Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(svaja32 @ 2010 02 11, 17:02)
Aciu Krissti uz akivaizdzius irodymus rolleyes.gif
Gal zinote, koks turi buti maziausias kiekis spermatozoidu ir koks A+B procentas kad daryt IUI? thumbup.gif  thumbup.gif

na matai as irgi buvau soke kai pamaciau paskutei spermogramoj mazesni procenta, bet poto mums buvo paaiskinta kad procentas tas pats tik kai didesnis kiekis tai ir procentas issidalina, zodziu esme kad sruogiui svarbiausia buvo kiekis, o A ir B priklauso ir nuo patirtu stresu, tikimes kad kai kartosim vel tyrima bus geresnis nes MB pries pusmeti pastyre tikrai stresa dideli nes man bvuo nesivystantis...
na o del to ar po menesio darytis tyrima, tai manau gal nevertetu nes kiek raso tu vaistu lape isisavina organizmas juos jei geri min 3 men.
del procento tai nznau nes ten po atplovimo daznai kiekis pasikelia.
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 02 11, 17:17)
taip. mes iš Vilniaus. Darysim VK rytoj.  cool.gif

Oi, tuomet linkiu ryt sekmes dideliausios ir pasidalinkite prasom tikiuosi dziugiais rezultatais su likimo sesemis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svaja32 @ 2010 02 11, 16:25)
Oi, tuomet linkiu ryt sekmes dideliausios ir pasidalinkite prasom tikiuosi dziugiais rezultatais su likimo sesemis. smile.gif

pasidalinsiu. tik gal jau vakarop. jei sveikatos bus, gal palyginimui ir ankstesnius rezultatus parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2010 02 11, 17:18)
na matai as irgi buvau soke kai pamaciau paskutei spermogramoj mazesni procenta, bet poto mums buvo paaiskinta kad procentas tas pats tik kai didesnis kiekis tai ir procentas issidalina,


Aha stai kokia cia matematika. Zinosiu ateiciai. Jei netycia ir pas mus kazkas panasaus nutiktu, tai zinosiu, kame saknys.
Uzjauciu del praeities nesekmiu. console.gif
Jus iui ruosiates?
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 02 11, 17:30)
pasidalinsiu. tik gal jau vakarop. jei sveikatos bus, gal palyginimui ir ankstesnius rezultatus parašysiu.

tai jau butinai lauksim TB rezultatu, o as laikau kumstukus kad jie butu geresni uz pirmus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(svaja32 @ 2010 02 11, 17:34)
Aha stai kokia cia matematika. Zinosiu ateiciai. Jei netycia ir pas mus kazkas panasaus nutiktu, tai zinosiu, kame saknys.
Uzjauciu del praeities nesekmiu. console.gif
Jus iui ruosiates?

na tiek zilaitien tiek sruogis sake kad naturaliai galim bandyti, nes jei buvau pastojusi sperma vaisinga, tiesiog sruogis sake MB matau kad labai jau norite vaikelio, tai kad taupyti laika rekomenduoju IUI, tik reikia dar ir zmona istirti smile.gif siaip nieko neranda ir pas mane, bet si menesi bandom kiek galima ND daryti daugiau, nes praeitus ciklus tai pienlige tai dar kas trukde... doh.gif realiai dar noreciau GN padaryti, nes MB tai turbut visus imanomus tyrimus pasidare jau smile.gif
isvaziuojam tuoj pas zilaitiene su MB paselio atsakymu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krissti_: 11 vasario 2010 - 16:39
QUOTE(Krissti_ @ 2010 02 11, 16:36)
isvaziuojam tuoj pas zilaitiene su MB paselio atsakymu smile.gif

irgi prisiduokit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 02 11, 17:39)
irgi prisiduokit  mirksiukas.gif

