Įkraunama...
Įkraunama...

Faberlic kosmetika

...atrodo ner kitu namu... dalinkimės patirtimi toliau mirksiukas.gif
Išparduotuvė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasike: 17 vasario 2010 - 15:48
Sveikos merginos 4u.gif
Gal galite patarti koks kremas iš Faberlic tiktu raustančiai odai.
Atsakyti
QUOTE(Mėlinakė @ 2010 02 17, 16:31)
Sveikos merginos  4u.gif
Gal galite patarti koks kremas iš Faberlic tiktu raustančiai odai.

o nuo ko ji jums rausta? ar cia is prigimties toks odos tipas? blush2.gif
Atsakyti
Mano irgi oda raustanti - visi Faberlic kremai tinka, deja ne vienas nebalina - bent jau man sad.gif.

Labiausiai patinka jautriai odai skirti - ypac naujasis Soft touch - su melynem.
Atsakyti
QUOTE(Mėlinakė @ 2010 02 17, 17:31)
Sveikos merginos  4u.gif
Gal galite patarti koks kremas iš Faberlic tiktu raustančiai odai.

mane irgi domina raudimo priežastis...
bet manau jei oda raustanti, ir jautri, manau visai tiktų kremas "SOS terapija" (1022) iš Expert linijos.... nes apie šitą kremuką daug gerų dalykų esu girdėjusi ... ir kad jį galima rekomenduoti toms mergaitėms kurios turi išsiplėtusius veido kapiliarus...
gal daugiau nuomonių atsiras.... g.gif gal ilgesnį laiką platinančios mergaitės daugiau ką patars.... ax.gif
Atsakyti
Taip mano oda nėra paraudusi, bet nuo temperatūros kaitos, karšto maisto, o kartais ir šeips sau parausta na ne visas veidas, o nosis ax.gif , kartais net iki melsvumo, tai žinau kad reikia tepti kremus ar serumus kurie stiprina kapiliarus, padeda nuraminti raudonuma.
Sakau gal yra koks nors kremas būtent tokiai odai iš Faberlic.
Atsakyti
sveikos.siuo metu neturiu jokio kremo veidui,bet radau dvi tuteles pilnas novaftemo.as juk galiu naudoti ,kaip krema veidui ji taip? rodos tam skirtas,aaa velniai zino.,.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2010 02 17, 23:29)
sveikos.siuo metu neturiu jokio kremo veidui,bet radau dvi tuteles pilnas novaftemo.as juk galiu naudoti ,kaip krema veidui ji taip? rodos tam skirtas,aaa velniai zino.,..  ax.gif

galit naudoti vietoj kremo,as daznai taip darau mirksiukas.gif
Atsakyti

 i 
Kaip suprast tamstų taisyklių ignoravimą?
Galvojat šiaip sau parašiau?

Aiškiai praeitoj temoj parašiau, jokių diskusijų apie jūsų darbo reikalus.
Tik apie kosmetiką.

Po šio posto, bet kokie komentarai bus ištrinti, o dalyvėms, nepaisančioms taisyklių, išdalinti įspėjimai.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 02 17, 22:37)
galit naudoti vietoj kremo,as daznai taip darau  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif As irgi ji vietoj kremo naudoju, man jis labai patinka... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlinakė @ 2010 02 17, 23:29)
žinau kad reikia tepti kremus ar serumus kurie stiprina kapiliarus, padeda nuraminti raudonuma.
Sakau gal yra koks nors kremas būtent tokiai odai iš Faberlic.

tai va tas "SOS terapija" kaip tik ir tinkantis išsiplėtusiems kapiliarams, bent jau mums per paskaitą Indra Chakimova pasakojo.. pasakol jos, todėl ir buvo išimtas tas kremukas, kur specilaii tam skirtas buvo, nes lygiai taip pat kraujagysles stiprina ir "SOS terapja"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 18 vasario 2010 - 16:03
Reiks man pabandyti kremuką "SOS terapija" (1022) sunglasses2.gif, nies kiek naudojau kremų šios firmos tai man jie labai patiko.
Atsakyti