Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 21 TEMA!

QUOTE(Larissa @ 2010 03 22, 09:48)
obuoliniai pyragiukai
pagal šito recepto motyvus  tongue.gif

Atorodo pasakiskai skaniai thumbup.gif
Atsakyti
o jetau mergaites doh.gif kokios Jus visos saunuoles thumbup.gif kaip uzsimaniau viska pabandyt iskepti doh.gif ir nuo ko cia pradeti g.gif
Atsakyti
Obuoliu pyragas atrodo pasakiskai. tikrai bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 03 22, 11:54)
o jetau mergaites  doh.gif kokios Jus visos saunuoles thumbup.gif kaip uzsimaniau viska pabandyt iskepti  doh.gif ir nuo ko cia pradeti g.gif

nuo plikytu sausaineliu thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ale obuoliu pyrago grozis!!!!!!!!!!!!!! api eskoni jau patyliu,nes seiles per krastus jau tysta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 03 22, 14:18)
Dariau vakar Kuršėnų vyniotinį pagal Novos recepta, na super labai skanus  thumbup.gif , o vat plikytus sausainelius kažkada kepiau tai prie kepimo popieriaus prilipo ir išmečiau  verysad.gif

cia mano pamastymas - gal jums plikyti nekyla nes nededat nei trupucio kepimo milteliu? g.gif nes as kepu su self rising miltais (as uk, ir juose yra ideta jau kepimo milteliu iskart) tai man visi kepiniai su jais kepant purut puruteliai buna, jei kur parasyta kad dar reikia det kepimo milteliu,tada dedu tik puse normos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bleirinka @ 2010 03 22, 17:39)
cia mano pamastymas - gal jums plikyti nekyla nes nededat nei trupucio  kepimo milteliu?  g.gif  nes as kepu su self rising miltais (as uk, ir juose yra ideta jau kepimo milteliu iskart) tai man visi kepiniai su jais kepant purut puruteliai buna, jei kur parasyta kad dar reikia det kepimo milteliu,tada dedu tik puse normos  rolleyes.gif



Na Jūsų tai gražučiai sausainukai wub.gif , aš tokius labai mėgstu, bet nepavyko, tai bijau daugiau kepti. Dėjau viska kas recepte nurodyta ir kiek nurodyta. Miltus paprastus dėjau.
Atsakyti
Plikyti puikiai iskyla ir be kepimo milteliu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 03 22, 17:23)
Plikyti puikiai iskyla ir be kepimo milteliu  wink.gif

nedrystu gincytis cool.gif
Atsakyti
Mano be kepimo milteliu wink.gif

user posted image


Receptas Sonatinos.
Atsakyti
O kokia nustatot orkaites kepimo funkciją? na viršutinis apatinis kaitinimas, karštas oras ar kokia? Man taip rupi tie plikyti, čia jūsų visų toki gražučiai.
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 03 22, 17:56)
O kokia nustatot orkaites kepimo funkciją? na viršutinis apatinis kaitinimas, karštas oras ar kokia? Man taip rupi tie plikyti, čia jūsų visų toki gražučiai.

oj ne nzn,pas mane elektrine duine ir kepu ant 200 kol paruduos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 03 22, 19:31)
Mano be kepimo milteliu  wink.gif


Receptas Sonatinos.


Atrodo skaniai bigsmile.gif bandysiu ir as kepti, nezinau kuo baigsis blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 kovo 2010 - 18:00