Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(-DolceVita- @ 2010 02 13, 10:46)
Desert,
...
mano irgi viena platesne snerve ir patinimas toj pusej laikosi, nors kita puse sekmingai nusileido. as bijau, kad ten kur tas gumbelis, ar nebus koks surandejimas po oda ivykes, jau sianakt ir pleistra buvau uzjuosusi nakciai, paspaudziau labiau ta puse. kuri tau puse patinusi? man kaire  
liudna ir man, jau neprisimenu, kada nuosirdziai sypsojausi...  verysad.gif

Kaire puse labiau patinusi, o platesne snerve desinei pusei unsure.gif
Vat ir as del to surandejimo bijau, jai taip ir liks reikes ji salinti (ir man atrodo kad tai su vietine anestezija daro unsure.gif ) Nugarele dar labiau nusileido, tai nosis dabar dar riestesne, bet del to as nepergyvenu, galiukas su metais ir neisoperotom nosim nusiledzia, musu tai tikrai nusileis dar kazkiek irnesakyk.gif Be to riesta nosyte labai jaunina (man po 30mecio tai pradejo labai rupeti doh.gif )

QUOTE(negrazioji_deive_ @ 2010 02 14, 21:40)
sveikutes:) biggrin.gif


butu saunu jeigu atsakytumet i mano klausimukus,buciau labai jums dekinga.

1) (klausimukas toms kurios esat patenkintos gydytojo rezultatu).koks tai gydytojas?
kokia klinika?kiek mokejot?


Sveika 4u.gif
Kiek teko bendauti tokio tipo forumuose, perskaicius n temu ir atsilepimu - universalaus gydytojo nera, kiekvienas turi kazkiek nepatenkintu pacientu unsure.gif
QUOTE(citrute @ 2010 02 15, 11:00)
Sveikos,
as jau namie  bigsmile.gif


Sveikinu sugrizus 4u.gif Lengvo tau gijimo!

QUOTE(citrute @ 2010 02 15, 20:55)
Siaip, isivaizdavau, kad operacija paprastesne, bet is vakaro kai eme anesteziologe pasakot kaip daroma narkoze, kaip sustabdomas kvepavimas, pravedami vamzdeliai, pajungiamas dirbtinis kvepavimas ir t.t. tai jau nebezinojau ar man viso to reikia  doh.gif


sito as aciu D nezinojau, gerai kad nesigilinau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desert: 16 vasario 2010 - 10:47
radau is sono nuotrauka pries op, tai kartu ir uzvakar darytas imeciau
tiesa, ta nuotrauka is sono dar 2006m, na bet nosis ta pati blush2.gif
Pastebejau kad gan nemazai klaipedieciu cia yra, tai galesime kazkur vasaros pradzioje koki meetuka susiorganizuot, gyvai nosytes apziuretumem biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desert: 16 vasario 2010 - 13:22
QUOTE(Desert @ 2010 02 16, 13:05)
radau is sono nuotrauka pries op, tai kartu ir uzvakar darytas imeciau
tiesa, ta nuotrauka is sono dar 2006m, na bet nosis ta pati  blush2.gif
Pastebejau kad gan nemazai klaipedieciu cia yra, tai galesime kazkur vasaros pradzioje koki meetuka suorganizuot, gyvai nosytes apziuretume  biggrin.gif  blush2.gif

Nosis nerealiai pasikeitus, labai grazu wub.gif
O uz meetuka as uz drinks_cheers.gif P.S. aisku jei busiu patenkinta nosim biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Katka @ 2010 02 16, 10:25)
Citrute, juk blogiausia jau praeityje, ar ne  mirksiukas.gif dar kelios dienelės ir viskas ne tik praeis, bet ir pasimirš. Svarbu, kad rezultatas būtų geras  4u.gif  Nekantriai laukiu fotoreportažo  mirksiukas.gif

Del busenos tai man panikos nera tongue.gif Panika del rezultato ir kad niekas nosies neuzkabintu kol pilnai sugis doh.gif
Atsakyti
Desert, nu man patinka tavo op rezultatas wub.gif Aisku, tu kai is arti ziuri tai ir randi visokiu nelygumu ir pan. Bet nejaugi dabar jautiesi blogiau, nei pries op?
p.s kokie grazus tavo plaukai wub.gif
Atsakyti
Desert, atrodai labai gražiai. Ir nosis graži, ir tu pati labai graži 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2010 02 16, 14:05)
radau is sono nuotrauka pries op, tai kartu ir uzvakar darytas imeciau
tiesa, ta nuotrauka is sono dar 2006m, na bet nosis ta pati  blush2.gif
Pastebejau kad gan nemazai klaipedieciu cia yra, tai galesime kazkur vasaros pradzioje koki meetuka susiorganizuot, gyvai nosytes apziuretumem  biggrin.gif  blush2.gif



Desert, nosike nuostabi Tavo smile.gif thumbup.gif ir labai tinka, kitas zmogus, labai svelnina bruozus tokios naujos nosytes pastebejau wub.gif

as ir pasisakau uz meet'a thumbup.gif
Atsakyti
Desert,

na jau sakyk ka nori, bet dabartinis rezultatas 200% geresnis negu buvo mirksiukas.gif thumbup.gif atrodai tikrai graziai 4u.gif
Atsakyti
imeciau ir as kelias naujas foto, bet mano galva niekas nepasikeite dar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 02 16, 22:12)
imeciau ir as kelias naujas foto, bet mano galva niekas nepasikeite dar doh.gif



pagal mano aky, galiukas yra pamazejas Tavo mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Desert fantastiskai atrodai wub.gif tikrai nebesikabineciau tavo vietoje prie nosytes nes atrodo tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 02 16, 21:31)
pagal mano aky, galiukas yra pamazejas Tavo mirksiukas.gif  thumbup.gif


aciu smile.gif gal siek tiek? g.gif bet kad gi kiekviena diena vis kitaip atrodo, tai paburksta, tai pasitraukia, kartais nosis tokia kreiva atrodo, kaip gyvate doh.gif
pradejau klijuoti pleistrus ant galo, ties ta vieta kur gumbelis.... jau kokias 3-4 naktis miegojau su pleistruota nosim, gal del to ir yra siek tiek efektas.
Kaip man sunkiai siulai salinasi, ten taip giliai vienoj pusej toks jau pasilydes, bet niekaip nepasiduoda iskrapstomas, nes kai pajudinu - skauda siek tiek. Bet jis kvepavimui trukdo, tai kvepuoju praktiskai desine puse tik sad.gif
O kaip jums mergaites jautrumas nosies viduj, as pvz ir kambary, kur apie +20 kai kvepuoju, man toks lyg gelimas jauciasi, lyg jautrumas, kaip po slogos dideles? gal, kad gleivine isdziuvusi, nezinau, bet taip nemalonu doh.gif
o i lauka isejus - upeliai is nosies teka sad.gif idomu, kada baigsis tas nepatogumas? nejaugi teks laukti pavasario atsilimo? g.gif
Atsakyti
DolceVita, sveika 4u.gif
einu žiūrėti nuotraukų, o tu man tuo tarpu paaiškink apie tuos pleistrus - jau kelintą kartą perskaitau, bet nieko nesuprantu. Nieko nesu apie jokius pleistrus girdėjus g.gif
Atsakyti