Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

QUOTE(trixy @ 2010 10 07, 21:25)
Pagaliau ir as iskankinau savo merginai suknele, visai smagiai mezgasi. Iki siol buvau mezgus tik pirstines, kepures ir salikus, nes nemegstu susiuvinet, o ir siaip man labai sudetinga atrodo visas dalis teisingai ismegzt. Pabandymui sunaudojau likucius, dabar niezti nagai nusipirkt siulu ir dar ka nors numazgyt  biggrin.gif


labai grazi suknyte thumbup.gif spalvos ryskios smagios bigsmile.gif pirmas didysis blynas tikrai vykes thumbup.gif
Atsakyti
Nu pasaka, tie reglaniukai. wub.gif Aš, tai turiu tokį nekuklų prašymą, kam reglaną numegsti yra kaip tris pirštus... blush2.gif Gal kas galite numegsti tokį miniatūrinį megztuką ir fotkinti, nes nu aš skaitau skaitau, bet irgi nesiryžtų pradėti, nes man reikia vizualiai pamatyti, kaip ten mezgasi nuo viršaus ar nuo apačios. blush2.gif Va nepykit, kad taip "nachališkai" aš čia. Kas padės milijonas ačiū bus,o jei ne... nu ką darysi.
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2010 10 07, 22:14)
Nu pasaka, tie reglaniukai.  wub.gif Aš, tai turiu tokį nekuklų prašymą, kam reglaną numegsti yra kaip tris pirštus...  blush2.gif Gal kas galite numegsti tokį miniatūrinį megztuką ir fotkinti, nes nu aš skaitau skaitau, bet irgi nesiryžtų pradėti, nes man reikia vizualiai pamatyti, kaip ten mezgasi nuo viršaus ar nuo apačios.  blush2.gif Va nepykit, kad taip "nachališkai" aš čia. Kas padės milijonas ačiū bus,o jei ne... nu ką darysi.

aš kaip tik baigiau viena megztuką reglanu nuo viršaus o kas jums neaišku kurioj vietoj nufotkinti? kaklą pažastų liniją ar kur?
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2010 09 30, 10:40)
Aciukas  ax.gif
Aciu uz pagyras ir uz info del to aparaciuko, reikes pasiziuret musu pardese (mes ne LT dabar gyvenam), manau, kad turetu but, idomu, kiek pas mus toks kainuotu  g.gif

as kazkada norfoj uz 5lt prikau ir veikia puikia, o draugai pirko, tai nieko nedirba....
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 10 07, 20:17)
aš kaip tik baigiau viena megztuką reglanu nuo viršaus o kas jums neaišku kurioj vietoj nufotkinti? kaklą pažastų liniją ar kur?

Jei nesunku ir kaklą, ir pažastų liniją bigsmile.gif blush2.gif
Aš esu mezgusi reglaniukus iki metukų vaikiukams, bet visas dalis atskirai siuvau, o dabar taip noriu išbandyti taip visų išgirtą variantą "jokių siūlių, jokio susiuvimo". wub.gif
Atsakyti
As tai bandysiu is apacios. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2010 10 07, 22:26)
Jei nesunku ir kaklą, ir pažastų liniją  bigsmile.gif  blush2.gif
Aš esu mezgusi reglaniukus iki metukų vaikiukams, bet visas dalis atskirai siuvau, o dabar taip noriu išbandyti taip visų išgirtą variantą "jokių siūlių, jokio susiuvimo".  wub.gif

gerai rytoj nufotkinsiu nes dabar jau einu miegoti
o megzti visai nesunku aš pasiskaičiuoju kiek kaklui reikia akių jas padalinu i 6dalis ir paskirstau priekiui ir nugarai po dvi dalis o rankovėms po viena dalį ir mezgu. mezgu taip išmezgu priekio akis uždedu aki viena gera išmezgu ir vėl uždedu aki ir taip ties kiekvienu "kampu" kol sulenkus užtenka pločio ir rankoms ir priekiui ir nugarai ir pažastų suėmimas ten kur ir reikia būna. visa ta laiką mezgini kaip keturkampę servetėlę ištiesti galima o paskui sujungiu prieki su nugara o rankovių akis perveriu arba ant kitų virbalų su valu arba nuimu kitos spalvos siūlų ir tada mezgu priekį ir nugara kartu tiek kiek reikia paskui sugryžtu prie rankovių

atrodo sudėtinga bet nėra nieko sunkaus kai megzsi pamatysi pati mirksiukas.gif iki ryt ryt idėsiu nuotraukytę
Atsakyti
va nuotraukytės tik megztukui dar trūksta užtrauktuko ir skalbimo
visas megztukas iš nugaros
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
išskleidus visą
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
o čia priekio dalis nuo kaklo iki pažasties
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

jei dar kas nors neaišku klauskit bandysiu atsakyti
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 10 08, 09:07)
jei dar kas nors neaišku klauskit bandysiu atsakyti

Dėkui tau. 4u.gif O ties kakliuku kokiu ten raštu mezgei, nes atrodo kaip siūta. blush2.gif Baigiu žiemines vilnones kelnytes dukrytei ir bandau ir aš. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2010 10 08, 13:56)
Dėkui tau.  4u.gif O ties kakliuku kokiu ten raštu mezgei, nes atrodo kaip siūta.  blush2.gif Baigiu žiemines vilnones kelnytes dukrytei ir bandau ir aš.  cool.gif

ten mezgiau viena uždedu dvi sumezgu ... todėl kad kaklas gražiau atsilenktų.siuvau tik rankoves nes neturėjau to storio 5virbalų o virbalais su valu netilpau(nuo pažasties iki riešo)
Atsakyti
Labai prasau pagalbos smile.gif
Gal galetumete pasidalinti reglano skaiciuokle? Ta kur yra patalpinta psl. http://perlhosting.n...7/8c699112.html atsisiuncia tuscias exel failas.
Atsakyti
O kam ta skaičiuoklė? nei karto ja nesinaudojau. Man ji tokia sudėtinga atrodo. Ką nori paskaičiuoti?
Atsakyti