Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

Prasau padekit, nes nezinau kas kiek turiu sumezgineti akis, kad gautusi grazus reglanas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruxx @ 2010 10 09, 17:58)
Prasau padekit, nes nezinau kas kiek turiu sumezgineti akis, kad gautusi grazus reglanas  4u.gif

aš niekada neskaičiuoju o tik kiekvienoj gerojo eilėj suimu/uždedu po dvi akis ties reglano linijom, jei skaičiuosim aplink toje eilėje sumažėja/padaugėja 8akim
nežinau ar ka nors supratai blush2.gif
Atsakyti
Noriu parodyt savo pirmą darbą reglano rankovėm, nuo viršaus, buvo labai smagu megzti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aderaa: 09 spalio 2010 - 19:58
QUOTE(Aderaa @ 2010 10 09, 20:57)
Noriu parodyt savo pirmą darbą reglano rankovėm, nuo viršaus, buvo labai smagu megzti

Ir spalvyte, ir modeliukas, ir mezginukas thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
gal kas nors gali man paaiskint,kaip tas rankoviu sujungimas taip graziai padaromas? g.gif nu man niekaip nesuprantama doh.gif doh.gif doh.gif turbut man gyvai reiktu,kad kas parodytu...
Atsakyti
KAI MEZGAT NUO VIRŠAUS AR IŠ KARTO JAU MEZGAT APDAILĄ KAKLIUKUI AR VĖLIAU PRIMEZGAT? IR AR IŠIMAT KAKLIUKUI AKIS AR TIESIOG TIESIAI MEZGAT?
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 10 10, 00:15)
KAI MEZGAT NUO VIRŠAUS AR IŠ KARTO JAU MEZGAT APDAILĄ KAKLIUKUI AR VĖLIAU PRIMEZGAT? IR AR IŠIMAT KAKLIUKUI AKIS AR TIESIOG TIESIAI MEZGAT?

gražiau kaklas stovi kai vėliau primezgu negu iškart
Atsakyti
namo pirmas blynas reglanu ax.gif kita karta megsiu nuo kaklo zemyn be siuliu, nes cia viska atskirai mezgiau, tai buvo vargo susiut doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 10 spalio 2010 - 15:54
gražu.
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 10 09, 12:04)
aš niekada neskaičiuoju o tik kiekvienoj gerojo eilėj suimu/uždedu po dvi akis ties reglano linijom, jei skaičiuosim aplink toje eilėje sumažėja/padaugėja 8akim
nežinau ar ka nors supratai  blush2.gif


nelabai 4u.gif gal galima placiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indruxx @ 2010 10 10, 19:06)
nelabai 4u.gif  gal galima placiau  smile.gif

suimu ar uždedu priklauso nuo to mezgu žemyn ar aukštyn jei aukštyn tai suimu kiekvienos dalies pradžioj ir gale dvi akis tai gaunasi taip priekis 2kartus po 2akis rankovė 2x 2akis nugara 2x 2akis ir kita rankovė 2x2akis , sekanti eilė jau yra "blogoji" joje nieko nesumezgu sekančioj eilėj vėl taip pat sumezgu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 10 10, 16:51)
namo pirmas blynas reglanu  ax.gif  kita karta megsiu nuo kaklo zemyn be siuliu, nes cia viska atskirai mezgiau, tai buvo vargo susiut  doh.gif

merginos kurioje vietoje jus mato varga susiuti? Jei graziai ismezgat paskutine ir pirmaja aki - susiuvimas lieka pats malonumas tongue.gif
Atsakyti