Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Madona @ 2005 07 10, 22:05)
....Zinote,labai smagu yra pasisikaityti protingu Kengo paaiskinimu visoms technika besidomincioms paniutems,tiesiog stersuojancioms nuo besivejant technini progresa...:)Ir kas ten po tuo slapyvardziu slepiasi - balanemate.
Kazkaip visos sios "skaitmenines" ir "analogines"technikos pestynes primena man kitos srities fanatiskai nusiteikusiu gerbeju ir netik (ypac),vaidus.Tai kaip pavyzdys - MUZIKA.Aisku,cia tuoj kazkas isikis ir garsiai perspes,kad sia tema yra kiti puslapiai,bet gal kam tai aktualu,tu kitu neskaito...
Tai karas tarp KOMPAKTINIO DISKO ir VINILINES PLOKSTELES...
Nors tecniniai duomenys ir kiti partametrai uzrasyti techninese charakteristikose vienareiksmiskai kalba apie CD pranasumus(kalbant apie fotografija taip pat skiriama skaiciams),bet realybeje tik Viniline(ta pasenusi)plokstele suteikia dziaugsma.Aisku,jei Jus nesate kurcias...

Aciu uz demesi:)

P.S.Atsiprasau,cia buvo Leo...
Atsakyti
QUOTE(Madona @ 2005 07 10, 21:05)
....Zinote,labai smagu yra pasisikaityti protingu Kengo paaiskinimu visoms technika besidomincioms paniutems,tiesiog stersuojancioms nuo besivejant technini progresa...:)Ir kas ten po tuo slapyvardziu slepiasi - balanemate.
Kazkaip visos sios "skaitmenines" ir "analogines"technikos pestynes primena man kitos srities fanatiskai nusiteikusiu gerbeju ir netik (ypac),vaidus.Tai kaip pavyzdys - MUZIKA.Aisku,cia tuoj kazkas isikis ir garsiai perspes,kad sia tema yra kiti puslapiai,bet gal kam tai aktualu,tu kitu neskaito...
Tai karas tarp KOMPAKTINIO DISKO ir VINILINES PLOKSTELES...
Nors tecniniai duomenys ir kiti partametrai uzrasyti techninese charakteristikose vienareiksmiskai kalba apie CD pranasumus(kalbant apie fotografija taip pat skiriama skaiciams),bet realybeje tik Viniline(ta pasenusi)plokstele suteikia dziaugsma.Aisku,jei Jus nesate kurcias...

Aciu uz demesi:)


kas cia per ...
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2005 07 10, 22:31)
kas cia per ...


Na, reikia gi žmogui pasisakyti rolleyes.gif

O šiaip... kas turi ausis - teklauso smile.gif Protingi žmonės, tikiuosi, ras sau informacijos orientacijai ir rinksis, kas geriau atitinka jų konkrečius poreikius esant lygiam pasirinkimui, o kas tame mato kažką kita - tikiuosi nesikreips ;-)
Atsakyti
QUOTE(Madona @ 2005 07 02, 13:37)
P.S.
...nei zmona,nei drauge,nei meiluze...Tiesiog tik matau forume nelygybe:vieni tik liaupsinami,kiti - metami uz borto.Ir as idemiai pasiziurejau jau Jusu REKOMENDUOTU fotografiu tinklapius ir:pas Skaiste kalnas "dazyto",kaip velykiniuose marguciuose pries 50 metu,o pas Kristina nieko revoliucingo nera geriau nei pas Ryti...Tiesiog tas pats,tik kad pas ten visas veiksmas vyksta pajuryje,ir daugiau sepijos,bet siais laikais kiekvienas fotografas visas nuotraukas sepija gali padaryt...Taigi,Jus tik SMEIZIATE zmogu!!!


cia ko gero per daug nuvertinat skaistes foto (zinoma tai tik mano nuomone). Butent ji mus fotografavo per vestuves, ir nuotraukos patiko visiems laabai laaabai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri naudojotes fotografes Vilmos paslaugomis (Kaune is fotostudijos prie Rotuses). Butu gerai isgirsti bent viena nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Vaivaida @ 2005 07 21, 11:21)
Merginos, gal kuri naudojotes fotografes Vilmos paslaugomis (Kaune is fotostudijos prie Rotuses). Butu gerai isgirsti bent viena nuomone.

Gal turite omeny Laima? kiek zinau prie rotuses studijoj dirba Laima Geleziute?
Atsakyti
Mes turim karčios patirties su Laima. susitarėm pas ją, o atėję radom jos mokinį - Rytį. Ir jau fotografuojant jaučiau, kad nieko gero nebus. Taip ir įvyko. Tai nežiūrim tų nuotraukų ir kitiems nerodom. Kad nesinervint.
O Laimos neblogos būna, draugė pas ja fotografavosi - netgi labai man patiko..
Atsakyti
QUOTE(murmike @ 2005 07 22, 16:55)
Mes turim karčios patirties su Laima. susitarėm pas ją, o atėję radom jos mokinį - Rytį. Ir jau fotografuojant jaučiau, kad nieko gero nebus. Taip ir įvyko. Tai nežiūrim tų nuotraukų ir kitiems nerodom. Kad nesinervint.
O Laimos neblogos būna, draugė pas ja fotografavosi - netgi labai man patiko..

Deja,kiek zinau,o zinau neblogai,Rytis yra sekmingiausiai Ja pakeiciantis zmogus ir net labai neblogai.Su ta kazkokia anksciau buvusia moteriske net nesulyginsi.Bet jei jus Ponia atejote suirzusi ir pikta,tai bijau niekas Jums negaletu itikti,net ir pati Laima.O Rytis,jaunas,gabus ir energingas ir dar parodys ka gali...
Atsakyti
o jus savo vestuviu diena buvote suirzusi ir pikta?? tai va. buvau laiminga kaip niekad.
o del jo profesionalumo kiekvienam spresti individualiai. tiesio issakiau musu patyrima. ir draugai, ir artimieji minejo, kad nuotraukos nekokios. o kai uzsisakinejo, tai musu paciu su skaitmeniniu fotiku darytas, nes kad grazesnes..
tiesiog linkiu, kad kitoms panelems nenutiktu taip kaip mums.
Atsakyti
Man tai be galo pasiseke su fotografu ir filmuotoju clap.gif .Padare toookias grazias nuotraukas,kad sveteliai paprakaitavo kol issirinko thumbup.gif ,viena uz kita buvo grazesnes(as cia ne save giriu,o nuotrauku kokybe wink.gif )Juosta ir puikiai sumontuota.Esu labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
Norėčiau pasiteirauti - jei vestuvės vieną dieną, tai kaip fotografas po to parodo nuotraukas svečiams ir priima užsakymus? Labai bijau, kad dėl to nebūtų sunku susirasti fotografą g.gif
Atsakyti
Gal galite padeti surasti fotografa is Kauno, kad nebutu kainu uzsikeles, noreciau tilpti i 300-400 ir aisku nuotraukyciu graziu noretusi ax.gif
visa tema perziurejusi ir prisiskaiciusi visokiu giliu diskusiju tai nieko sau nesusiradau, o gal tiesiog praziurejau verysad.gif , o laikas bega cry.gif cry.gif
Atsakyti