Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mamuliukai....pavasarėjant....

QUOTE
Niu va kitam kartui bus kas kurs temele, tik lauri04 lyg is sanciu ane?

teip teip, is Sanciu mirksiukas.gif
QUOTE
Cia per sporto svente darzelyje, maniskis su ruda striuke vaizduoja "as piktas
"
lotuliukas.gif na tikrai, zudantis zvilksnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2010 02 19, 14:07)
Labukas, gerai, sveiki jau beveik  rolleyes.gif Siandien vaziuosim vakare pas draugus pavakaroti, uzsimaniau labai punso  blush2.gif

gerai pasedekit thumbup.gif

O jau bernuzelis koks bigsmile.gif taikysimes i marcias biggrin.gif

Pluperia,kazkaip reciau uzsuki apskritai i sm mirksiukas.gif O kas per pilvo virusai? g.gif
imk 4u.gif
Atsakyti
O va man dilema siandien iskilo doh.gif . I darbeli ruosiausi doh.gif gryst tik rudeni, tai galvoju turiu daug laiko pasidairyt geresnio ax.gif , po biskiuka visur savo cv siuntinejau, ir ka,siandien sulaukiu skambucio, kvietimo pokalbiui ax.gif ir daba nezinau ka daryt, gaila maziuke dar i darziuka atiduot doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(lauri04 @ 2010 02 19, 20:27)
O va man dilema siandien iskilo doh.gif . I darbeli ruosiausi  doh.gif gryst tik rudeni, tai galvoju turiu daug laiko pasidairyt geresnio ax.gif , po biskiuka visur savo cv siuntinejau, ir ka,siandien sulaukiu skambucio, kvietimo pokalbiui ax.gif ir daba nezinau ka daryt, gaila maziuke dar i darziuka atiduot doh.gif .

oho,greitai sulaukei pokalbio bigsmile.gif kas per darbas jei isduoti gali? ax.gif
Atsakyti
Sportiniu drabuziu pard, i administratores blush2.gif . Tai va, ir neapsisprendziu, pasiilgau jau bendravimo su kitais zmonemis, ne tik su seima ir draugais doh.gif , bet ir maziuke palikt baisu doh.gif , dar net i darzeli prasymo neparasius, cia taip netiketai mane uzklupo ax.gif
Atsakyti
na negaliu nieko patarti ,ziurekis,kaip noras bus pas pacia mirksiukas.gif beje,nueik i pokalbi,gal jie is keliu rinksis,nepakvies taves g.gif juk visko buna,o atsisakyti gali visuomet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamiux @ 2010 02 19, 18:44)
Pluperia,kazkaip reciau uzsuki apskritai  i sm mirksiukas.gif O kas per pilvo virusai? g.gif
imk 4u.gif


panašu į rotą ar norą, tiksliai net ir nežinau, vnž - per abu galus blush2.gif
kažkaip laiko nelabai belieka, tik pasiskaitau, parašyti kaip ir nebelieka noro ir kaip ir nėra ką
pas mane darbe vasario mėn. uždaromi kalendoriniai metai - teikiamos metinės ataskaitos, tai reikia ir prie skaičiukų pasiblusinėti.
tik užbėgu į SM paskaitau kas kuo kvėpuoja ir vėl į skaičių pasaulįl, o kur dar ir tiesioginis darbas, pacientai tai keičiasi ir niekas š****čio nelaukia

QUOTE(lauri04 @ 2010 02 19, 20:27)
O va man dilema siandien iskilo

manau, kad viskas išsispręs savaime, o tu priimsi geriausią sprendimą visiems
sekmės pokalbyje
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2010 02 20, 14:55)

suprantu,tik spek suktis g.gif na,po visu ataskaiteliu atsipusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamiux @ 2010 02 19, 17:44)
gerai pasedekit thumbup.gif

O jau bernuzelis koks bigsmile.gif taikysimes i marcias biggrin.gif


Jau pasedejom, visai nieko buvo 4u.gif

QUOTE(lauri04 @ 2010 02 20, 11:59)
Sportiniu drabuziu pard, i administratores blush2.gif . Tai va, ir neapsisprendziu, pasiilgau jau bendravimo su kitais zmonemis, ne tik su seima ir draugais doh.gif , bet ir maziuke palikt baisu doh.gif , dar net i darzeli prasymo neparasius, cia taip netiketai mane uzklupo ax.gif

I pokalbi ir as sakau nueik butinai, jei pasirinks, paskui jau paciai sprest bus ar tinka darbo salygos.

QUOTE(Plumeria @ 2010 02 20, 13:55)
panašu į rotą ar norą, tiksliai net ir nežinau, vnž - per abu galus blush2.gif

Vajei laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Antyciu kose prie Vytauto baznycios lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Vakarykstis besmegenis blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Laba 4u.gif

nu jau anciu kiek bigsmile.gif
O besmegenis koks thumbup.gif

Mes taip kolkas dar nenulipdem besmegenio su Gabija blush2.gif sakiau,kai lips sniegas,o dabar limpa,tai visai noro neturiu zaisti blush2.gif Tingine as esu ant tokiu dalyku,lauko visai nemegstu blush2.gif Ypac ziema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamiux @ 2010 02 21, 11:45)
Laba 4u.gif

nu jau anciu kiek bigsmile.gif
O besmegenis koks thumbup.gif 

Mes taip kolkas dar nenulipdem besmegenio su Gabija blush2.gif sakiau,kai lips sniegas,o dabar limpa,tai visai noro neturiu zaisti blush2.gif Tingine as esu ant tokiu dalyku,lauko visai nemegstu blush2.gif Ypac ziema ax.gif

Tai as irgi nuejau jau "ant gatavo" besmegenio nufotkint blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti