gif

As cia gyvenu, bet dar tik 3men, todel nezinau tu paslaptingu parduotuviu ax.gif Gyvenu vakaru Londone, gal galetum man isduoti paslapti kokioj parduotuvej tu groziu ieskoti?
Atsakyti
QUOTE(jurate_b @ 2010 02 03, 11:54)
As esu viena karta dariusi ax.gif biskvitas gavosi toks keistokas, o ir pats tortukas man pasirode sausokas, jei daryciau ji dar karta butinai sulaistyciau biskvitus ir gal i varske daugiau cukraus ideciau, nes skonio man asmeniskai truko ax.gif  bet gal cia tik man jis buvo per sausas,  lauksim Olestos atsiliepimu  4u.gif

aš tai sulaisčiau,ir cukraus niekada į pertepimus nededu kaip rašo-visada darau pagal savo skonį,dėjau šokolodo drožlių dar-bet drožiu su peiliu o ne tarka tarkuoju.vaikas sako,mam,su aguonom skanu būtų-jo tokie sūreliai mėgstamiausi biggrin.gif .man tai labai skanus tortas... galim improvizuot kaip tik nori
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adriu: 03 vasario 2010 - 12:01
QUOTE(pukiena @ 2010 02 03, 09:59)
As cia gyvenu, bet dar tik 3men, todel nezinau tu paslaptingu parduotuviu  ax.gif  Gyvenu vakaru Londone, gal galetum man isduoti paslapti kokioj parduotuvej tu groziu ieskoti?

As dazniausiai viska perku internetinese.Bet sio to yta Hobbycraft parduotuvese.Bet internetinese daug pigiau.
Atsakyti
grynų gryniausia kempinė, nežinau, kas ten gausis galutiniam variante, dakepiau rafaelo biskvitą, nes nesąmonė vien su anuo, skonis nemoku net pasakyti, dar tokio nesu valgius, sulaisčiau kaip reikiant, padariau pagal save aš jį, bet biskvitas pirmą ir paskutinį kartą mano dėmesio sulaukė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 03, 14:43)
grynų gryniausia kempinė, nežinau, kas ten gausis galutiniam variante, dakepiau rafaelo biskvitą, nes nesąmonė vien su anuo, skonis nemoku net pasakyti, dar tokio nesu valgius, sulaisčiau kaip reikiant, padariau pagal save aš jį, bet biskvitas pirmą ir paskutinį kartą mano dėmesio sulaukė  blush2.gif

nu man tikrai nesigavo jokia kempinė schmoll.gif tiesa,aš miltų biškelį daugiau dėjau blush2.gif ,bet man jis toks plonokas biskvitas gavosi-vis į 3 dalis padalinau,tai ir tortas toks neaukštas.bet sulaistytas skonis man geras būvo,nelaistyto tai nežinau-neragavau.aišku galima kitus biskvitus dėt,svarbu dar ,kad pertepimas skanus būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 02 03, 14:43)
grynų gryniausia kempinė, nežinau, kas ten gausis galutiniam variante, dakepiau rafaelo biskvitą, nes nesąmonė vien su anuo, skonis nemoku net pasakyti, dar tokio nesu valgius, sulaisčiau kaip reikiant, padariau pagal save aš jį, bet biskvitas pirmą ir paskutinį kartą mano dėmesio sulaukė  blush2.gif



nesąmoningas jis, bet ir su ta kempine dariau nu žinok kad valgė visiem patiko tas tortas smile.gif tai net nzn, bet kitą kartą aš tai biskvitą daryčiau kitą smile.gif

o aš kitą kartą dadėjau miltų, bet vistiek nesamonė gavos
Atsakyti
QUOTE(pukiena @ 2010 02 03, 10:59)
As cia gyvenu, bet dar tik 3men, todel nezinau tu paslaptingu parduotuviu  ax.gif  Gyvenu vakaru Londone, gal galetum man isduoti paslapti kokioj parduotuvej tu groziu ieskoti?

kaip daividija minejo, viska galima internete nusipirkti. Info apie parduotuves susirasti taip pat mirksiukas.gif As Londone nezinau konkrecios parduotuves, tiesa, ta, is kurios internetu visos pirkom cia Bet ji man rodos pietu Londone yra unsure.gif
Cia vakaruose radau parduotuve. Dar viena tik ji irgi pietryciuose ax.gif Pietu Londone, tik kazkodel cia neradau tikslaus adreso g.gif
Sita parduotuve siaures vakaruose, gal netoli bus mirksiukas.gif

