Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

QUOTE(mamaSandra @ 2010 10 22, 23:40)
sveikutės mezgėjėlės  4u.gif
skaitai šią temutę ir vistiek neįkandu to reglano mezgimo  doh.gif
gal atsirastų kokia klaipedetė kuri galetų realiai pamokyt kaip jis mezgamas?
skolinga neliksiu  4u.gif

As misko kvartale gyvenu, ir siuo metu bandau suknute nusimegst, nu nera ir man paprasta su tuo reglanu (gal per daug priekabi esu?), bet esme to mezgimo budo aiski mirksiukas.gif galiu pabandyt parodyt kas ten kur ir kaip bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 10 24, 14:26)
man niekaip nesigauna istrizai nuleist rankoves nu pieva kazkokia ir viskas, tai itiap ir stovi padeta suknyte  cool.gif


aš visada mezgu nuo viršaus ir pridedu akis kas antroje eilėje, tai manau mezgant nuo apačios reikia sumezginėt kas antroj eilėj. Prieš kelias dienas mezgiau mergytei sarafaniuką, tai nuleidinėjau akis. Man labai gražiai įstrižai gavosi tongue.gif bet aš rankovių nedariau, tik palikau taip įstrižai nuleidus bigsmile.gif
Atsakyti
labas vakaras..

mezgu dukrytei megztuką reglano rankovėmis. Baigiau megzti nugarą ir priekį. Reikia pradėti rankoves, bet nežinau kaip "pridurti" siūliuką doh.gif Rankovės akys suvertos ant žiogelio.
gal galite paaiškinti kaip tą siūlą pritaisyti, kad galėčiau megzti toliau? kaip jūs darote?

iš anksto dėkoju už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vismantė @ 2010 10 26, 23:21)
labas vakaras..

mezgu dukrytei megztuką reglano rankovėmis. Baigiau megzti nugarą ir priekį.  Reikia pradėti rankoves, bet nežinau kaip "pridurti" siūliuką  doh.gif Rankovės akys suvertos ant žiogelio.
gal galite paaiškinti kaip tą siūlą pritaisyti, kad galėčiau megzti toliau? kaip jūs darote?

iš anksto dėkoju už pagalbą  4u.gif


aiwita paaiškino smile.gif
dėkui jai 4u.gif
Atsakyti
taip noreciau ismokti blush2.gif

Dabar pvz mezgu dukrytei megztuka, tiksliau bandau uzsidejau 50 akiu, tai kada ir kaip jan nuimineti blush2.gif


LABAI NORIU ISMOKTI PAGALIAU MEGZTI ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2010 10 27, 09:45)
taip noreciau ismokti  blush2.gif

Dabar pvz mezgu dukrytei megztuka, tiksliau bandau uzsidejau 50 akiu, tai kada ir kaip jan nuimineti  blush2.gif
  LABAI NORIU ISMOKTI PAGALIAU MEGZTI  ax.gif


o tu kaip ketinai daryti? nuo apačios ar nuo viršaus? Jei nuo apačios, tai nuiminėti reikia pradėti, kai numezgi iki pažasties. suimi kas antroj eilėj po dvi akytes nuo krašto
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 10 27, 10:50)
o tu kaip ketinai daryti? nuo apačios ar nuo viršaus? Jei nuo apačios, tai nuiminėti reikia pradėti, kai numezgi iki pažasties. suimi kas antroj eilėj po dvi akytes nuo krašto


tai bandysiu nuo apacios su jusu pagalba, tai nuo pazasties sumezginesiu po 2 akis kas antra eile ir kiek reikes nuimti, kiek turi likti?
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2010 10 27, 09:56)
tai bandysiu nuo apacios su jusu pagalba, tai nuo pazasties sumezginesiu po 2 akis kas antra eile ir kiek reikes nuimti, kiek turi likti?


ko gero nelabai galėsiu pagelbėt, nes vis neprisiruošiu megzt reglano nuo apačios blush2.gif . Nuo viršaus tai tikrai pagelbėčiau.
Bet manau atsiras merginų, kurios galės paaiškinti
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2010 10 27, 08:56)
tai bandysiu nuo apacios su jusu pagalba, tai nuo pazasties sumezginesiu po 2 akis kas antra eile ir kiek reikes nuimti, kiek turi likti?

geriausia butu pasiimt koki megztuka kur jau yra rengleno linija ir prie jo prisidejus matysit ar jau gana ar dar reik nuimt. o jei neturit megztuko, tai tiesiog iki kaklo.
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2010 10 27, 12:45)
geriausia butu pasiimt koki megztuka kur jau yra rengleno linija ir prie jo prisidejus matysit ar jau gana ar dar reik nuimt. o jei neturit megztuko, tai tiesiog iki kaklo.



gerai bandau, o nugaryte ir taip pat? O tada jau klausiu kaip rankoves daryti blush2.gif AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
ir nugara taip pat ir rankovės. Numezgus iki pažasties iš kraštų suimama po dvi akis kas antroj eilėj. O prisidėjus prie kūno matysis kada gana.
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 10 27, 13:11)
ir nugara taip pat ir rankovės. Numezgus iki pažasties iš kraštų suimama po dvi akis kas antroj eilėj. O prisidėjus prie kūno matysis kada gana.



o rankovem kiek akiu uzdeti? Reikia pagal kita megztika megzti ir tiek g.gif Na vandysiu doh.gif
Atsakyti