Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mamuliukai....pavasarėjant....

Sveikutes! Jau jus ir naujus namucius susikure! O as kaip pradingau taip pradingau. Bandau savo vaikus isgydyti. Dabar va grizome is ligonines-2 savaites su abiem pragulejau doh.gif Ligonineje spejome 3 ligom prasirgti. Kai galiausiai uzsikreteme roto virusu, tai isvijo mus lauk net nepasveikusias. Bet ir gerai, nes mano didzioji neaisku kodel pradejo neprigirdeti. Tai man uzdarytai palatoje vieni nervai buvo. Gydytoju prasiau, kad apziuretu, tai sake "mamyte, neprisigalvok". O realiai vaikas negirdi! Kai garsiai ir arti ausies kalbu, tai gerai, bet is toliau jau nebegirdi. Zodziu, uzpuole mus nelaimes viena po kitos.
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2010 02 22, 00:38)
Tai as irgi nuejau jau "ant gatavo" besmegenio nufotkint  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

ot kokia mamka lotuliukas.gif

QUOTE(Viktte @ 2010 02 22, 14:51)
Sveikutes! Jau jus ir naujus namucius susikure! O as kaip pradingau taip pradingau. Bandau savo vaikus isgydyti. Dabar va grizome is ligonines-2 savaites su abiem pragulejau doh.gif Ligonineje spejome 3 ligom prasirgti. Kai galiausiai uzsikreteme roto virusu, tai isvijo mus lauk net nepasveikusias. Bet ir gerai, nes mano didzioji neaisku kodel pradejo neprigirdeti. Tai man uzdarytai palatoje vieni nervai buvo. Gydytoju prasiau, kad apziuretu, tai sake "mamyte, neprisigalvok". O realiai vaikas negirdi! Kai garsiai ir arti ausies kalbu, tai gerai, bet is toliau jau nebegirdi. Zodziu, uzpuole mus nelaimes viena po kitos.

vargsiukai 4u.gif gal ausytes kokias reiketu praplauti,gal uztektu tik tokio dalyko unsure.gif

Uzsuk tankiau mirksiukas.gif

Sveikos mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Viktte @ 2010 02 22, 11:51)
Sveikutes! Jau jus ir naujus namucius susikure! O as kaip pradingau taip pradingau. Bandau savo vaikus isgydyti. Dabar va grizome is ligonines-2 savaites su abiem pragulejau doh.gif Ligonineje spejome 3 ligom prasirgti. Kai galiausiai uzsikreteme roto virusu, tai isvijo mus lauk net nepasveikusias. Bet ir gerai, nes mano didzioji neaisku kodel pradejo neprigirdeti. Tai man uzdarytai palatoje vieni nervai buvo. Gydytoju prasiau, kad apziuretu, tai sake "mamyte, neprisigalvok". O realiai vaikas negirdi! Kai garsiai ir arti ausies kalbu, tai gerai, bet is toliau jau nebegirdi. Zodziu, uzpuole mus nelaimes viena po kitos.

laba 4u.gif , kaip liudna kai vaikiukai serga, sveikatytes jums 4u.gif
QUOTE
Tai as irgi nuejau jau "ant gatavo" besmegenio nufotkint 

lotuliukas.gif . Siemet kazkokia idomi ziema, sniegas birus, tai tu seniu nelabai isejo pastatyt ax.gif . As ziemos nemegstu, bet senius statyt patinka, kai miske cia kuri savaitgali buvom, tai visa seimyna pastatem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauri04 @ 2010 02 22, 22:11)
kai miske cia kuri savaitgali buvom, tai visa seimyna pastatem thumbup.gif

saunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktte @ 2010 02 22, 13:51)
Sveikutes! Jau jus ir naujus namucius susikure! O as kaip pradingau taip pradingau. Bandau savo vaikus isgydyti. Dabar va grizome is ligonines-2 savaites su abiem pragulejau doh.gif Ligonineje spejome 3 ligom prasirgti. Kai galiausiai uzsikreteme roto virusu, tai isvijo mus lauk net nepasveikusias. Bet ir gerai, nes mano didzioji neaisku kodel pradejo neprigirdeti. Tai man uzdarytai palatoje vieni nervai buvo. Gydytoju prasiau, kad apziuretu, tai sake "mamyte, neprisigalvok". O realiai vaikas negirdi! Kai garsiai ir arti ausies kalbu, tai gerai, bet is toliau jau nebegirdi. Zodziu, uzpuole mus nelaimes viena po kitos.

Nu ir ligu pasipyle unsure.gif , sveikatytes jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(lauri04 @ 2010 02 22, 21:11)
As ziemos nemegstu, bet senius statyt patinka, kai miske cia kuri savaitgali buvom, tai visa seimyna pastatem thumbup.gif

Irgi fainai thumbup.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif





Atsakyti
laba, na ir oras siandien doh.gif
Atsakyti
tas oras tai kaip oras doh.gif nenuspejamas,o mums vis negerai ir negerai lotuliukas.gif
Bet tikrai jau toks tai schmoll.gif
Atsakyti
Palaukit kai istirps visas sniegas, va tada tai bus šaunu biggrin.gif
Atsakyti
Ir kur visos prapuole g.gif
Atsakyti
mes cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2010 02 25, 16:40)
Ir kur visos prapuole  g.gif

dirbam,plusam biggrin.gif

Sveikos cool.gif

pavargauuu karsta.gif
Atsakyti