Įkraunama...
Įkraunama...

Lindex

QUOTE(gresa @ 2010 03 24, 00:06)
o as visada dedu ir trumpom ir ilgom, kazkaip maikute ir ant virsaus ruba rimta ale ilgom bodziuka, tai mum ir tu ir anu reikia, nes jau viska isaugt baigiam  ax.gif

mes namie tik su ilgom rankovem bodziu bunam,nieko daugiau nededu,tik dar pedkelnes biggrin.gif ,bet tuoj bus silta,reiks jau tik su trumpom deti rolleyes.gif
Atsakyti
siandien nupirkau situs grazuoliukus 4u.gif
user posted image
siaip labai daug groziu yra visokiu nauju blush2.gif
man asmeniskai sitos, bet nenupirkau dar, ryt vel vaziuosiu, nes dydi batuku jauciu reiks pasitikslint, o ar jum atitinka lindex batuku dydziai?
user posted image
dar sitos ax.gif
user posted image
beje, nuolaidos pakoreguotos ir vietoj 40proc jau nukainuota iki 60proc smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2010 04 02, 20:04)
siandien nupirkau situs grazuoliukus  4u.gif

beje, nuolaidos pakoreguotos ir vietoj 40proc jau nukainuota iki 60proc  smile.gif

o trumpom rankovem bodziu dar nera? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 02 balandžio 2010 - 21:36
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 04 02, 21:36)
o trumpom rankovem bodziu dar nera? blush2.gif

labai prabegom variau ir nepaziurejau net ax.gif
Atsakyti
aš tai nieko pigaus ir gražaus ten nerandu, man per brangu pirkti iš firminių parduotuvių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonilė @ 2010 04 06, 16:04)
aš tai nieko pigaus ir gražaus ten nerandu, man per brangu pirkti iš firminių parduotuvių  verysad.gif

reikia nuolaidu sulaukt, nemanau,kad mugej ar turguj pigiau , jei kalbant apie naujus g.gif aisku devetuose pigiau ir galima rast visokiu geriu wink.gif ir tu paciu lindex smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gresa: 06 balandžio 2010 - 16:09
QUOTE(gresa @ 2010 04 06, 17:08)
reikia nuolaidu sulaukt, nemanau,kad mugej ar turguj pigiau , jei kalbant apie naujus g.gif  aisku devetuose pigiau ir galima rast visokiu geriu wink.gif ir tu paciu lindex smile.gif


kada bus nuolaidos?
Atsakyti
QUOTE(Luliana @ 2010 04 07, 16:28)
kada bus nuolaidos?

buna stendai su nukainuotom prekem, buvom nesenai 40proc, dabar 60proc padare, bet cia preis savaite maciau, gal dabar dar daugiau nukainuota wink.gif
Atsakyti
paskutini karta siuos pasiemiau,labai fainuciai

user posted image

user posted image

o siandien situos dzinsiukus abiem bernam pasiemiau rolleyes.gif

user posted image

Atsakyti
Erikiuxxx, šaunus pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 04 08, 08:53)
Erikiuxxx, šaunus pasirinkimas  thumbup.gif

aha
bet jau dzinsiuku fainumas bigsmile.gif minkstuciai smile.gif labai patiko
buvo tokio tipo sviesus su lopais,tai kainavo 79lt
o sie tik 39lt bigsmile.gif tai abiem pasiemiau biggrin.gif

dabar dar yra akcija kojines 3poros uz 19lt ax.gif
Atsakyti
kokie faini džinsai bigsmile.gif Mes aną vasarą panašius iš Lindex turėjom, superiniai thumbup.gif
Atsakyti