Įkraunama...
Įkraunama...

Medinės grindys

QUOTE(millena @ 2006 08 21, 07:08)
Uz kiek galima nuslifuot parketą? O lakavimas kiek siuo metu kainuoja? Vien meistro darbas.
Keiciam baldus, tai grindis butu gera proga sutvarkyti. O viskas prasidejo nuo lovos.... biggrin.gif

Atskirai už šlifavimą nežinau, bet pas mus lakavo papildomai - tai jei "smirdintis" lakas - 1,50 lt/m2, jei nesmirdintis - 1 Lt/m2. Bet pas mus jie patys ir dėjo naujai parketą. Dirbo kauniečiai (važinėjo į Vilnių) biggrin.gif
Atsakyti
Virtuveje nepatarciau deti med.grindu,nes labai isitrina prie kriaukles,virykles,o prisitaskes vandu,ribalai visiskai subjauroja,nevisada net isislifuoja(šlifuuju 11metu). blink.gif
Atsakyti
Oi, neklokit virtuvėj medinių grindų, labai nepraktiška ypatingai jei būste gyvens šeima. Na, jei viena pedantė moteriškė galima pabandyti.
O kambariuose su medžio masyvo grindim viskas ok. Tik, jeigu būstas pirmame aukšte rekomenduočiau tarp lagių akmens vatos sluoksnį pakloti (5cm ). Dėl grindinio šildymo: po medinėmis grindimis neįrenginėjama šildymas, nes:
1. medis - medžiaga, kuri labai gerai sulaiko šilumą, taigi lyginant su šildomomis keraminių plytelių grindimis, jūs jausite tik labai labai menką efektą.
2. medis labai reaguoja į temperatūrinius skirtumus, taigi nuolat šildant jūs tik džiovinsite medžio masyvą, todėl atsiras plyšiai ir sutrūkimai.
Beje, turėtumėt žinoti, jog patalpose kur yra paklotos natūralaus medžio masyvo grindys (parketlentės, lentos) drėgnumas turėtų būti 40-60%. Jei bus mažiau, grindų danga pernelyg išdžius ir ims pleišėti, o jei per didelis drėgnumas - plėsis, gali iškelti dangą "bangom".
Beje, povilas smk, kodėl nusprendėt lentas kloti ant lagių? Ir kokias masyvo lentas galvojat kloti: jau paruoštas gamykloje (t.y. nulakuotas ar pan.) ar vietoj lakuosit, o gal alyvuosit?

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Beje, esu architektė, todėl esu tikrai nemažai prisižiūrėjusi įvairiausių pavyzdėlių kaip nereikia daryti, pvz. šiuo atveju medinių grindų.

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Virtuvėje turim parketo grindis, aš patenkinta. Tik prie kriauklės turiu paklojus kilimėlį nedidelį, nes toj vietoj greičiau trinasi ir nuo drėgmės apsaugo. O taip jauku. Plytelės turi irgi savo privalumų ir minusų. Jei ant parketo nukrito- kenčia parketas, o jei krenta ant plytelės - daiktas garantuotai dūžta. Kartais net ir pačios plytelės. Medinės grindys man jaukiau bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus jau porą metų visam bute medinės grindys, taip pat ir virtuvėje. Kol kas jokių problemų nėra. Pas mus maumedžio grindys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J23: 25 spalio 2006 - 12:36
Visuomet pasisakau uz tai kas yra naturalu, mano nuomone medines grindys yra super thumbup.gif bet tik ne virtuveje, ten reikia, kad butu patogu ir praktiska.
Atsakyti
Stilinga, tai negi jokio medžio grindys netinka grindiniam šildymui g.gif
Nes mes name darysim geoterminį šildymą, kuriam daromas tik grindinis šildymas ir grindis dėsim medines (ne parketlentes).
Manau turėtų gi būt kaip nors spec paruoštos grindlentės, kad tiktų tokiam apšildymui...
Atsakyti
QUOTE(vėjavaikė @ 2006 11 14, 16:56)
Stilinga, tai negi jokio medžio grindys netinka grindiniam šildymui g.gif 
Nes mes name darysim geoterminį šildymą, kuriam daromas tik grindinis šildymas ir grindis dėsim medines (ne parketlentes).
Manau turėtų gi būt kaip nors spec paruoštos grindlentės, kad tiktų tokiam apšildymui...