Tai va tiek radau greitai ax.gif Reikia tik pasieskoti internete rolleyes.gif Turetu buti zymiai daugiau.
Atsakyti
surbitonart ir sugarcraft yra gan brangios,nors jose yra to,ko nera kitose,nu vienzo,reikia paziuret keleta,paziuret kainas,atvezimo kaina...as turiu savo megstama,atveza kita diena,bet atvezimas 6£,uztai kainos nedideles,tai kai paskaiciuoji,gaunasi normaliai.Be to jei perki uz 50£,atvezimas nemokamas...bet reikia paziuret.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 02 03, 13:48)
surbitonart ir sugarcraft yra gan brangios,nors jose yra to,ko nera kitose,nu vienzo,reikia paziuret keleta,paziuret kainas,atvezimo kaina...as turiu savo megstama,atveza kita diena,bet atvezimas 6£,uztai kainos nedideles,tai kai paskaiciuoji,gaunasi normaliai.Be to jei perki uz 50£,atvezimas nemokamas...bet reikia paziuret.

Tai as tikiu mirksiukas.gif As ieskojau kur galima tiesiogiai nueiti, kad nereiketu internetu pirkti mirksiukas.gif kai as gyvenau mieste, kurio centra gali pesciomis aplakstyti, tai pati ir nueidavau, jokiu deliveriu net negalvodavau darytis biggrin.gif Paskui dar viena atsidare parduotuvele, bet ten gerybiu zymiai maziau. Dabar zinau yra ir kita, zodziu reikia tik pasiieskoti, ir, kaip sakai susirasti kur ko yra ir kokiomis kainomis rolleyes.gif
Atsakyti
iškepiau ir aš ala Rafaelo
iš kelių receptų + mano idėjos tongue.gif
bisvitą kepiau pagal savo seną receptą.gal jau buvo čia toks įdėtas g.gif aš kepiau iš 5 kiaušinių 26 cm formoje.skliausteliuose rašysiu mažesniam iš 4 kiaušinių.
5 didelių kiaušinių baltymus (4) išplakti iki standžių pūtų mikseriu ant didelių apsukų su
5 v.š (4 v.š.) šalto vandens
po biškį,plakant,supilti ir gerai suplakti
200 g (150g) cukraus
sumažinti greitį ir po vieną įplakti
5 trynius
įdėjau žiupsnelį druskos,vanilino ir nutarkavau truputį citrinos žievės
išjungti mikserį ir atsargiai,šluotele įmaišyti 200 g (150g) miltų persijotų su 1 nubrauktu a.š. (0,5 a.š.) kepimo miltelių
formą plonai ištepri sviestu ir apibarstyti miltais (galima,aišku,ir su kepimo popieriumi)
kepti 180 C, 25 min arba tikrinant mediniu pagaliuku.pirmas 20 minučių jokiu būdu neatidarinėti orkaitės
iš 5 kiaušinių gaunasi toks
user posted image
pjoviau į 3.vidus jo toks
user posted image
biskvitus truputį sulaisčiau praskiestomis citrinų sultymis su cukrumi
kremas: norėjau,kad būtų panašus į tikrą Rafaelo saldainių įdarą
200 g baltojo šokolado iš vakaro užpyliau
200 ml karštos grietinėlės
išmašiau kol ištirpo šokoladas ir palikau šaldytuve.
kitą vakarą išplakiau,dadėjau apie 200 g kreminės varškės/rikotos iš šaldyto kefyro
apie 50 g kokoso drožlių ir
apie 100 g pakepintų ir į miltus sumaltų migdolų be luobelės
dar išplakiau 250 ml grietinėlės,viską atsargiai išmaišiau ir pertepiau/aptepiau biskvitą 4u.gif
user posted image
pjūvis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 03 vasario 2010 - 15:41
QUOTE(daividija @ 2010 02 03, 14:48)
surbitonart ir sugarcraft yra gan brangios,nors jose yra to,ko nera kitose,nu vienzo,reikia paziuret keleta,paziuret kainas,atvezimo kaina...as turiu savo megstama,atveza kita diena,bet atvezimas 6£,uztai kainos nedideles,tai kai paskaiciuoji,gaunasi normaliai.Be to jei perki uz 50£,atvezimas nemokamas...bet reikia paziuret.

Aciu labai uz info 4u.gif
Pasiblaskysiu po google, gal ka arciau rasiu g.gif
Daividija, o kokia ta tavo megstamiausia? mirksiukas.gif
Atsakyti
Larissa, beskaitant receptą jau taip skaniai nuskambėjo kremas wub.gif kad už tą gabaliuką nežinau ką atiduočiau user posted image atrodo laaaabai skaniai, man regis, čia tobulo skonio rafaelas turėtų būt, reiks būtinai kada išbandyt, ačiū už skanią idėją 4u.gif
Atsakyti