Įkraunama...
Įkraunama...

Lindex

Nupirkau tas žalias kelnytes ir galvoju, kad priminsiu, kad dar galioja nuolaida įvedus kodą LTE1111. Jos ir taip nukainuotos buvo iki 29 lt, panaudojus šį kodą sumokėjau 21,75 lt. Nepamirškit pasinaudoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ricco* @ 2011 05 28, 19:33)
Nupirkau tas žalias kelnytes ir galvoju, kad priminsiu, kad dar galioja nuolaida įvedus kodą LTE1111. Jos ir taip nukainuotos buvo iki 29 lt, panaudojus šį kodą sumokėjau 21,75 lt. Nepamirškit pasinaudoti  4u.gif

Sveikutes, informuokit mane del to kodo. g.gif
Ar parduotuveje, su juo galima atsiskaityt? mirksiukas.gif
Ar cia tik internetu, kiek procentu duoda nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(jurgilas @ 2011 05 28, 18:53)
Sveikutes, informuokit mane del to kodo.  g.gif
Ar parduotuveje, su juo galima atsiskaityt?  mirksiukas.gif
Ar cia tik internetu, kiek procentu duoda nuolaida?


Internetu, 25 proc smile.gif
Atsakyti
Siandien Lindexe, savo didziajam nupirkau maikutes 2 gavau beveik 50 % nuolaida.
Issirinkau preki uz 50 ir daugiau litu, uzpildziau anketa ir dave 25 Lt. nuolaida. biggrin.gif
Reikes nuvaziuot i kita Lindex parduotuve dar nupirkt sortus. Ieskosim, kad kainuotu virs 50 Lt. lotuliukas.gif
Atsakyti


QUOTE(*Ricco* @ 2011 05 28, 17:55)
Aš kaip tik šiandien žiūrinėjau šias žalias kelnytes, ir jūs savo berniukui nupirkot. Ir dabar galvoju ar tinka ta spalva berniukui? Jos tokios fainos, bet abejoju dėl spalvos  unsure.gif Parašykit savo nuomonę, mamos  ax.gif

tinka tinka thumbup.gif
aš, pvz, savo mergai nupirkau megztinuką žalią iš berniukių skyriaus, derinau prie tų džinsiukų berniukiškų, kuriuos viena mamytė perleido mums. Ir ką - atrodo šauniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgilas @ 2011 05 28, 21:34)
Siandien Lindexe, savo didziajam nupirkau maikutes 2 gavau beveik 50 % nuolaida.
Issirinkau preki uz 50 ir daugiau litu, uzpildziau anketa ir dave 25 Lt. nuolaida.  biggrin.gif
Reikes nuvaziuot i kita Lindex parduotuve dar nupirkt sortus. Ieskosim, kad kainuotu virs 50 Lt.  lotuliukas.gif


Kaip super, kuriame čia Lindex'e? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2011 05 28, 23:52)
Kaip super, kuriame čia Lindex'e? bigsmile.gif

Lindex parduotuveje, prie kasos yra lapelei reikia juos uzpildyti ir gauni nuolaida 25 Lt. Vienam apsipirkimui, tik turi pirkti uz 50 Lt. ir daugiau. tongue.gif
Vienoi parduotuvei nupirkau maikutes, kitoi zadu pirkti sortus. ax.gif
Jei su vyru vaziuosit, pirkinius padalinkit per puse ir abu uzpildysit. lotuliukas.gif
Cia visose parduotuvese. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgilas: 28 gegužės 2011 - 22:48
tai kad iki 29d ir taip visi vaikiski rubeliai nukainuoti -25pr.
Atsakyti
QUOTE(Dinelė2 @ 2011 05 29, 08:35)
tai kad iki 29d ir taip visi vaikiski rubeliai nukainuoti -25pr.

Jeigu uzpildai anketa ir perki uz p. v. 51 Lt. gauni 25 litu nuolaida. Moket bereikia 26 Lt. Tau gaunasi beveik 50 % nuolaida. mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal žinote, iki kada šita 25 Lt nuolaida galioja? bigsmile.gif
Ir dar įdomu, ar pritaiko ją, net jei perki nukainuotus drabužius? Ir galioja gal ne vien vaikiškiems drabužiams... esu sau nusižiūrėjusi suknelę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinelė2 @ 2011 05 27, 16:30)
maziukam labai daug tai nebuvo Mole,bet papirkau biski vistiek biggrin.gif


gera zinia kaunietems - nuo liepos Lindexas bus ir MEGOJ thumbup.gif bigsmile.gif. nebereikes per visa Kauna trenktis thumbup.gif
(tikiuosi, kad ne antis cia, nes kolkas jokios reklamos nemaciau, tik is statybos rangovu girdejau unsure.gif)
Papildyta:
QUOTE(jurgilas @ 2011 05 28, 23:47)

Cia visose parduotuvese.  thumbup.gif

Kaune tikrai nera jokiu anketu, tik perkant uz 100Lt gauni pakvietima i boulinga blink.gif
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2011 05 29, 12:40)
gera zinia kaunietems - nuo liepos Lindexas bus ir MEGOJ  thumbup.gif  bigsmile.gif. nebereikes per visa Kauna trenktis  thumbup.gif
(tikiuosi, kad ne antis cia, nes kolkas jokios reklamos nemaciau, tik is statybos rangovu girdejau  unsure.gif)


oi būtų gerai bigsmile.gif
Atsakyti