Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimai bikinio srityje, po skutimo

pagaliau leido pasireikst biggrin.gif biggrin.gif mano drauge kosmetologe biggrin.gif as pas ja depiliuoju pazastis jau metai biggrin.gif bikini su kremais "strep" arba "veet" depiliuoju...o skustis negalima ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif nes ir plaukai storesni atauga,ir greit atauga,ir daugiau ju buna ir dar iaugti gali.pabandykit kremus (pagal instrukcija darykit ir tikrai nusiims viskas graziai thumbup.gif )dar yra specialios juosteles "plesymui" ir elektriniai depiliatoriai.bet tik ne skutimosi peiliukai ohmy.gif as pati juos nebent tik kojom naudoju rolleyes.gif o kam kosmetologes tel reikia i asmenine rasykit arba ji vilniuje grozio salone "vijole" dirba ir jos vardas agne biggrin.gif
Atsakyti
as depiliuoju su veet jautriai odai ir neberia. reikia labai svelniai su lopetele surinkti visus plaukelius.
Atsakyti
Man cia tamsuolei del smalsumo: ar reikia depiliuojantis pas kosmetologe nusimauti kelnaites? rolleyes.gif
Atsakyti
Labai noriu pasidalinti savo patirtimi
Mano bikinio srityje oda irgi labai jautri blink.gif
Tai viena karta kažkur perskaičiau tokį labai gerą dalyką clap.gif
Reikia daryti taip: prieš visą procedūra Pasiryti pylingą (Bet aš to nedarau), po to ta vietą kur nori skusti dezinfekuoti vandenilio peroksidu, taip pat ir po viso to (turiu omeny dezinfekuoti). Nu ir ką? Aš taip darau jau kokį pusę metų ir labai džiaugiuosį, nes nebeturiu problemų clap.gif
būna, kad parausta truputį, tada ir vėl perbraukiu vata su vandenilio peroksidu. ir butinai butinai neskusti prieš plauką!
Visoms draugėms išpasakojau ir visoms padėjo, beje ne visoms iš karto.
Taigi nenuleiskite rankas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif
Neabejoju, kad ir Jums, mielosios, padės smile.gif

Papildyta @ [mergetime]1083082588[/mergetime]
Ir dar butinai parašykite kai sekėsi. Ar padėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE (meska @ 2004 04 27, 17:36)
Man cia tamsuolei del smalsumo: ar reikia depiliuojantis pas kosmetologe nusimauti kelnaites? rolleyes.gif

Čia kaip kur, vienur be kelnaičių neapsiima, nes ir darbo daug daugiau rolleyes.gif
Aš kai vieną kartą leidausi depiliuojama vašku be kelnaičių, tai galvojau ir tą kosmetologę nužudysiu ir visą likusį gyvenimą plaukuota pute vaikščiosiu. Jau skausmas, tai apsakyti nemoku, atrodo, kad visą odą plėšia ir paskui koks vaizdelis buvo ohmy.gif Oda atrodė kaip supūliavusi, nu vienu žodžiu. Daugiau turbūt niekada nebeeisiu.
Atsakyti
QUOTE (kaktusas @ 2004 04 28, 10:26)
Čia kaip kur, vienur be kelnaičių neapsiima, nes ir darbo daug daugiau rolleyes.gif
Aš kai vieną kartą leidausi depiliuojama vašku be kelnaičių, tai galvojau ir tą kosmetologę nužudysiu ir visą likusį gyvenimą plaukuota pute vaikščiosiu. Jau skausmas, tai apsakyti nemoku, atrodo, kad visą odą plėšia ir paskui koks vaizdelis buvo ohmy.gif Oda atrodė kaip supūliavusi, nu vienu žodžiu. Daugiau turbūt niekada nebeeisiu.

blink.gif ohmy.gif ojeezus, as dar turejau minciu subegiot kada pabandyt, ka jau te tokio stebuklingo tos kosmetologes gamina... ohmy.gif tikrai neisiu...
as kazkada pabuvau didmotere ir pabandziau elektriniu ravetuvu issirauti ta bikinio sriti, tai atrodo visa ta ravetuva kazkur tuoj sukisi, kosmaras, kaip skauda... ir dar taip nuosirdziai pabruzinau, tai nusitryne su visa oda - buvo poto toks plikas ir kruvinas blynas, prilipo net prie kelnyciu ir pridziuvo, teko kompresus det... ai zodziu... netikus as kas link depiliavimosi, gerai man dabar ir su krumingu tarpukoju buti, vyrui netgi graziau sako biggrin.gif aisku graziau nei kruvinas nupestas blynas...
Atsakyti
O man patiko patarimas su vandenilio peroksidu, reiks pabandyt, bet pas kosmetologe tikrai neisdysiu as tokia visai ne sado mazo......
o kremai hmmm, gal reiks irgi pabandyt, seip zinau kosmetologe kuri depiliuoja vasku bikini 20 lt. kirpykla tai leva, bet drauge sake gerai padaro, cia seiminiskiu g. prie "Kikos", prie Žalgirio stadiono. Nuo gatves laiptukai i virsu iskaba kazkokia zydra zalia. tai va.
Papildyta @ [mergetime]1083152894[/mergetime]
o dar su tais kremais kai depiliuoji tai uzsitepi ir sede issisketus kol ten viskas nusidepiliuos ane? laugh.gif
bet ir tuos storesnius plaukus nudepiliuoja?
Atsakyti
Po skutimo ir man labai dažnai išberia,bet paskutiniu metu išsikelia vienas-du galingi raudoni pūliniai,kurių išspaust nelabai išeina (bet įtariu, kad jie gali atsirasti ir nuo hig.įklotų "tomis" dienomis).
Atsakyti
tai jo tokie puliniai tai nuo kasdieniniu iklotu ir nuo paketu. Buvo man toks "malonumas" kaip votis kazkokia, tai ginekologe pasake cia tik nuo iklotu, gal kazkaip plaukeli patempe ar pan. ir susidare furunkulas, tai dabar nepiktnaudziauju tais iklotais, nebent i kokia kelione issiruosi ar pan.
Atsakyti
Man tai visi bėrimai bikinio srity baigėsi kai:
1) prieš skutant išsitrinu pilingu (kad ir rusišku kažkokiu Morskaja žemčiūžina, su negyvos jūros druskom);
2) po skutimo padezinfekuoju kokiu losjonu (ne riebiu kremu po skutimo, o losjonu - kad ir vyrišku kokiu neaštraus kvapo).
Ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 04 28, 10:35)
as kazkada pabuvau didmotere ir pabandziau elektriniu ravetuvu issirauti ta bikinio sriti, tai atrodo visa ta ravetuva kazkur tuoj sukisi, kosmaras, kaip skauda... ir dar taip nuosirdziai pabruzinau, tai nusitryne su visa oda - buvo poto toks plikas ir kruvinas blynas, prilipo net prie kelnyciu ir pridziuvo, teko kompresus det... ai zodziu... netikus as kas link depiliavimosi, gerai man dabar ir su krumingu tarpukoju buti, vyrui netgi graziau sako  biggrin.gif  aisku graziau nei kruvinas nupestas blynas...

OO blink.gif Nu cia jo blink.gif ohmy.gif
Pasijauciau, kai gimdydama blink.gif
po tokios operacijos nei apsirengsi, nei pavaiksciosi blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rameda: 28 balandžio 2004 - 21:43
o man labai idomu ka tas peelingas toj vietoj padaro? kodel taip jis gerai veikia? tipo gal kazkaip tuos plaukelius atlaisvina, ar kaip? g.gif
Atsakyti