Įkraunama...
Įkraunama...

Jis mažesnio ūgio

O man tokios poros visai nieko smile.gif . Mano pirmasis vaikinas buvo zemesnis uz mane, tai kadangi tada buvau 17 metu, truputi del to kompleksavau, bet dabar tikrai nekompleksuociau. Man tokios poros kartais geriau atrodo negu tos "standartines". Pvz. vieno mano brolio draugas yra neaukstas, jo busimoji zmona uz ji aukstesne, siaip jie abu labai simpatiski, tai visi jais zavisi... smile.gif
Atsakyti
Susiktas reikalas biggrin.gif Bet tai jau tapo vos ne norma. Mano vyras lygus su manimi, gal del to, gal ir nevisai, bet su juo tikrai nesijauciu saugi mad.gif
O visada svajojau apie auksta... Bet toks manes neeme, tai negi liksi visai be vyro?
Ir tos prancuziskos poros man varganai atrodo. Nebent moteris labai ispudinga ir lieknute, o vyras koks raumeniuga, ar diedas. Bet cia grynai as taip manau. O kaip kam gerai, ar kaip iseina, tegul taip ir gyvena.
Ech, kas nenori jaustis kaip uz muro...
Atsakyti
QUOTE (Freja @ 2004 04 28, 01:50)
As jau nuo senu laiku budama salia mazesniu uz save vyru jauciausi kaip ju motina  laugh.gif  laugh.gif  Net nesuprantu pati is kur tas jausmas, bet man jie atrodo silpni, verti uzuojautos.... gal vaikiski...  blink.gif  Nezinau, bet to jausmo dar neatsikraciau.  laugh.gif
Todel mano visi vyrai buvo aukstesni uz mane. Gera jaustis maza, grazia ir moteriska  nail.gif

Oi kooookios jūs krūtos ir gražios. O jei moters ugis virš 180? mano vyra 185, ne toks jau nupiepęs, ir pakankamai pečiuitas, daugumai tikrai atrodytų pakankamai aukštas, bet mes lygūs. Tai dabar man tik su šlepetės ir mokasinais vaikščiot? Ar dramblių virš2 m. ieškoti, kad jausčiausi maža, graži ir visokia kitokia? mad.gif
Ar tik mazas ugis moteriskei leidžia jaustis moterimi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saltrune: 28 balandžio 2004 - 14:03
Man visada aukstesni vyrai patiko, bet likimo ironija- visi mano kadrai budavo mano ugio, o vienas dar ir smulkus, tai klaikiai kompleksuodavau salia jo, nes pati tai nesu smulkute rolleyes.gif Ir likimas taip leme, kad mudu su vyru esam vienodo ugio ir aukstakulniu as visai nevengiu biggrin.gif Ir nepatogiai jis nesijaucia, kai as uz ji bunu aukstesne biggrin.gif Beje, as irgi rolleyes.gif O dar kai gatveje praeiviu zvilgsniai uzkliuna, tai isvis patinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (saltrune @ 2004 04 28, 13:59)
QUOTE (Freja @ 2004 04 28, 01:50)
As jau nuo senu laiku budama salia mazesniu uz save vyru jauciausi kaip ju motina  laugh.gif  laugh.gif  Net nesuprantu pati is kur tas jausmas, bet man jie atrodo silpni, verti uzuojautos.... gal vaikiski...  blink.gif  Nezinau, bet to jausmo dar neatsikraciau.  laugh.gif
Todel mano visi vyrai buvo aukstesni uz mane. Gera jaustis maza, grazia ir moteriska  nail.gif

Oi kooookios jūs krūtos ir gražios. O jei moters ugis virš 180? mano vyra 185, ne toks jau nupiepęs, ir pakankamai pečiuitas, daugumai tikrai atrodytų pakankamai aukštas, bet mes lygūs. Tai dabar man tik su šlepetės ir mokasinais vaikščiot? Ar dramblių virš2 m. ieškoti, kad jausčiausi maža, graži ir visokia kitokia? mad.gif
Ar tik mazas ugis moteriskei leidžia jaustis moterimi?

