Įkraunama...
Įkraunama...

Jis mažesnio ūgio

QUOTE (širdute @ 2004 04 28, 15:48)
Man visada aukstesni vyrai patiko, bet likimo ironija- visi mano kadrai budavo mano ugio. Ir likimas taip leme, kad mudu su vyru esam vienodo ugio ir aukstakulniu as visai nevengiu biggrin.gif Ir nepatogiai jis nesijaucia, kai as uz ji bunu aukstesne biggrin.gif Beje, as irgi rolleyes.gif O dar kai gatveje praeiviu zvilgsniai uzkliuna, tai isvis patinka unsure.gif

mano situacija lygiai tokia pati smile.gif Visai dėl to nekompleksuoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Freja @ 2004 04 28, 16:42)
Sara, as aukstu moteru gigantem, kojokais ir kitaip nevadinau, taigi gali savo izeidziancius apibudinimus apie mazas, arba normalaus ugio moteris pasilaikyti sau mad.gif
Saltrune, o cia rasiau, kaip ir prasoma temoje, kaip jauciuosi AS (o ne tu, ne Sara ir kitos) salia mazesniu uz mane vyru. Prie to dar pridejau, kaip jauciuosi salia savo vyro- taip, maza, smulki ir grazi. nail.gif O jei jus turit kompleksu del savo izvaizdos, tai jau jusu problemos. Manau, kad apibudindama save neturejau nieko izeisti. tongue.gif

apie liliputu sou as kalbejau is savo varpines- AS jauciuosi nepilnaverte, bendraudama su 10-20 cm aukstesniais zmonemis...AS turiu kompleksu, tai ir parasiau, kad ne visiems gera, kai reikia bendraut galva uzvertus...
Atsakyti
Cha cha, gera tema smile.gif As vat 181, tai daug yra vyru, kurie uz mane mazesni. Kaip jauciuosi? Normaliai jauciuosi, ir jie normaliai jauciasi. Va pvz. mano tiesioginis virsininkas uz mane zemesnis, bet mums koliotis tai visai netrukdo... biggrin.gif O sutuoktinis mano nezemas, kad kazkaip man zemesni kadrai nelabai pakliudavo, mat as sokiuose su jais nesokdavau, o kam, dideliu prudai, kai galva kyso, lengviau nepamest, taigi gal kokie 195 jis, bet tai mums koliotis irgi netrukdo. Pasakysiu taip - koliotis (o kam daugiau diedai yra?) ugis is viso netrukdo, taigi jokio skirtumo, koks kieno ugis...smile.gif

Uztai kartais buna smagu padiskutuot apie tai, kas yra aukstas vyras smile.gif Bendradarbis budavo, ibega - nebuvo cia toks vyrukas uzejes, aukstas toks? Kad ne, sakau, auksto nebuvo. Tai kur jis dingo, ****, rekia kolega. Palauk, sakau, ka tu turi omeny, toki maziuka, kur su pilku svarku, kur va su shefu snekasi? Cia bendradarbis isizeidzia, sako, koks tau maziukas, jis uz mane didesnis! Cia jau as svariai ismetu - auksti - tai kurie uz mane aukstesni. Lygus su manimi - normalus, o zemesni - maziukai! Pailiustravimui atsistoju. Jis paziuri paziuri i virsu ir susinervina, sako, bliamba, ot laikai, ot pindeja bobos (mat pas mus tokio ugio as ne viena anaiptol) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O bobos skystu choru zvengia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta @ [mergetime]1083179643[/mergetime]
Aha, dar va atsiminiau - kai as senais gerais laikais lankiau teatrine studija, buvo toks draugelis, 156. O as - 180. Jis tokio tvirto sudejimo, ar tada nemenkai kuda buvau (90-60-90, ot laikai rolleyes.gif ), vienzo, gan neblogai mes kartu ziuredavomes, net vaidinom kartu toki viena kreiza... smile.gif Tai megdavom, odnako, eksperimentus daryt. Jis su savo 156 ir as su 181 + 8 cm kulniukai, itogo - 189, susikabinam meiliai meiliai ir einam i Laisves Aleja. Taip inteligentiskai, smulkiais zingsniukais, viduriu Laisves. Ir su meile zvelgiam vienas kitam i akis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O tarp musu 33 cm skirtumas biggrin.gif

