Įkraunama...
Įkraunama...

Lindex


As situos saviskiui paemiau http://www.lindex.co...spx?id=14642729, nors turim tu marskinuku,bet labai jau mieli jie man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2011 05 27, 11:25)
As situos saviskiui paemiau http://www.lindex.co...spx?id=14642729, nors turim tu marskinuku,bet labai jau mieli jie man  wub.gif

faini,kazkaip gedimino 9 nemaciau ju g.gif:
Papildyta:
situos pasiemiau wub.gif
user posted image
o maziui paemiau siuos, cia is mergaiciu skiriaus,bet man tokie liuksiniai, tokio plonumo jie wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 27 gegužės 2011 - 14:13
maziukam labai daug tai nebuvo Mole,bet papirkau biski vistiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2011 05 27, 12:25)
As situos saviskiui paemiau http://www.lindex.co...spx?id=14642729, nors turim tu marskinuku,bet labai jau mieli jie man  wub.gif

blink.gif man ir tokių reikia, bet kaip gaut? cray.gif Neturiu jokios kreditinės, kad galėčiau internetu nusipirkt, o aplink mane niekur tokių nemčiau. O musm taip tiktų prie sesės marškinukų bigsmile.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2011 05 27, 15:31)
blink.gif  man ir tokių reikia, bet kaip gaut? cray.gif Neturiu jokios kreditinės, kad galėčiau internetu nusipirkt, o aplink mane niekur tokių nemčiau. O musm taip tiktų prie sesės marškinukų  bigsmile.gif  cray.gif

Blogai,kad siuntimas is SW brangiau nei pati preke kainuoja,galeciau atsiust unsure.gif o gal kuri mamyte galetu su kreditine padet g.gif arba pati pasidarykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2011 05 27, 22:52)
Blogai,kad siuntimas is SW brangiau nei pati preke kainuoja,galeciau atsiust unsure.gif o gal kuri mamyte galetu su kreditine padet g.gif arba pati pasidarykit mirksiukas.gif

kad nelabai aš naudoju tas kreditines doh.gif o būtinai reikia kreditinės? su kitokia neina? mastau.gif
reikėjo čia užrodyt, dabar jau būtinai užsireikė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2011 05 28, 10:48)
kad nelabai aš naudoju tas kreditines  doh.gif  o būtinai reikia kreditinės? su kitokia neina? mastau.gif
reikėjo čia užrodyt, dabar jau būtinai užsireikė  doh.gif  lotuliukas.gif


Pasiimti is Swedbanko kreditine kortele visai paprasta ir galesit pirkti kiek noresit biggrin.gif Kitokios korteles netinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2011 05 28, 15:48)
Pasiimti is Swedbanko kreditine kortele visai paprasta ir galesit pirkti kiek noresit  biggrin.gif Kitokios korteles netinka  mirksiukas.gif

nu ne visai paprasta. Mes ne LT šiuo metu blush2.gif biggrin.gif
be to, viena mamytė jau sutiko padėti - AČIŪ JAI LABAI aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 05 27, 15:12)
faini,kazkaip gedimino 9 nemaciau ju g.gif:
Papildyta:
o maziui paemiau siuos, cia is mergaiciu skiriaus,bet man tokie liuksiniai, tokio plonumo jie wub.gif
user posted image


Aš kaip tik šiandien žiūrinėjau šias žalias kelnytes, ir jūs savo berniukui nupirkot. Ir dabar galvoju ar tinka ta spalva berniukui? Jos tokios fainos, bet abejoju dėl spalvos unsure.gif Parašykit savo nuomonę, mamos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ricco* @ 2011 05 28, 17:55)
Aš kaip tik šiandien žiūrinėjau šias žalias kelnytes, ir jūs savo berniukui nupirkot. Ir dabar galvoju ar tinka ta spalva berniukui? Jos tokios fainos, bet abejoju dėl spalvos  unsure.gif Parašykit savo nuomonę, mamos  ax.gif

žinoma, kad žalios tinka mirksiukas.gif mano mažius daugiausiai turi žalios spalvytės, jam kažkaip tinka ji wub.gif ir raudona darlabai tinka, o va žydra, ar mėlyna netaip unsure.gif drąsiai, man atrodo, galit šiomis kelnytėmis vilkti kavalierius thumbup.gif
Aš, tai labai laukiu, už mėnesio lėksim į SE, tada jau aš atsiimsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lineva: 28 gegužės 2011 - 16:58
QUOTE(lineva @ 2011 05 28, 17:57)
žinoma, kad žalios tinka mirksiukas.gif mano mažius daugiausiai turi žalios spalvytės, jam kažkaip tinka ji wub.gif ir raudona darlabai tinka, o va žydra, ar mėlyna netaip unsure.gif drąsiai, man atrodo, galit šiomis kelnytėmis vilkti kavalierius thumbup.gif
Aš, tai labai laukiu, už mėnesio lėksim į SE, tada jau aš atsiimsiu biggrin.gif


Ačiū smile.gif raudona ir mano kleckui labai tinka, nors mėlyna ar žydra labiausiai. Iš pradžių buvau net nusistačius šiek tiek prieš mėlyną spalvą berniukui, nes ji kaip ir populiariausia, bet vis tik tokių rūbų pas mus daugiausia, nes tinka jam labiausiai. Na ką, turėsim ir žalių, nes tikrai superinės kelnytės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ricco* @ 2011 05 28, 18:01)
Ačiū smile.gif raudona ir mano kleckui labai tinka, nors mėlyna ar žydra labiausiai. Iš pradžių buvau net nusistačius šiek tiek prieš mėlyną spalvą berniukui, nes ji kaip ir populiariausia, bet vis tik tokių rūbų pas mus daugiausia, nes tinka jam labiausiai. Na ką, turėsim ir žalių, nes tikrai superinės kelnytės  4u.gif

Man tai grazi ir melyna, tikrai neturiu nieko pries ja, bet va, manajam labiau kitos spalvos tinka ax.gif
Buna taip, kad ir mergyciu nerengia rozine spalvyte, bet as kazkaip rengiu ja, nors daug , kas galvoja, kad banalu , bet man grazu manajai wub.gif , bet ir raudona jai tinka, kaip broliui wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lineva: 28 gegužės 2011 - 17:14