nesinervuok, mazos moterys jauciasi priedideliu vyru visai ne krutai, o kaip liliputu sou....
Atsakyti
Nu, mielosios, kadangi mano ūgis 188cm, tai visai nepergyvenu, kad vyras žemesnis (182cm), nes lovoj visi mes lygūs smile.gif Beje, kadangi esu pakankamai liekna (65kg), tai nemanau, kad labai blogai mes atrodom, juk svarbiausia, kad vyras geras, kas iš to, kad 2m, o vidumi į jokį mūrą nepretenduoja...
Atsakyti
Sara, as aukstu moteru gigantem, kojokais ir kitaip nevadinau, taigi gali savo izeidziancius apibudinimus apie mazas, arba normalaus ugio moteris pasilaikyti sau mad.gif
Saltrune, o cia rasiau, kaip ir prasoma temoje, kaip jauciuosi AS (o ne tu, ne Sara ir kitos) salia mazesniu uz mane vyru. Prie to dar pridejau, kaip jauciuosi salia savo vyro- taip, maza, smulki ir grazi. nail.gif O jei jus turit kompleksu del savo izvaizdos, tai jau jusu problemos. Manau, kad apibudindama save neturejau nieko izeisti. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freja: 28 balandžio 2004 - 16:43
as tai nelabai ka jauciu siuo klausimu, teko bendrauti ir su tokiais ir su tokiais...pati esu manau pats tas 1.70 biggrin.gif is pat mazens labai letai augau ir vos vos pritempiau tuos centimetrus vis melsdavaus kad nors dar siek tiek, kad nors truputeli smile.gif bet paugau...auksti vyrai man patinka...ir gavau as nuostabu vyreli - 1.90 irgi pats tas vyrui...
o tas vadinamasis variantas-kai moteris aukstesne , o vyras zemesnis (taip vadinama prancuziska porele) jau visai seniai normalus musu visuomeneje...nejaugi tai labai jau svarbu (galbut paciam zmogui jo viduj ir svarbu, bet tikrai neturetu rupeti aplinkiniams...
kaip ten sako- svarbiausia ne ugis, o smugis laugh.gif
Atsakyti
O as uz save tik viena kart aukstesni turejau ir tas krepsininkas buvo smile.gif ir jauciaus salia jo visai negerai sad.gif kazkokia neuzauga, nors pacios ugis 1,80m rolleyes.gif daugiau visi buvo mazesni koki 5 -10cm ir tada as jauciausi labai gerai, ypac kai uzsidedavai kablus ant koki 10cm biggrin.gif ir dabar, maniskis uz mane mazesnis 10cm, jis didziuojasi mano ugiu biggrin.gif praso, kad kuo dazniau aveciau aukstakulnius biggrin.gif kadangin jis toks truputeli pasportaves, o as nedavalgius, tai salai jo jauciuosi labai gerai ir saugiai biggrin.gif
Atsakyti
Mano ugis 180cm. (Vyro 192cm). BET!!! Iki jo pergyvenau nerealiai. Visi kas kibino buvo gal 180cm, bet juk vyrai visada mazesni atrodo. O dabar man DZINNNNNNNNN! Nebegaliu ziureti i batus be kablu. Dabar stengiuosi pirkti tokius, kad kabliukas na bent jau 5 cm butu! Zinoma i 12 cm neziuriu, nes bijau, kad nuo aukscio galva gali apsisukti g.gif

O siaip tai mazi vyrai (teatleidzia jie man) - vsi Napoleonai. Su jais susikalbeti be sansu! Mano klientai keli labai maziukai. TAi atrodo protingi zmones, bet kad juos pastebetu, tai auksais apsikarste, dzipais didziausiais vazineja. O dideliam zmogui to kaip ir specialiai nereikia. Jis ir taip gerai matomas!
Atsakyti
As uz vyra daugiau nei 30 cm zemesne, tai nera problemos del jo ugio smile.gif Bet salia mazesnio uz save turbut nekaip jausciausi.... Kazkaip man atrodo, kad uz vyro peciu kaip uz sienos turetum jaustis smile.gif
Atsakyti
Ačiū dievui mano vyras visa galva didesnis, nu jei būtų mažesnis tai turėtų būti 1,55 cm atridytumėm gražiai tikriausiai kaip karlikai laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti