Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

QUOTE(Shoricel @ 2011 03 23, 21:27)
IngridaGal, megztukas tiesiog  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
mano vyrui toks irgi patiktų, jis jo lauktų ir metus laiko, jei tokį apsiimčiau megzti.

Aciu. Siaip rastas visai paprastas ir gan greitai mezgasi, tik reikia prisesti wink.gif
Atsakyti
INGRIDAGAL-labai grazus ir dailus megztukas,ir spalvyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, patarkite, prasau, kaip graziai prisiuti/priketliuoti ar kaip kitaip pritvirtinti golfo kakla prie megztinio? Gal buvo kokia atskira temute?
Atsakyti
Na va, pagaliu, pagaliau rodau ir savo vyrui numegzta megztini... Kankinta gal metus laiko... Kazkaip, kaip tycia atsirasdavo vis "svarbesniu" mezgineliu, tai sau, tai vaikui, o vyrui vis sakydavau, palauk.. O paskui visai buvo pamirses, kad kazka jam mezgu... Kai jau paprasiau pasimatuot, net nustebo, sako tu cia man kazka mezgi? biggrin.gif Tai va kol kas tik ant pakabos demonstruoju, nes kai matavosi, dar siulai buvo nesuslepti, o ir fotikas issikroves buvo. Kai apsivilks, butinai iamzinsiu ir ji. smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dodone @ 2011 03 29, 11:19)
Na va, pagaliu, pagaliau rodau ir savo vyrui numegzta megztini... Kankinta gal metus laiko... Kazkaip, kaip tycia atsirasdavo vis "svarbesniu" mezgineliu, tai sau, tai vaikui, o vyrui vis sakydavau, palauk.. O paskui visai buvo pamirses, kad kazka jam mezgu... Kai jau paprasiau pasimatuot, net nustebo, sako tu cia man kazka mezgi? biggrin.gif Tai va kol kas tik ant pakabos demonstruoju, nes kai matavosi, dar siulai buvo nesuslepti, o ir fotikas issikroves buvo. Kai apsivilks, butinai iamzinsiu ir ji. smile.gif

user posted image

Visu vyrai turbut paskutineje eileje blush2.gif Labai grazus rezultatas, idomu bus pamatyti foto ant modelio!
Atsakyti
IngridaGal, grazus pyniuotis thumbup.gif
Atsakyti
Isdrisau ir as parodyti savo darba. Kardiganas sunui. ax.gif Pirmas toks didelis darbas,pilna klaidu bet aciu dievui kad baigiau ir jis nesioja.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buel: 30 kovo 2011 - 14:28
Buel: labai fainas megztukas. Kadangi man pynes dar nepasiekiamos, tai lenkiu galva pries toki nuostabu darba. thumbup.gif
Atsakyti
mano pagaliau iskankintas megztukas jau kaip ji atsibodo megzti tai eina sau blush2.gif user posted image
Atsakyti
Paskutinis labai gražus, ypač spalva patiko. Mano draugas tai kategoriškai nusiteikęs prieš visokius ten raštus ir pynes, tai numezgiau paprastutį bliuzoną vasarai iš lino

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 10 balandžio 2011 - 20:34
QUOTE(taram-param @ 2011 04 10, 20:27)
Paskutinis labai gražus, ypač spalva patiko. Mano draugas tai kategoriškai nusiteikęs prieš visokius ten raštus ir pynes, tai numezgiau paprastutį bliuzoną vasarai iš lino



Čia gal su mašina? Labai jau dailiai apdaila padaryta 4u.gif
Atsakyti
Nea, su rankytėm 1,5 numeriuko virbalais doh.gif Variau iki pažaliavimo, bet dabar kokis pasididžiavimas, kad vis dėlto nenumečiau o pabaigiau biggrin.gif
Atsakyti