Įkraunama...
Įkraunama...

Mąstau apie vaiką

biggrin.gif as taip pat tik uz vaikeli,gimdziau gana anksti,pirma tik 19 o paskutine 28(turiu 3) ir visada visur suspejau,ir i mokslus ir i darba,ir visada viskas buvo gerai.O stai mano sesuo,tai jiems reikia buto tai geresnio darbo tai dar biski pasimokyt,tai dar geresnio darbo,kai pagaliau usimane kudikio tai bando jau metus niekas nesigauna jai jau 32m o leliuko kaip ner taip ner.Todel manau,kad nereikia labai laukt kad paskui nebutu per velu.
Atsakyti
Aš manau, kad nėra tokios aiškios amžiaus ribos vaikeliui. Kiekvienas mes esame individualus ir kiekvienas skirtingai auklėtas. Svarbiausiai yra labai norėti vaikelio, turėti bent minimalias sąlygas, kurias dažniausiai ir turima. Aš pastojau 20 m. netikėtai. Abu su vyru labai norėjome vaikelio, bet neturėjome visų norimų sąlygų, nors jų pakako, kad gyventume sotūs, po stogu ir daržioje šeimoje. Dabar aš grįžau po akademinių atostogų, mokausi gerai, dukrytė jau nebe tokia maža ir viskas tarsi savaime išisisprendė, esame laimingi, kad atsitiko kaip atsitiko, nes iki tol tik svajojome, kad būtų nuotabu susituokti, turėti mažylį, o neštumas tarsi išpildė mūsų lūkesčius thumbup.gif Ko norėjome - tą ir gavome rolleyes.gif Dabar daugumas mūsų draugų vis žada ir žada tuoktis, o tie kurie susituokė nori vaikų, bet vis nesiryžta, nes vis tik tai šioks toks laisvės apribojimas ir didžiulė atsakomybė. Visi jie žiūri į mus ir pavydi, kad esame jauni tėveliai smile.gif Tai tokia mūsų patirtis.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutukas111: 16 gruodžio 2011 - 13:40
Mokslai, studijos, darbas, tada vaikai.
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 12 16, 15:29)
Mokslai, studijos, darbas, tada vaikai.

Zmogus planuoja,o Dievas juokiasi biggrin.gif .
Nors is esmes,as visom keturiom uz tokia seka
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2011 12 16, 16:47)
Zmogus planuoja,o Dievas juokiasi biggrin.gif .
Nors is esmes,as visom keturiom uz tokia seka

kai kam pavyksta planai smile.gif
Atsakyti
o jei studijuoju ar dirbu visa gyvenima? kazkas cia neaisku...tuomet ate vaikam
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2011 12 16, 18:02)
o jei studijuoju ar dirbu visa gyvenima? kazkas cia neaisku...tuomet ate vaikam

Tai jei dirbat, valio, nesėdit plika šikna tėvams ant sprando gal?
Mokslas visą gyvenimą yra pagirtinas dalykas.
Atsakyti
QUOTE(sveikinimas @ 2005 11 23, 14:07)
smile.gif  Sveiki,

manau jau subrendau pradeti mastyti apie savo atzala. Bet yra beda, manoji dar mokosi ir dar mokysis 4 metus. Kaip cia geriau suplanavus? Ar nebus per velu, kai jai bus 25 metai? nes kiek girdejau pirmas vaikas turi buti iki 24 metu, kitaip jis gali gimti nesveikas..

tai gal pirma su savaja pakalbek.. smile.gif o per velu nebus tikrai..
Atsakyti
man būtų 25 pasiūlęs vaikį, tikrai būčiau nesutikus biggrin.gif
Atsakyti
nezinau, ar todel kad esu senbuve forume... uztenka paskaityti pirmaja temos zinute-kad suprastum , tema rimta, ar ne.
na koks sveikai mastantis vyras galvotu, kad ir medicinos nebaiges, kad 24m yra RIBA moteriai pagimdyti sveika vaika?

gaila tarsos forume ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2011 12 22, 18:19)
nezinau, ar todel kad esu senbuve forume... uztenka paskaityti pirmaja temos zinute-kad suprastum , tema rimta, ar ne.
na koks sveikai mastantis vyras galvotu, kad ir medicinos nebaiges, kad 24m yra RIBA moteriai pagimdyti sveika vaika?

gaila tarsos forume ir tiek.

Aaaaaa, čia vėl Tu g.gif lotuliukas.gif Tau ir 60- nebus per vėlu lotuliukas.gif Čia vyrukui rimtas klausimas iškilo ir patarimo reikia blush2.gif Manau, kad vaikeliai turi ateiti kai jau labai labai laukiami yra. Jokių formulių nėra (Mano močiutė paskutinę mano tetą 43 pagimdė... ) Ir mokslai, ir darbai atidedami gali būti, bet jei galvojama apie savo antros pusės sveikatą- jau vyras vertas pagarbos...Nėštumas- ne liga, kaip sakydavo mano anyta lotuliukas.gif Jei noras yra ir finansai leidžia- pirmyn thumbup.gif Tik ką Ji pati apie tai mano?
Atsakyti