Įkraunama...
Įkraunama...

Patalpų paskirties keitimas

QUOTE(lanaa @ 2011 09 29, 10:55)

supratau.dėl vienos veiklos aišku-aš vykdau individualią veiklą pagal pažymą,konkrečiai -komiso prekyba,ir ten noriu savo parduotuvę atidaryti,bet,kadangi tose patalpose patalpų ne viena,likusias noriu išnuomoti,nemanau kad visas iškart,bet gal yra koks apibendrinimas-kam galiu jas naudot o kam ne?Ačiū už patarimą,architektą tikrai reiks aplankyti,tik norisi bent įsivaizduoti ko tikėtis galiu,ir gal planus keist jau man...ten viska stvarkinga,buvusios banko patalpos,dideli langai,yra wc,elektros atskiri įvadai,signalizacija,manau kad nelabai dar ko galima reikalaut.Vat antro išėjimo tai kolkas nėra,nors planuojam daryt,kadangi realiai yra galimybė jį turėt.Bet ar tam gali ko reikėt?Vyr.architektas šiuo klausimu pasisakė taip:tai vidinės patalpos,darykit ką norit,projektų nereik-kaip čia suprast?reiškia,galiu grieut sienas kur patinka,mūryt kur noriu ir pan?
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2011 09 29, 14:15)
supratau.dėl vienos veiklos aišku-aš vykdau individualią veiklą pagal pažymą,konkrečiai -komiso prekyba,ir ten noriu savo parduotuvę atidaryti,bet,kadangi tose patalpose  patalpų ne viena,likusias noriu išnuomoti,nemanau kad visas iškart,bet gal yra koks apibendrinimas-kam galiu jas naudot o kam ne?Ačiū už patarimą,architektą tikrai reiks aplankyti,tik norisi bent įsivaizduoti ko tikėtis galiu,ir gal planus keist jau man...ten viska stvarkinga,buvusios banko patalpos,dideli langai,yra wc,elektros atskiri įvadai,signalizacija,manau kad nelabai dar ko galima reikalaut.Vat antro išėjimo tai kolkas nėra,nors planuojam daryt,kadangi realiai yra galimybė jį turėt.Bet ar tam gali ko reikėt?Vyr.architektas šiuo klausimu pasisakė taip:tai vidinės patalpos,darykit ką norit,projektų nereik-kaip čia suprast?reiškia,galiu grieut sienas kur patinka,mūryt kur noriu ir pan?


na jei griaunat, murinate pertvaras pojekto vistiek reik, nes tai paprastasis remontas ir siuo atveju reikalingas supaprastintas projektas. jei vykdote prekyba, tai patalpu paskirtis bus prekybos. administracine jau kaip ir neatitinka jusu vykdomos veiklos pobudzio. tuomet reikia ziureti kokie konkretus reikalavimai ar higienos normos keliamos tokiai veiklai. kaip pvz. gali atsirasti papildomos patalpos :darbuotoju wc, persirengimo patalpos, sandeliavimo patalpos ir pan. nors su prekyba yra paprasciau, nebent kokiom pavojingom medziagom prekiautumete smile.gif del antro isejimo nemanau, kad tai butu labai aktualu, cia nebent del nuomininku patogumo. taciau jei jusu nuominkai sugalvotu kokia pvz. kirpykla, vaistine, ar koki stomotologijos kabineta isisteigt, kaip suprantat jau butu reikalu ir nemazai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 29 rugsėjo 2011 - 14:27
Ačiū už patarimus.Jau apsišvietėm kiek spėjom-paskirtį reik keist,reikai daryti naujus kadastrinius vienetus kiekvienai patalpai,ir šiaip krūva reikalų verysad.gif tik neįsivaizduoju kiek tai gali būt įvertinta pinigine išraiška
projekto reikiai net nedarant jokių kardinalių pakeitimų...
Atsakyti
jeigu Jums reikės keisti paskirtį galiu pagelbėti dėl kadastrinių matavimų bylos ir žinoma konsultacijos
Atsakyti
galiu padėti Pastatų ar Patalpų paskirties keitimo klausimais. Galiu pakonsultuoti NEMOKAMAI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cellado @ 2013 03 26, 15:59)
galiu padėti Pastatų ar Patalpų paskirties keitimo klausimais. Galiu pakonsultuoti NEMOKAMAI smile.gif


