Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų rūbai

Va susidūriau su problemėle unsure.gif Turiu šunį (bokserį) ir noriu jam žiemai nupirkti kokį rūbelį, tačiau specializuotose parduotuvėse yra "striukytės" tik mažiems šuniukams g.gif Gal kas žinote, kur būtų galima įsigyti striukytę dideliam šuniui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutt @ 2005 11 22, 14:03)
Va susidūriau su problemėle  unsure.gif Turiu šunį (bokserį) ir noriu jam žiemai nupirkti kokį rūbelį, tačiau specializuotose parduotuvėse yra "striukytės" tik mažiems šuniukams  g.gif Gal kas žinote, kur būtų galima įsigyti striukytę dideliam šuniui?  ax.gif


Parodose smile.gif
Atsakyti
Kreipkitės į siuvėją, negi nepasiūs? smile.gif
Atsakyti
Aš savo ciuciui numezgiau pati šiltą vilnonį paltuką, nes pirkti irgi niekur neradau.
Atsakyti
Aga, parodose ir aš mačiau, bet kad dabar jokia nenusimato g.gif O šunėkui jau nugara apšalti baigia biggrin.gif Siūti nenoriu, patiko man tie tvirtesni, kur parodoj mačiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianela @ 2005 11 22, 15:12)
na tai kad bus tuoj paroda, Vilniuje wink.gif gruodžio 3-4 dienomis, Litexpo rūmuose.



Vilniuje Algirdo gatveje (shalia posukio i Maxima) esanti zoo parduotuve (gal "shelte"???) kiek zinau patys siuna tuos rubelius. ir pas juos esu maciusi dideliu dydziu tiksliai
Atsakyti
rutt, tikrai paieskojus galima rasti!
Mes savo spanieliui irgi sunkiai gavom. Pagaliau suradom "Kikoje" Panevezy, nors Kaune visose ziurejom. o pardaveja sake, kad kartais atveza is sandelio tik maziems suniukams, bet kartais buna ir labai dideliems. O musu Nikute tikrai ne is mazuju rolleyes.gif
Bet tikrai lengva juos numegzti. Davem savo mociutei siulu, palikom viena megztini kaip pavyzdi ir po poros savaiciu jau turim 3 skirtingu spalvu megztukus thumbup.gif
Sekmes beieskant mezgejos 4u.gif
Atsakyti
O kam spanielį rengti? Netikiu, kad jiem šalta.
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2005 11 22, 17:31)
Vilniuje Algirdo gatveje (shalia posukio i Maxima) esanti zoo parduotuve (gal "shelte"???) kiek zinau patys siuna tuos rubelius. ir pas juos esu maciusi dideliu dydziu tiksliai


žiemos metu tokie drabužiai netinka, reikia ne sintetikos. Nuosintetikos tik jorko plaukai elektrinasi
Atsakyti
QUOTE(rutt @ 2005 11 22, 13:03)
Va susidūriau su problemėle  unsure.gif Turiu šunį (bokserį) ir noriu jam žiemai nupirkti kokį rūbelį, tačiau specializuotose parduotuvėse yra "striukytės" tik mažiems šuniukams  g.gif Gal kas žinote, kur būtų galima įsigyti striukytę dideliam šuniui?  ax.gif


As "Selteje" maciau, Algirdo gatveje 4u.gif
Atsakyti
Reikia rūbeliu Toi terjeru veisles kalytei. Iš kur gauti? Ar kaip pasidaryti?
Atsakyti

kiek as domejausi, tai sveikam suniui patariama rubelius isigyti tuo atveju, jei oras labai dregnas ir vejuotas. ir rubelis turi buti ne megztas, o nepralaidus vejui ir dregmei.
be to, megztas drabuzelis juk sudregsta, gali apkibti sniegu, tai tiek ten is jo naudos - jau greiciau kaip tik susargdinti galima ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pituke: 28 gruodžio 2005 - 13:03