Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai Kaune

Sveikos, gal kas domėjotės ar šiuo metu vyksta kokios nors paskaitėlės nėščiosioms II ligoninėj?
Atsakyti
Mes buvom Kirijenko vedamuose mokymuose "Siaures seimos klinika" Kaune. Pries eidami neradom informacijos, tad jauciu pareiga parasyt kokia nuomone is ju issinesiau. Pirma tai cia smarkiai naturalistiniai mokymai, deja labai netolerantiski kitiems poziuriams ar pasirinkimams. Labai nepatiko, kad Kirijenko neatsako i klausimus, labai neatsakingai duoda patarimus ir visa si mokyma baige neprofesionalus laiko planavimas. Paskutinis praktinis mokymas velavo valanda laiko.
Atsakyti
Sveikos, o dabar vyksta kursai Mažylyje ne darbo dienomis? Ten visos paskaitos skaitomos ar tik kažkokia dalis? Vyras labai nori eiti kartu, bet kad dirba ne Kaune tai negali prisitaikyti.. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mes lankėmės Mažylyje paskaitoje "Vyro vaidmuo nėštumo ir gimdymo metu". Paskaita vyksta šeštadieniais ir kainavo 40 Lt, bet vertėjo nueiti. Labai išsamiai papasakojo apie gimdymą ir kaip vyras būdamas šalia galėtų palengvinti sąrėmių skausmus. Ištikro šauni buvo vedančioji, nes viska taip nuoširdžiai pasakoja su gyvenimiškais pavyzdžiais ir net savo asmeninėm istorijom.

Dar lankiau žindymo kursus, kuriuos organizuoja VŠĮ "Pradziu pradzia", jie vyksta krikščioniškuose gimdymo namuose. Noriu parekomenduoti visom būsimom mamytėm juos palankyti. Informacija apie žindymą pateikiama labai išsamiai. Kursuose įgytos žinios leido man pasitikėti savimi nuo pat žindymo pradžios. Sunkumų neišvengiau, buvo nugraužti speneliai, bet žinojau, kad neteisingai pridedu mažiuką prie krūties ir vis bandžiau, nenuleidau rankų ir pavko smile.gif jau beveik du mėn. kaip sėkmingai žindau. Įgytos žinios labai pagelbėjo, nes pradžia nebuvo lengva.
Atsakyti
QUOTE(makatuke @ 2012 09 24, 21:31)
Mes lankėmės Mažylyje paskaitoje "Vyro vaidmuo nėštumo ir gimdymo metu". Paskaita vyksta šeštadieniais ir kainavo 40 Lt, bet vertėjo nueiti. Labai išsamiai papasakojo apie gimdymą ir kaip vyras būdamas šalia galėtų palengvinti sąrėmių skausmus. Ištikro šauni buvo vedančioji, nes viska taip nuoširdžiai pasakoja su gyvenimiškais pavyzdžiais ir net savo asmeninėm istorijom.

Dar lankiau žindymo kursus, kuriuos organizuoja VŠĮ "Pradziu pradzia", jie vyksta krikščioniškuose gimdymo namuose. Noriu parekomenduoti visom būsimom mamytėm juos palankyti. Informacija apie žindymą pateikiama labai išsamiai. Kursuose įgytos žinios leido man pasitikėti savimi nuo pat žindymo pradžios. Sunkumų neišvengiau, buvo nugraužti speneliai, bet žinojau, kad neteisingai pridedu mažiuką prie krūties ir vis bandžiau, nenuleidau rankų ir pavko smile.gif jau beveik du mėn. kaip sėkmingai žindau. Įgytos žinios labai pagelbėjo, nes pradžia nebuvo lengva.