Sveiki, gal gali pakonsultuoti dėl patalpos (14 kv. m.) paskirties keitimo iš sporto į gydymo (bendruomenės slaugos ir kineziterapijos veilklai vykdyti) suformuojant atskirą vienetą? Ar reikia išimti projektavimo sąlygas? Kur būtų galima rasti ar kreiptis, kokie reikalavimai taikomi? Žinau kad reikia patalpos paskirties keitimo projekto. Manau kad paprastojo remonto užtektų, nes sienų griauti nereikia.
Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Moonlit @ 2013 04 15, 17:31)
Sveiki, gal gali pakonsultuoti dėl patalpos (14 kv. m.)  paskirties keitimo iš sporto į gydymo (bendruomenės slaugos ir kineziterapijos veilklai vykdyti) suformuojant atskirą vienetą? Ar reikia išimti projektavimo sąlygas? Kur būtų galima rasti ar kreiptis, kokie reikalavimai taikomi? Žinau kad reikia patalpos paskirties keitimo projekto. Manau kad paprastojo remonto užtektų, nes sienų griauti nereikia.
Ačiū už atsakymą.

Rengiamas patalpų paskirties keitimo projektas atliekant paprastąjį remontą. Sąlygų nereikia, reikia projekto patvirtinimo raštu. Reikalavimai pagal Statybos techninius reglamentus taikomi.
Atsakyti
[quote=cellado,2013 03 26, 15:59]
galiu padėti Pastatų ar Patalpų paskirties keitimo klausimais. Galiu pakonsultuoti NEMOKAMAI smile.gif
[/quote
Sveiki, kaip pasikeisti patalpu paskirti - is negyvenamosios patalpos i prekybines ar komercines patalpas. Nuo ko pirmiausiai tureciau pradeti ? kur kreiptis ? ar tai ilgas procesas?
Atsakyti
[quote=AJIRA,2013 11 11, 14:13]
[quote=cellado,2013 03 26, 15:59]
galiu padėti Pastatų ar Patalpų paskirties keitimo klausimais. Galiu pakonsultuoti NEMOKAMAI smile.gif
[/quote
Sveiki, kaip pasikeisti patalpu paskirti - is negyvenamosios patalpos i prekybines ar komercines patalpas. Nuo ko pirmiausiai tureciau pradeti ? kur kreiptis ? ar tai ilgas procesas?
[/quote]
pradeti nuo projekto, tam tikslui kreiptis pas mane (architektas), terminas 3-4 mėn. su leidimu ir nauja inventorine byla.
Atsakyti
QUOTE(cellado @ 2013 11 11, 13:56)
pradeti nuo projekto, tam tikslui kreiptis pas mane (architektas), terminas 3-4 mėn. su leidimu ir nauja inventorine byla.

Mano dabartine patalpu paskirtis - negyvenamoji-kita, o noriu pakeisti i negyvenama-prekybine. Nesuprantu kodel man reikalingas naujas projektas, nauja byla, juk as nesiruosiu perprojektuoti patalpu, patalpos liks tokios kokios yra, inventorine byla irgi turiu. Nejaugi taip sudetinga?
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2013 11 11, 21:16)
Mano dabartine patalpu paskirtis - negyvenamoji-kita, o noriu pakeisti i negyvenama-prekybine. Nesuprantu kodel man reikalingas naujas projektas, nauja byla, juk as nesiruosiu perprojektuoti patalpu, patalpos liks tokios kokios yra, inventorine byla irgi turiu.  Nejaugi taip sudetinga?

Tokie istatymai
Atsakyti
QUOTE(cellado @ 2013 11 12, 00:01)
Tokie istatymai

O gal pasakytumet ka reiskia patalpu paskirtis - "negyvenamoji - kita" ?
Atsakyti