Įkraunama...
Įkraunama...

VU pokoleginės studijos Ekonomikos f. Vilniuje tęs

QUOTE(Ingoša @ 2011 06 27, 08:49)
Sveiki

sugalvojau pabandyti dar pastudijuoti, tik klausimų šimtas, bet jau kelis atsakymus gavau čia, dėkui aiškinančioms 4u.gif
Dar vienas liko, kokios pažymos reikia iš Sodros?O jeigu dabar nedirbu, vistiek reikia?

Manau tiksliausiai į visus rūpimus klausimus atsakys dekanate. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Fly_: 27 birželio 2011 - 07:56
Sakė, kad konkurso į 3 m. nėra, ir pažymos nereikia biggrin.gif
Ar dar kas planuoja pradėti šiais metais VVA studijuoti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar klausimas, tas kam matematika ir su ja susiję dalykai bent jau mokykloj sekėsi nekaip, turi šansų išmokti visas makroekonomikas ir pan.? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2011 06 27, 14:10)
Dar klausimas, tas kam matematika ir su ja susiję dalykai bent jau mokykloj sekėsi nekaip, turi šansų išmokti visas makroekonomikas ir pan.? doh.gif  biggrin.gif


Nepegivenkit, ner baisus tie mokslai , viska islaikysit, ir nereikia ten tos matematikos ir su ja susijusiu dalyku, univere yra gryna teorija ir viskas :-D
sneku apie VVA studiju programa.
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2011 06 27, 08:49)
Sveiki

sugalvojau pabandyti dar pastudijuoti, tik klausimų šimtas, bet jau kelis atsakymus gavau čia, dėkui aiškinančioms 4u.gif
Dar vienas liko, kokios pažymos reikia iš Sodros?O jeigu dabar nedirbu, vistiek reikia?


Dėl darbo stažo reikia iš sodros pažymą pasiimti, nes jei turi metu ar daugiau darbo stažo tai prideda 1-ą balą prie tavo konkursinio balo.
Atsakyti
Sveiki,

Šiais metais planuoju stoti į ekonomikos išlyginamasias (nors profesinis bakalauras vadybos ir verslo administravimo). Studijų grafikas bei dalykai aiškūs, kaip ir, bet labai norėčiau Jūsų nuomonės keliais klausimais.

Žinau, kad yra taip pat ir papildomos studijos, po kurių tiesiai į magistrą galima. Nors vilioja pinigų ir laiko atžvilgiu visgi esu linkusi įgyti normalų diplomą pirmiau. Galbūt galite pakomentuoti +-, kodėl būtent išlyginamasias pasirinkote, galbūt kas papildomose mokotes? kaip toks "sulipdytas" bakalauras atrodo darbdavių akyse?

Esu visiškai pasimetusi, tad bet kokios nuomonės ir pastebėjimai man labai padėtų.
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janinka1 @ 2011 06 27, 17:57)
Nepegivenkit, ner baisus tie mokslai , viska islaikysit, ir nereikia ten tos matematikos ir su ja susijusiu dalyku, univere yra gryna teorija ir viskas :-D
sneku apie VVA studiju programa.

Dėkui už atsakymą 4u.gif nors pažįstama studijavo irgi VVA tik neakįvaizdžiai, sakė aukštoji matematika ohoho kokia buvo ir buvo labai sunku, o man ji laaaabai nepatinka ir sunkoka, todėl labai abejoju doh.gif
O šiems išlyginamiesiems juk nebūtinai reikia būti baigus kažką su vadyba, bent jau dekanate taip man sakė, nes esu baugusi aukštesniąją, bet nieko su vadyba?
Dėkui dar kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurutez @ 2011 06 27, 18:50)
Dėl darbo stažo reikia iš sodros pažymą pasiimti, nes jei turi metu ar daugiau darbo stažo tai prideda 1-ą balą prie tavo konkursinio balo.



užtenka turėti 1 metų stažą? ar kartais ne 2 metų stažas reikalingas ir tada gaunamas tas papildomas balas.
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2011 06 28, 10:08)
O šiems išlyginamiesiems juk nebūtinai reikia būti baigus kažką su vadyba, bent jau dekanate taip man sakė, nes esu baugusi aukštesniąją, bet nieko su vadyba?
Dėkui dar kartą 4u.gif

na, dekanate tikrai geriau žino, nei čia VBS tarnyba biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif šiais metais planuoju stoti į VVA papildomas studijas ar bus prisidedančių? smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miramonte @ 2011 06 28, 02:30)
Sveiki,

Šiais metais planuoju stoti į ekonomikos išlyginamasias (nors profesinis bakalauras vadybos ir verslo administravimo). Studijų grafikas bei dalykai aiškūs, kaip ir, bet labai norėčiau Jūsų nuomonės keliais klausimais.

Žinau, kad yra taip pat ir papildomos studijos, po kurių tiesiai į magistrą galima. Nors vilioja pinigų ir laiko atžvilgiu visgi esu linkusi įgyti normalų diplomą pirmiau. Galbūt galite pakomentuoti +-, kodėl būtent išlyginamasias pasirinkote, galbūt kas papildomose mokotes? kaip toks "sulipdytas" bakalauras atrodo darbdavių akyse?

Esu visiškai pasimetusi, tad bet kokios nuomonės ir pastebėjimai man labai padėtų.
ax.gif

As buten del sios priezasties stojau taip pat i 2 m studijas mirksiukas.gif Sunku palyginti,nes apie 3m nezinau nuomones,bet esu patenkinta,kad pasirinkau 2m,ir antra karta taip daryciau 4u.gif
Atsakyti
Nelabai supratau ką reiškia įgyti "normalų diplomą"? Juk pabaigus ir dviejų ir trijų metų lyg ir gauni bakalaurą?
Atsakyti