As taip pat lankiau zindymo kursus Kaune, organizuojamus VsI Pradziu pradzia. Labai patiko ir buvo naudingi. Pirmiausia - psichologiskai. Igijusi teoriniu ziniu buvau nusiteikusi labai optimistiskai, kad pas mane pieno bus ir problemu nebus, o jeigu ju bus-zinosiu kur kreiptis (i mamytes savanores arba kursu organizatores). Antra, didele nauda teorine ir praktine. Visa informacija labai tvarkingai ir aiskiai pateikiama, gavome atsakymus i visus klausimus. Labai akcentuojama tinkamas kruties apzipjimas/vaikelio pridejimas prie kruties, sio dalyko dvarba supratau gimus vaikui. Labai dziaugiuosi, kad nuo pat pirmo zindymo gimdykloje, mano kudidelis teisingai apziojo speneli ir jo visai nenugrauze. Pora kartu kesinosi neteisingai apzioti, bet as jau zinojau, kad ji reikia kantriai "nuimti" ir vel bandyti "uzdeti" ant kruties.
Man taip pat labai padejo zinojimas, igytas kursuose, apie naturalius procesus ir pieno gamybos savireguliacija, t.y. jeigu vaika dazniau zindysiu, bus daugiau pieno, jeigu jis nori dazniau zisti-duoti tiek, kiek nori, nes jis taip siuncia signala organizmui apie auganti pieno poreiki. Todel nuolatos stebiu savo kudikeli, atpazistu jo alkio zenklus ir duodu valgyti tada, kada nori ir kiek nori.
Nemaziau svarbu kursuose isgirst patarimai bei kitu, ne pirma vaika gimdanciu mamu patirties, kaip elgtis pirmom parom ligonineje, ypac su personalu, kuris neskatina zindyti, kokias as kaip gimdyve turiu teises ir ko galiu reikalauti (del zindymo, neprimaitinimo misinuku ir kt.) Nors mano atveju to nepasitaike, taciau labai akylai stebejau ka daro ir sako visos aplink mus esancios gydytojos, slauges, visada joms pasakydavau savo poreikius.
Taigi apibendrinant, tikrai labai rekomenduoju lankyti siuos kursus, jie labai naudingi ir profesionaliai vedami.
Atsakyti
sveikos 4u.gif noriu pasiteirauti dėl VŠĮ kursų Pradžių pradžia - kokia jų kaina? Ar ten ir vyrai eina ar vien nėštukės? dėkoju iš anksto už atsakymus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(EverGreen @ 2012 07 10, 21:51)
Va va, obuoliuko psichologija paskaitoje/seminare apie gimdymo baime ir as buvau (buvom gal tik dvi dalyves.. O gal as viena? Siaubas kaip nepamenu hihihi.gif ) tai man laaabai patiko thumbup.gif nes gimdymo as laabai bijojau. Po paskaitos jau baimes buvo maziau, o per gimdyma ir po jo akusere su gydytoja buvo suzavetos, klause ar gimdymo kursus kokius lankiau, nes pasak ju as esu labai pasiruosusi, teisingai kvepuoju ir pan. smile.gif tai tikrai uz toki pasitikejima savimi esu dekinga obuoliuko psichologijos konsultantem.  thumbup.gif
Beje, apie zindyma knygutes man irgi labai pravercia (vitkausko ir ta kita, naujai isleista "zindymas"). Rekomenduoju visoms  mirksiukas.gif



EverGreen, jei ne paslaptis kur čia lankėte tą paskaitą apie obuoliuko principą? 4u.gif kokia kainytė ir pan 4u.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos mamytės. Siunčiu informaciją apie nemokamus kursus būsimoms mamytėms ir tėveliams Kaune.

Šeimos santykių institutas kviečia būsimus mamytes ir tėvelius į nemokamą seminarų ciklą „Kūdikio laukimo trilogija". Seminarai vyks: L. Zamenhofo g. 9, Kaune.
http://www.ssinstitu...ija/d,naujiena/


Atsakyti
kelintą nėštumo mėnesį būsimos mamytės pradedat lankyti kursus neščioms? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2012 11 11, 19:34)
kelintą nėštumo mėnesį būsimos mamytės pradedat lankyti kursus neščioms? ax.gif



aš pradėjau maždaug 29 sav 4u.gif
Atsakyti
Labas,

"obuoliuko psichologijos" paskaitos vyksta Krikščioniškuose gimdymo namuose
http://www.pkg.lt/ug...o_psichologija/
ax.gif
kaina buvo apie 30 Lt viena paskaita
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sveikuolyte: 23 lapkričio 2012 - 09:51
mes mąstome kur vertesnės paskaitėlės ar Mažylyje ar Kirijenko vedamos ax.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Buvom mes vakar Mažylio kursuose, bet visiškai nepatiko schmoll.gif Aišku, papasakojo istorijų ir iš savo patirties ir iš kitų gimdyvių, bet man nepatiko, kad viskas piešiama labai jau rožinėmis spalvomis. Suprantu, kad vaikučio gimimas - stebuklas, bet ne to ten ėjom išgirsti. Nei vienas klausimas susijęs su komplikacijomis, nesklandžiu gimdymu ar kitais blogais dalykais, kurie gali nutikti, nebuvo atsakyti. Patiko tik tai, kad konkrečiai pasakė, kaip vyras gali palengvinti sąrėmių skausmus ir kaip atpažinti, kad gimdymas jau prasideda ir nebėra ko laukti.
Tikėjausi, kad parodys gimdymo filmuką ir tada jau pasakos kaip ir kas vyksta, bet parodė tik nuo to momento kai jau gimęs ir nuvalytas kūdikis padedamas mamai ant krūtinės - tai čia per kiekvieną filmą rodo.. Norėjosi, kad vyrams parodytų daugiau, nes norisi, kad jis būtų pasiruošęs tam, kas jo laukia, o ne, kad įsivaizduotų, jog man iš tos vietos išskris drugeliai, o paskuj ir lėliukas. na, kažkaip neverti man tie kursai 40 lt. schmoll.gif
Atsakyti