Įkraunama...
Įkraunama...

Miastenija

Sveikutės, norėčiau prisijungt prie diskusijos. Tiksliai liga man nenustatyta, bet požymiai panašūs, kankinuosi penkti metai. Šiandien neurologė paskyrė Mestinoną "pabandymui". Ar kas turit tokią miasteniją be elektromiografnių pokyčių ir be antikūnių? Būčiau dėkinga, jei kas atsakytų, labai jau didelė nežinia...
Atsakyti
QUOTE(Voverėpūkis @ 2015 04 13, 12:32)
Sveikutės, norėčiau prisijungt prie diskusijos. Tiksliai liga man nenustatyta, bet požymiai panašūs, kankinuosi penkti metai. Šiandien neurologė paskyrė Mestinoną "pabandymui". Ar kas turit tokią miasteniją be elektromiografnių pokyčių ir be antikūnių? Būčiau dėkinga, jei kas atsakytų, labai jau didelė nežinia...

Labas. Man elektromiografiniai tyrimai nieko neparode. Antikuniu irgi nerado, bet cia Lietuvoje ju visu ir neatpazysta, neturi tokios labaratorijos, sake nebent i Vokietija siustu, bet niekas tokiu investiciju nedaro i mus smile.gif
Sergu jau 12metu. Man ryskiai pagerejo, kai susileidau prozerina(cia kaip mestinonas).
Ciobrialiauke isoperuota. Patoviai naudoju prednizolona ir mestinona.
Atsakyti
QUOTE(dainuze+ @ 2015 04 20, 20:13)
Labas. Man elektromiografiniai tyrimai nieko neparode. Antikuniu irgi nerado, bet cia Lietuvoje ju visu ir neatpazysta, neturi tokios labaratorijos, sake nebent i Vokietija siustu, bet niekas tokiu investiciju nedaro i mus smile.gif
Sergu jau 12metu. Man ryskiai pagerejo, kai susileidau prozerina(cia kaip mestinonas).
Ciobrialiauke isoperuota. Patoviai naudoju prednizolona ir mestinona.


Papildyta:
Ačiū už atsakymą, gal gali parašyt tel nr.? Labai norėčiau pakalbėt daugiau smile.gif
















Atsakyti
QUOTE(Voverėpūkis @ 2015 04 25, 19:41)
Papildyta:
Ačiū už atsakymą, gal gali parašyt tel nr.? Labai norėčiau pakalbėt daugiau smile.gif


Papildyta:
QUOTE(dainuze+ @ 2015 04 25, 23:37)

Labas, jei kiltu kokiu klausimu gali parasyti i skypa - dainaok arba i elektronini pasta zakarauskaited@gmail.com.
Visada atsakysiu ir pasidalinsiu patirtimi.
Atsakyti
sveikos mergaites smile.gif

Labai džiugu, kad atradau šita forumą apie Miastenija tongue.gif , su kuria gyvenu jau apie penkerius metus. Tad labai smagu pabendrauti ir pasidalinti sava patirtimi smile.gif turiu visu jusu prašymą, gal kažkaip netyčia atsirastų kas galetu pagelbėti su 2-3 tab.aziatropino, šiuo metu atostogauju Lietuvoje ( Kaune ), bet gyvenu Danijoje, bet vakar pastebejau, kad iki atostogų pabaigos pritrūks man keliu tableteliu aziatropino, gal kas nors galetu man parduoti?? wub.gif buciau is širdies dekinga 4u.gif

Ernesta smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Kazkaip senai sioje temoje bendrauta 😀 Ar yra gyvu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif .
Gal kas is jusu nuo prednizolpno vartojimo perejot prie imurano? Kaip jauciates ir kokios jusu dozes?
Atsakyti
Sveiki, perėjau seniai seniai, ir vartoju po 0,5 tabletės apie 3 metus smile.gif

QUOTE(dainuze+ @ 2016 10 10, 20:02)
Sveikos smile.gif .
Gal kas is jusu nuo prednizolpno vartojimo perejot prie imurano? Kaip jauciates ir kokios jusu dozes?

Atsakyti
sweikos merginos noriu prisijunkti prie jusu esu taipat miastenike sergu jau 6,5 metu ;-) gal keistai nuskambes bet dziaugiuosi kad jus atradau :-)
Atsakyti
labukas visoms 4u.gif
Prisireikė ir man šios temos unsure.gif dar "naujokė"....
gaila kad niekas nerašot verysad.gif gal yra kam aktualu šiuo metu ir atsilieps mirksiukas.gif bučiau dękinga wub.gif
Atsakyti

Sveikutės, merginos, matau čia nelabai diskutuojama, tikiuosi visos neblogai gyvuojate ir apie ligą nebenorite kalbėti :) . Norėjau paklausti ar jus vairuojate? Galvoju ar man duotu praeiti medicininę komisija, nes prie ligos parašyta, kad kartais ir dvejinasi akyse. Turiu 30% darbingumo.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dainuze+: 13 spalio 2017 - 23:41

Sveiki,

 

po vizito pas neurologa, itariamas miastenijos sindromas (Lambert-Eaton). Gal yra zinanciu kur Kaune galima butu be siuntimo greit pasidaryt MRT arba KT tyrima tarpuplauciui(uzkrucio liauka) ? Gal yra susidurusiu su butent Lambert-Eaton sindromu zmoniu? butu idomu padiskutuot. Dekui uz informacija

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglė Eitkevičiūtė: 14 gruodžio 2017 - 12:00