Yra dabar jau atsiradę spec. apdorotų (taip vadinamų bešpunčių) parketlenčių, kurios tinka šildomoms grindims. Bet.... g.gif grindinio šildymo sistema turi būti paslėpta ir būtinai reguliuojama, o svarbiausia, kad pagrindo, kuriame įmontuota sistema temperatūra (ne patalpos) negali būti didesnė nei 20oC. Jei temperatūra bus didesnė bent vienu laipsniu tai su parketu turėsite daug problemų verysad.gif Tad jei, grindų temperatūra 18-20oC, tai patalpos bus apie 2 laipsnius mažesnė verysad.gif Taigi jei mėgsti šilumėlę, netiks medinės grindys schmoll.gif Beje, patys gamintojai, kai nuoširdžiai pakalbi su jais, patys man yra sakę:"turim mes to spec. parketo, bet vis dėlto, geriau tegul kloja kokią nors nenatūralią dangą ant šildomų grindų" g.gif
Gal labai nenuliūdinau cool.gif

O geoterminis šildymas - jėga thumbup.gif , svajoju apie namuką su geoterminu šildymu biggrin.gif
Atsakyti
nu mamkos pasidalinkit patirtim apie trisluoksnes parketlentes biggrin.gif
kur kokios kainos? kur pirkot? koks aptarnavimas? zodziu viska ka galit pasakyti pirkusios, turincios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2006 12 05, 14:42)
nu mamkos pasidalinkit patirtim apie trisluoksnes parketlentes  biggrin.gif
kur kokios kainos? kur pirkot? koks aptarnavimas? zodziu viska ka galit pasakyti pirkusios, turincios  ax.gif

pirkom prieš porą metų, kaina tuomet buvo apie 70 Lt/kv.m, bet ieškojom specialiai su storesniu viršutiniu sluoksniu, nestandartiniu. Šiaip gerai laikosi, gražiai atrodo, sudėt lengviau nei parketą ir nevaikšto taip smarkiai. Bet jeigu patenka vandens, tai sugeria labiau ir pučiasi greičiau, nes yra likę mikroplyšeliai tarp lentučių. Kai lakuojama vietoj, tie mikroplyšeliai užsilakuoja, o su trisluoksnėm taip ir lieka.
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2006 12 05, 13:42)
nu mamkos pasidalinkit patirtim apie trisluoksnes parketlentes  biggrin.gif
kur kokios kainos? kur pirkot? koks aptarnavimas? zodziu viska ka galit pasakyti pirkusios, turincios  ax.gif


Mes pirkom Medzio Stiliuj, pries metus, lentos istisines, 1,10 m, sluoksnis 3mm, kainavo lygtai 100lt uz kvadrata. Kol kas patenkinti, nes klijavom, tai jokiu nelygumu ar bangavimu nesusidare. Patarciau tik klijuot!
Atsakyti
na klijuoti mums neiseis nes desim ant senu mediniu grindu.
ir as labai bijau, nes mos dabartines tai truputi juda, aisku kiek imanoma sutvirtinsim, bet jei ateityje issijudins klausimas kas bus su parketlentem, manau, kad jei neklijuosim, tai gal itakos dideles neturetu tureti. g.gif
kolkas mes esame nusiziureje du variantus, bet jos yra alyvuotos ir mane tai labiausiai gasdina, kad prieziuura reikalinga didesne nei lakuotoms, gal kas turite alyvuotas?
Atsakyti