ok butinai mirksiukas.gif
Atsakyti

na tiek zilaitien tiek sruogis sake kad naturaliai galim bandyti, nes jei buvau pastojusi sperma vaisinga, tiesiog sruogis sake MB matau kad labai jau norite vaikelio, tai kad taupyti laika rekomenduoju IUI, tik reikia dar ir zmona istirti smile.gif siaip nieko neranda ir pas mane, bet si menesi bandom kiek galima ND daryti daugiau, nes praeitus ciklus tai pienlige tai dar kas trukde... doh.gif realiai dar noreciau GN padaryti, nes MB tai turbut visus imanomus tyrimus pasidare jau smile.gif
isvaziuojam tuoj pas zilaitiene su MB paselio atsakymu smile.gif
[/quote]
Tai jus "duodate dziazo" per abu gydytojus? smile.gif TB tikras didvyris, kad tiek tyrimu atlaike.
Jei pavyko naturaliai, kazin ka ten ta GN gali parodyti? Panasu, kad pas tave viskas gerai, jei karta pavyko.
Kai man padare GN, tai tik nervus ir liudesi sukele, nes matesi kazkas panasaus i saaugas, o kai padare lapar., tai paaiskejo, kad viskas gerai, nieko ten nera. Tik prisinervinau kelias savaites ir tiek naudos is tos GN.
Linkiu sekmes ryt pas Zilaitiene!
Atsakyti
na merginos mes grizom, aciu visoms laukiusioms 4u.gif
na zinokit man zilaitiene superine gydytoja smile.gif prabuvom pas ja virs 40 min.(100 lt) manau atsibodom kaip reikiant bet tiek viska smulkiai isaiskino ka neliko man spermogramoj nezinomuju smile.gif galiausiai priejom isvados kad MB visi tyrimai kiek galima padaryti nieko blogo ji nemato kiekis pagal ja normalus (sutinka su visais sruogio teiginiais, aisku sako jis kaip vyras viska griezciau ir kategoriskiau pateikia) darysim bandyma wobenzym ir tribestan kad skystetu sperma ir gal procentas padides, taip pat kalbejom apie IUI tai jinai kategoriska kad dar per anksti ir tikrai su tokia sperma naturaliai galima pastoti, tiesiog dave savo tel.mob. (nes VK problema su uzsirasymu i sita tyrima nes pas mane nereguliariai O vyksta o ten registruoja is anksto) kad kai man OT bus teigiamas pasukti jei ir padarys "testa po sueities" nes ji savo praktikoje jais remiasi, bet ne kaip VK daro po 2-6 val., o kai ND is vakaro o ryte tyrimas daromas, nes tada tikrai jau matosi kiek isgyvenusiu spermiuku ir ar jiems terpe patinka, tai va MB spermograma kartos balandi tada pas ja bet sake tikiu kad mano konsultaciju jau nereikes smile.gif labai noreciau kad taip butu ax.gif tai tokios naujienos pas mus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2010 02 11, 21:03)
na merginos mes grizom, aciu visoms laukiusioms 4u.gif

tai kada maždaug laukti OT? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 02 11, 23:33)
tai kada maždaug laukti OT?  bigsmile.gif

bandysiu nuo siandian gadinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2010 02 11, 22:03)
na merginos mes grizom, aciu visoms laukiusioms 4u.gif
na zinokit man zilaitiene superine gydytoja smile.gif

darysim bandyma wobenzym ir tribestan kad skystetu sperma ir gal procentas padides,


Dziaugiuosi uz jus, kad jums visi sansai suteikti gaminti leliuka naturaliai. smile.gif Cia labai geros zinios thumbup.gif
Gaila, kad Zilaitiene i Vilniu nevaziuoja, nes eitume tik pas ja. Guodzia tik tai, kad ji sutinka su sruogio teiginiais. Kaip zinia, esame jo pacientai:rolleyes:
Skaiciau senuose forumuose, kad kitiems padejo wobenzym. Ka konkreciau sis vaistas (ar papildas) veikia? Butent ji siule del skystejimo?
Ar as teisingai suprantu, kad tribestan didina spermos kieki, t.y. mililitrus, profertil - gerina spermotozoidu kokybe, o wobenzym - skystina? Ar bet kuris papildas is dalies veikia viska kartu?
Atsakyti