Įkraunama...
Įkraunama...

VU pokoleginės studijos Ekonomikos f. Vilniuje tęs

QUOTE(gerule @ 2011 06 12, 13:31)
sveiki. kaip sekesi laikyti egzaminus tiems, kas VVA studijavo? ar sunkus egzaminas buvo? kokius dalykus rekomenduotumete rinktis?

o kaip su kurisniu darbu? reikes pasirinkti destytoja paciam pas ka nori rasyti? gal taip pat ka rekomenduotumete. aciu 4u.gif


na ka galiu pasakitk. kas liecia kursini pasirenki tik tema kokia rasysi o jau vadova tau paskirs katedra pagal tema kursinio.
Kas liecia baigiamaji tai ziurint kaip kam pasiseke. klausimu buvo visokiu ir tokiu kokiu net nemaniau kad gali but valstybuniam cia is vadybios kur 10 atviru buvo.
Marketingas dar puse velnio buvo grafikus nupiest , atviru ir testu viso 8 kl. o is apskaitos tai visai fainai nieko naujo analogiski uzdaviniai kaip ir per egza :-D tik kad daug variantu kaip ir egze .:-D
Kas laike informacines tai sake kad labai sudetingi klausimai buvo :-D nelaikiau informaciniu technologiniu egzo. smile.gif
Atsakyti
Kokios nuotaikos ekonomistų po egzamino? smile.gif

VEP tai tikrai nebuvo sunkus, tik keletas klausimų tokiu ant klaustuko, kažkaip pasitempiau turbūt biggrin.gif Ekonometrija pusė velnio, mažai klausimų, bet su tom formulėm mane pribaigė vietoj, nesimokiau aš ten tų regresijos prielaidų atpažinti, t.y. tų žymėjimų ir kai reikėjo sudėliot, sukau makaulę... Dar su ta apskaičiuota minusine t reikšme, kaip kas išsprendėt? Ką parašėt? smile.gif
Apie Pinigus ir kreditą tyliu išvis, buvo klausimų staigmenų, nu bet ir tikėjaus, kad nebus taip paprasta, nes visko aš ten idealiai tikrai nemokėjau.
Tai ir laukiu tokiom šiaip sau nuotaikom rezultatų. Svarbu, kad tik išlaikyta būtų ir galėčiau diplomą pasiimt. Daugiau nieko neprašau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(janinka1 @ 2011 06 12, 15:23)
na ka galiu pasakitk. kas liecia kursini pasirenki tik tema kokia rasysi o jau vadova tau paskirs katedra pagal tema kursinio.


Na šiek tiek klaidini žmogų. Pirma išduos tokius lapus su katedromis, dėstytojais ir temomis. Iš pradžių reikės pasirinkti katedrą. Bus informatikos, marketingo, verslo ir vadybos katedros. Vėliau bus sarašai kas kokiai katedrai priskirtas. Tada priklausomai nuo katedros, jei tai informatikos, verslo ar marketingo, tai yra parašyti konkretus dėstytojai ir kokias temas jie siūlo, į juos turėsi kreiptis asmeniškai ir rinktis iš tų temų, kurias jie siūlo arba derinti su jais galbūt savo siūlomą temą. Kas liečia vadybos katedra bus tik tai temų sąrašas, iš kurio turėsi pasirinkti temą ir parašyti atsakingam darbuotojui, kuris priskirs tau dėstytoją.
Atsakyti
Sveiki visi,gal prisimenat kokius klausimus is dalyku,kuriuos laiket baigiamajam,jei nors ka pamenat is vieno ar kito dalyko klausimu,tai gal galetumet pasidalinti ir parasyti i A.Z,buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Studente21 @ 2011 06 13, 17:02)
Sveiki visi,gal prisimenat kokius klausimus is dalyku,kuriuos laiket baigiamajam,jei nors ka pamenat is vieno ar kito dalyko klausimu,tai gal galetumet pasidalinti ir parasyti i A.Z,buciau labai dekinga smile.gif


Vadybos mano :
1.valdymo pradzios fenomenas?
2.esminiai valdyme funkcijos?
3.Galios saltyniai?
4.X teorija
5.Kas mazina darbuotoju kuribiskuma?
6.Matricine struktura?
7.Biheveristine mokykla
8 Koncepcijos strategija?
9. isorines aplinkos netiesioginio poveikio elementai?
10.Grupiniu sprendimu trukumai.
Atsakyti
valioo!!! kančios pabaigtos išlaikiau egzaminą clap.gif clap.gif clap.gif
Papildyta:
smartass.gif smartass.gif smartass.gif
Atsakyti
smartass.gif

Sveikinu visus kas išlaikė thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu ir aš visus išlaikiusiuosius, o jeigu kam nepavyko, nenukabinkite nosies 4u.gif
Atsakyti
sveiki, ar galite man parasyti i az, kokie buvo atviri klausimai valstybinio egzo, i ka reiketu atkreipti demesi?
Atsakyti
taip sveikinimai dideliausi smile.gif pasibaigus siam vargeliui smile.gif



idomu, o yra kam nepasiseke? o gal visi islaike bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki, visi, naujai įstoję bei būsimi antrakursiai,

Sukėliau daug info į pokolegines.studijos (gmail) password pokolegines2010, dokumentus.

Sėkmės!
Atsakyti
sveikinu visus kas islaike
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti