Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimai bikinio srityje, po skutimo

QUOTE (judre @ 2004 04 29, 08:25)
o man labai idomu ka tas peelingas toj vietoj padaro? kodel taip jis gerai veikia? tipo gal kazkaip tuos plaukelius atlaisvina, ar kaip? g.gif

Peelingas nušveičia viršutinį odos sluoksnį, tada plaukeliai geriau nusiskuta, nelieka tokių ,,liekanų, pasisėpusių lyg ir maišeliuose" - nu nežinau, kaip paaiškint kitaip g.gif , kuriuose mėgsta paskui susidaryti visokie spuogeliai.
Atsakyti
QUOTE
2) po skutimo padezinfekuoju kokiu losjonu (ne riebiu kremu po skutimo, o losjonu - kad ir vyrišku kokiu neaštraus kvapo).


As kai padezinfekavau viena karta po depiliacijos losjonu vyrisku, tai kaukiau i menuli ziuredama koki pusvalandi, o kita diena teko vos ne pantalonus mautis, taip paraudo viskas ir perstejo nezmoniskai...
Nors visai ir ne spirituotas losjonas buvo... Kazkaip netipiskai man suveike, itariu... smile.gif
Dabar tai naudoju specialius kremus, kurie skirti odai po depiliacijos nuramint. Man padeda, berimu nebuna.
Atsakyti
Na aš tai tokį vyro ,,FLORENA after shave fluid for sensitive skin" nutveriu - man tinka thumbup.gif Ten matyt spirito nedaug, o gal ir visai nėr - negraužia visai, ir neraudonuoja thumbup.gif Ir spuogelių nebūna thumbup.gif
Atsakyti
Reix pabandyt su peroxidu, nes vargstu su tuo reikaliuku. Esu ir depiliavusi. Skausmas, tai niekis ir paraudimas gana greit praeina, jei oda nera labai jautri, bet kas is to... Po savaiteles vel gali viska kartot. O kaip bjauru, kai atauginedamas plaukas iauga i oda! Koju net nedepiliuoju, nes skust kad viskas ciki atrodytu kas antra diena reik vasara. Rankas depiliuoju: kai pabandziau,tai nebenoriu jokio kailiuko.
Atsakyti
Paskaičiau čia, merginos, jūsų dejavimus ir nesusilaikau neparašius - taigi ne taip jau baisiai skauda pas tą kosmetologę "nusiravėt savo žolytę". Nu man tai visai nieko tokio baisaus nebuvo - skaudėjo tikrai nestipriai. Man didesnė problema buvo gėda. Atrodė, kaip aš čia išversiu savo grožybes svetimam žmogui... Bet moteriškė matyt pripratus prie tokių kaip aš susigėdėlių, tai taip maloniai mane visą laiką kalbino, kad savo gėdą visai pamiršau. O rezultatai buvo labai geri thumbup.gif Nieko nereikėjo daryt kokį mėnesį, tik aš mokėjau 40 Lt. Biški brangoka. O kur Kaune už 25 Lt. depiliuoja?
Atsakyti
Matai, Aušrine, tas skauda-neskauda dar matyt priklauso nuo to ,,miško" tankumo ir ,,šaknų gilumo" rolleyes.gif Vienai gal ir nieko, o kitoms...Man tai, nors šiaip, manau, esu gana kantri, bikinio ravėjimas būtų kažkoks sado-mazo fear.gif Gal pas mane šaknys gilios ar kas, bet net pincetu išrovus plaukelį toj srity, iškart atsiranda tokia mini žaizdelė, tai ką kalbet, jeigu ravėt viską fear.gif fear.gif fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganiuke2002: 02 gegužės 2004 - 09:10
labas rytelis.
si savaitgali teko but Palangoj, na ir va susiduriau vel su tuo nepatogumu. pirma diena po skutimo kaip silkas, viskas grazu, kita diena, jau sakes spuogiukai, paraude, perscia. o saule kaitri buvo norejosi pasideginti tai kur tau pasideginsi, dar prie vyriskos gimines, tai visa laime kad maudymuko nebuvau pasiemusi, tai nereikejo is gedos raudonuot, gulejau sau dzinsiukus pasiraicius ir fsio, nu bet ale po 30 laipsniu karsciu taip neissisuksiu g.gif
nors ir labai jau bijau bet reiks gal eit pasidedipiuoti ( pasisadomazachistinti, oho koki nauja zodi isradau smartass.gif

geros dieneles visom heart.gif
Atsakyti
Gal čia iš tikrųjų nuo šaknų ilgio ir stiprumo priklauso. Aš jau savo siaubiaką pasakojau biggrin.gif bet kai man tą vašką parodė, tai iš tikrųjų vaizdelis taip toks blink.gif nenuostabu, kad paskui nei kelnaičių užsidėti galėjau nieko.

Ai iš viso. Kur mano protas buvo tai nežinau. Galvojau kaip čia dabar jaunoji su tokiom tundrom tarp kojų bus tongue.gif ale paskui kai net trusikų užsidėti negalėjau ir ten viskas buvo juodai išberta ir skaudėjo ir net priliesti negalėjau, tai pirmoji naktis buvo labai atsargi wub.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif Nežinau nei juoktis nei verkt biggrin.gif
Įsivaizduoju nelabai malonu turėjo būti...
O ką vyras į Tavo tokias pastangas gražiai atrodyti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (kaktusas @ 2004 05 04, 12:48)
Gal čia iš tikrųjų nuo šaknų ilgio ir stiprumo priklauso. Aš jau savo siaubiaką pasakojau  biggrin.gif  bet kai man tą vašką parodė, tai iš tikrųjų vaizdelis taip toks  blink.gif  nenuostabu, kad paskui nei kelnaičių užsidėti galėjau nieko.

Ai iš viso. Kur mano protas buvo tai nežinau. Galvojau kaip čia dabar jaunoji su tokiom tundrom tarp kojų bus  tongue.gif  ale paskui kai net trusikų užsidėti negalėjau ir ten viskas buvo juodai išberta ir skaudėjo ir net priliesti negalėjau, tai pirmoji naktis buvo labai atsargi  wub.gif

blink.gif oje, tai tau pirmai nakciai taip nepasiseke? ohmy.gif siaubas... mano pirmaja nakti man vyras is plauku segtukus trauke, nes vestuvine sukuosena ju buvo "suvalgiusi" apie 100 laugh.gif tai vaizdelis neblogas buvo laugh.gif vos neuzmigom abu, kol mano kasas ispurenom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 05 gegužės 2004 - 06:41
Žiūriu visokių "čiūdų" per pirmąją nakti nutinka laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Bet gal taip ir linksmiau? Yra ką prisiminti biggrin.gif
Atsakyti
Ale jau turbut ne tokios tos naktys ir pirmos. smile.gif)))
Atsakyti