Praeiviu reakcija budavo stebetina. Kai kurie tiek stebeilydavosi, kad mes su jais sveikindavomes biggrin.gif Pasveikinti jie, beje, greitai greitai nusisukdavo biggrin.gif Kokie nemandagus biggrin.gif O gal pas mus, blyn, meile?! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Sara @ 2004 04 28, 16:45)
QUOTE (Freja @ 2004 04 28, 16:42)
Sara, as aukstu moteru gigantem, kojokais ir kitaip nevadinau, taigi gali savo izeidziancius apibudinimus apie mazas, arba normalaus ugio moteris pasilaikyti sau  mad.gif
Saltrune, o cia rasiau, kaip ir prasoma temoje, kaip jauciuosi AS (o ne tu, ne Sara ir kitos) salia mazesniu uz mane vyru. Prie to dar pridejau, kaip jauciuosi salia savo vyro- taip, maza, smulki ir grazi. nail.gif O jei jus turit kompleksu del savo izvaizdos, tai jau jusu problemos. Manau, kad apibudindama save neturejau nieko izeisti.  tongue.gif 

apie liliputu sou as kalbejau is savo varpines- AS jauciuosi nepilnaverte, bendraudama su 10-20 cm aukstesniais zmonemis...AS turiu kompleksu, tai ir parasiau, kad ne visiems gera, kai reikia bendraut galva uzvertus...

smile.gif Persiprasau, net taip tave supratau wink.gif
Atsakyti
Ooo ziuriu, kiek cia daug aukstaugiu moteriskiu!!! O as kazkada mokykloje ziauriai kompleksavau del savo labai didelio, kaip man tada atrode, 176 cm. ugio biggrin.gif rolleyes.gif

O vyrai man patinka aukstesni, nes su mazesniais uz save jaudavausi kaip mamyte su suneliais. Labai nejaukiai.
Na nebent vyrukas savo kompleksija dvigubai lenke manaja smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
o ko cia kompeksuot?! Taigi cia dziaugtis reikia. Kuo ilgesne boba, tuo su ilgesnem kojom, visi diedai, tame tarpe ir maziukai, seilejasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (nerile @ 2004 04 28, 13:50)
Susiktas reikalas biggrin.gif Bet tai jau tapo vos ne norma. Mano vyras lygus su manimi, gal del to, gal ir nevisai, bet su juo tikrai nesijauciu saugi mad.gif
O visada svajojau apie auksta... Bet toks manes neeme, tai negi liksi visai be vyro?
Ir tos prancuziskos poros man varganai atrodo. Nebent moteris labai ispudinga ir lieknute, o vyras koks raumeniuga, ar diedas. Bet cia grynai as taip manau. O kaip kam gerai, ar kaip iseina, tegul taip ir gyvena.
Ech, kas nenori jaustis kaip uz muro...

O as uz savo vyro nugaros jauciuosi labai gerai, reikia tik truputi pasilenkti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (haski @ 2004 04 28, 21:56)
QUOTE (nerile @ 2004 04 28, 13:50)
Susiktas reikalas biggrin.gif  Bet tai jau tapo vos ne norma. Mano vyras lygus su manimi, gal del to, gal ir nevisai, bet su juo tikrai nesijauciu saugi mad.gif
O visada svajojau apie auksta... Bet toks manes neeme, tai negi liksi visai be vyro?
Ir tos prancuziskos poros man varganai atrodo. Nebent moteris labai ispudinga ir lieknute, o vyras koks raumeniuga, ar diedas. Bet cia grynai as taip manau. O kaip kam gerai, ar kaip iseina, tegul taip ir gyvena.
Ech, kas nenori jaustis kaip uz muro...

O as uz savo vyro nugaros jauciuosi labai gerai, reikia tik truputi pasilenkti biggrin.gif biggrin.gif

nu cia tai geras poziuris ir sveikas! wink.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O as uz savo diedo nugaros jauciuosi labai blogai. Taigi blyn - is uz ten nieko nesimato! sad.gif

Ir siaip atkistu uzpakaliu nemegstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 04 28, 22:22)
O as uz savo diedo nugaros jauciuosi labai blogai. Taigi blyn - is uz ten nieko nesimato! sad.gif


Va, va, ir as uz savojo nugaros panasiai jauciuosi biggrin.gif
Atsakyti
Manau ir daugelis vyrų nejaukiai jaučiasi šalia aukštesnės moters. O dabar jų pilna, kai tavo ūgis tik 1,78. Nors visumoje turiu keletą draugių, kurios ūgiu gerokai mane lenkia, bet negi dėl to atsisakysi bendrauti su žmogum wink.gif g.gif
Atsakyti
Na jau mazesnis vyras doh.gif ,kompleksuociau juodai.Viena karta pakviete toks sokti doh.gif vos islaukiau kol sokisbaigsis smile.gif .Nors jei zmogu gerai pazintum,jis pradetu zaveti savo vidumi,tai gal ir galima butu susitaikyti wink.gif
Atsakyti