Įkraunama...
Įkraunama...

Lindex

siauliu Lindexe jau iskele naujus rubelius i nukainavimus, tai nupirkau vasarai tunika su tympom su matrioskom ir bodika ax.gif siaip maciau dar nukainuoti sarafanai su mumiais, dzemperiukai raudoni su zvaigzdute balta tokie, kelnyciu veliuriniu yra, keista, bet dabar tik berniukiski bodziai nukainuoti Kalediniai, kostiumeliai is tos pacios serijos... aj dar kazko buvo, net nepamenu smile.gif
Atsakyti
O idomu Kauno Lindex kas gero g.gif ?
Atsakyti
Kaune turetu but tas pats, tik neaisku kada iskabins ax.gif nes ten niekas nesiskubina biggrin.gif pamenu siauliuose ketvirtadieni jau viskas kabejo, nes gavo isakyma, o Kaune tiesiog pasake,kad gavom isakyma, bet gal pirmadieni iskabinsim, mat labai uzimtos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2010 03 10, 20:17)
Kaune turetu but tas pats, tik neaisku kada iskabins  ax.gif  nes ten niekas nesiskubina biggrin.gif pamenu siauliuose ketvirtadieni jau viskas kabejo, nes gavo isakyma, o Kaune tiesiog pasake,kad gavom isakyma, bet gal pirmadieni iskabinsim, mat labai uzimtos biggrin.gif

drinks_cheers.gif pardavejos ten labai labai uzsiemusios lotuliukas.gif
Atsakyti
ydomu kokia padetis vilniuje biggrin.gif
reiks gal ryt nulekti
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 03 12, 00:48)
ydomu kokia padetis vilniuje biggrin.gif
reiks gal ryt nulekti


Aną dieną buvau Gedimino 9. Mergytėms tai nemažai nukainuotų rūbelių buvo, bet bachūriukams tai visai kažkaip tuščia. Ir ta kabykla, kur -70% rūbeliai turi kaboti, tai gal kokie penki rūbeliai sukabinti ir vsio, tuščia biggrin.gif Tai nebent per šias dieneles sukabins 4u.gif
Atsakyti
kaune irgi yra nauju ispardavimo prekiu ax.gif
Atsakyti
O Panevezi siandien buvau tai dar nera nauju nukainavimu g.gif
Atsakyti
siandien buvau,tai nusiaubiau Lindexa

tik pedkelniu bernam neradau g.gif doh.gif
Atsakyti
tikrai mergytėm galima išsirinkt tuniku , suknučiu graziu buvo thumbup.gif
Atsakyti
as tai laukiu,nesulaukiu,kada gi pasirodys bodziukai su trumpom rankovem
nes ilgom tiek uzsipirke,kad stalciai luzta doh.gif
Atsakyti
o as visada dedu ir trumpom ir ilgom, kazkaip maikute ir ant virsaus ruba rimta ale ilgom bodziuka, tai mum ir tu ir anu reikia, nes jau viska isaugt baigiam ax.gif
Atsakyti