Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros 2

QUOTE(tanni @ 2010 09 22, 10:54)
Labai grazu  wub.gif


Nuostabus wub.gif As irgi rezgu minti toki pasidaryt. Is kokiu siulu jus mezgate? Mocheros ar kakokios vilnos? Ir kaip manote, ar gilukai ne per mazi burbulaivimui? Siuo metu pilna prikrite po azuolais, eiciau prisirinkciau tongue.gif
Atsakyti
lasvegiete, su gil4m atsargiai, gali dažyti. o dydis tai kaip pati nori ar didelių ar mažų
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2010 09 23, 09:21)
lasvegiete, su gil4m atsargiai, gali dažyti. o dydis tai kaip pati nori ar didelių ar mažų


Hmm, nepagalvojau apie dazyma g.gif Gal juos gerai padziovinus, ir nedazytu. Mano viena pazystama su kastonais dare, ir viskas ciki gavosi
Atsakyti
Gal kas zino kuo reiktu apdoroti naturalu audini (medvilne,linas), kad plaunant neissileistu. noriu suglamzyti,suklostuoti audini, bet nerandu informacijos kaip padaryti kad neisileistu plaunant. su poliesteriu tai paprasta, bet naturaliu audiniu neaisku... g.gif
Atsakyti
Nat8ralūs audiniai formą laiko tik iškrakmolinti tai reiškia tik laikinai iki skalbimo
Atsakyti
Oj oj, kokie grožiai, užsidegiau noru ir aš išmėginti bigsmile.gif Perskaičiau praeitą temutę nuo A iki Ž ir pakolkas klausimų jokių, bereikia tik nusipirkti medžiagos (su jom sunkiai gaudausi, bet išmėginus daugumą, manau, kad rasiu sau tinkamiausią darbui, kiek supratau, kad poliesteris geriausia, bet jei neklįstu, tai jis toks permatomas ir lengvutis? Na susirasiu parduotuvėj). Jei tik man tiks ir patiks bus mamos ir tetos ir močiutės papuoštos ant kelėdų bigsmile.gif Nes man tie šalikėliai oj oj kaip gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti
Ne tik, poliesterinis šifonas gali būt ir storokas, nepermatomas. Tiksliau tai ne šifonas, o krepdešinas sintetinis. Jei esi vilnietė tai Gariūnuose kur medžiagos tik sintetinis šilkas, manau rasi ko reik
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 25 spalio 2010 - 14:23
QUOTE(tavi @ 2010 10 25, 15:21)
Ne tik, poliesterinis šifonas gali būt ir storokas, nepermatomas. Tiksliau tai ne šifonas, o krepdešinas sintetinis. Jei esi vilnietė tai Gariūnuose kur medžiagos tik sintetinis šilkas, manau rasi ko reik

Aš vat jei tik medžiagėlę pirkt neturiu su kuom apsiūti schmoll.gif O apdegint tai nemaloniai juk prie kūno turėtų būt g.gif O gariūnuos yra iškart šalikėlių pirkt, kiek kainuoja maždaug jie(gėda sakyt, bet pati nesu pirkusi nė kart šalikėlio, visi megzti pas mane, rankų darbo blush2.gif , bet norisi kažko naujo, nes tie mezginukai jau nusibodo)? Na, ne vien medžiagą?
Atsakyti
man rodos apie 10 lt, bet kainos gal4jo ir paskeist
Atsakyti
skuduryne buba tokio gerio, po pigiai uz 1-2 litukus, ten paieskokite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga-Monika @ 2010 09 22, 22:46)
Tanni - ačiū smile.gif
Dabar numezgiau avietinės spalvos iš storesnių siūliukų, reik suburbuluot.. manau bus gražesnis nei šis smile.gif

Labai grazus jusu idetas salikelis 4u.gif O avietini jau pasidaret, gal parodysit? Is kokiu siulu mezget ir kokiu rasteliu?
Atsakyti
pavasarį ir aptikau šią temą ir viską perskaičiusi nuo pat pirmosios ir ėjau pirkti stikliukų, gumyčių ir didžiausia užduotis buvo - įsigyti medžiagą, nuvažiavau Vilniuje kur šalia Kalvarijų turgavietės yra audinių parduotuvė per 2 aukštus, kaip pirmam pabandymui nepirkau 16lt/m medžiagos( maniau mažą ką nesigaus ), tai paėmiau tokį neperšviečiamą polisterį po 6lt/m ( plotis berods 1.5m)

ir ką kibau į darbą mirksiukas.gif
user posted image

1/3 skaros įveikta rolleyes.gif
user posted image

surištą kažkur 180vnt stikliukų viso ( gumytes naudojau tas pačias dar ir kitoms kelioms skaroms, atlaikė ne vieną virimą, vėliau paskilinėjo, bet niekis, didžiulis pokiukas apie 500vnt gumyčių kainavo berods 4.50lt , pirkau trumpesnes, kad nereikėtų ilgai rišinėti, nes kai šalia mažoji pagalbininkė, tai labiau trukdė nei padėjo biggrin.gif )
user posted image

pavirus, padžiovinus ir išrišus - pamačiau štai tokį rezultatą ( tik diena apsiniaukus, tai spalvytė tokia pablukusi gavosi foto, realiai žaliai sodri, sėkmingai nešioju burbuliauckinę šią skarą, kitos - buvo dovanų, mąstau ir Kalėdoms prasusukti 'papigiai' su dovanomis draugėms blush2.gif )

user posted image
Atsakyti