Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

o gal zinot Kaune fotografu, graziai dirbanciu kurie neima uz darba, o tik uz nuotraukas, jei bus grazios daug paimtume blush2.gif
Atsakyti
LOTUKE,tai dabar gal ir fotkina tik viena diena.Pas mus buvo vestuves 2 dienas,bet fotografas ismyne namo gal kokia 22 val.ka jau ten po to fotkinsi.Ir su nuotraukom atmyne apie 2val nakties.Padares nuostabias nuotraukas ir buvo ju 120,tai jei dar antra diena,tai neissimoketum.
BLACK CAT bandyk pasiskambint +37068696885 arba namu 8 343 96012,jis ne is Kauno,bet gal visai gerai sutarsi ka.
Atsakyti
QUOTE(black cat @ 2005 07 26, 11:08)
o gal zinot Kaune fotografu, graziai dirbanciu kurie neima uz darba, o tik uz nuotraukas, jei bus grazios daug paimtume blush2.gif

galiu pasiulyti mu7su fotografa ax.gif teko matyti jo foto, tai nerealiai grazios thumbup.gif pamacius pati pradejau labai laukti savo vestuviu foto wub.gif

Fotografas Gintaras Tubutis, tel: 8610 04278 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sola @ 2005 07 26, 21:36)
LOTUKE,tai dabar gal ir fotkina tik viena diena.Pas mus buvo vestuves 2 dienas,bet fotografas ismyne namo gal kokia 22 val.ka jau ten po to fotkinsi.Ir su nuotraukom atmyne apie 2val nakties.Padares nuostabias nuotraukas ir buvo ju 120,tai jei dar antra diena,tai neissimoketum.
BLACK CAT bandyk pasiskambint +37068696885 arba namu 8 343 96012,jis ne is Kauno,bet gal visai gerai sutarsi ka.

O iš kokio tu miesto esi? Jei jis Vilniuj galėtų, tai gal į AZ man parašyk jo koordinates ir vardą?
bye1.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite man padeti su fotografu Siauliuose? Gal kas zinote nerealiai kompetentinga fotografa? Please...nes mano vestuves ant nosies, o nieko tinkamo negaliu rasti......Turbut jie vaziuoja ir i kitus miestus? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(estella @ 2005 07 26, 21:48)
galiu pasiulyti mu7su fotografa ax.gif teko matyti jo foto, tai nerealiai grazios thumbup.gif pamacius pati pradejau labai laukti savo vestuviu foto wub.gif

Fotografas Gintaras Tubutis, tel: 8610 04278 4u.gif




Pritariu dėl Gintaro. Kažkur jau ankščiau rašiau apie jį, nes fotografavo mūsų vestuves. O nuotraukos tikrai nuostabios. Ir jis dar neima už darbą, tik už nuotraukas
Atsakyti
QUOTE(tekila41 @ 2005 07 28, 09:07)
Sveikos, gal galite man padeti su fotografu Siauliuose? Gal kas zinote nerealiai kompetentinga fotografa? Please...nes mano vestuves ant nosies, o nieko tinkamo negaliu rasti......Turbut jie vaziuoja ir i kitus miestus? cry.gif


musu vestuvese 08 27 fotografuos toks Rimvidas Barkauskas maciau jo fotkes darytas pas pazystama .....ispudingos neraliai jis dirba Kodake ....virs granto kur yra višinskio gatveje o tel 841 460265 o mob 862122303
Atsakyti
QUOTE(Gyvate @ 2005 07 29, 14:54)
musu vestuvese 08 27 fotografuos toks Rimvidas Barkauskas maciau jo fotkes darytas pas pazystama .....ispudingos neraliai jis dirba Kodake ....virs granto kur yra višinskio gatveje  o tel 841 460265 o mob 862122303



aciu tau labai uz info...tikrai pasinaudosiu tavo patarimu 4u.gif
Atsakyti
Šiandien lygiai 3,5 paros kaip mes jau vedę. Ir negaliu atsidžiaugti ne tik pavykusiu baliu, bet nerealiai nuostabiomis nuotraukomis. Mergaites, tikrai rekomenduoju gerą ir fotografą, ir filmuotoją Panevėžyje. Ir palyginus labai nebrangų. Jo nr. 8-68659451 ir 8-61285765.
Visos nuotraukos labai originalios ir, man svarbiausia, kad "gyvos". biggrin.gif
Milijoną kartų galėčiau jiems sakyti AČIŪ. Liuks pasidarbavo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zituliux @ 2005 08 02, 14:16)
Šiandien lygiai 3,5 paros kaip mes jau vedę. Ir negaliu atsidžiaugti ne tik pavykusiu baliu, bet nerealiai nuostabiomis nuotraukomis. Mergaites, tikrai rekomenduoju gerą ir fotografą, ir filmuotoją Panevėžyje. Ir palyginus labai nebrangų. Jo nr. 8-68659451 ir 8-61285765.
Visos nuotraukos labai originalios ir, man svarbiausia, kad "gyvos". biggrin.gif
Milijoną kartų galėčiau jiems sakyti AČIŪ. Liuks pasidarbavo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .


tai gal tu fotkes savo galetum parodyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lota5 @ 2005 07 28, 23:25)
Pritariu dėl Gintaro. Kažkur jau ankščiau rašiau apie jį, nes fotografavo mūsų vestuves. O nuotraukos tikrai nuostabios. Ir jis dar neima už darbą, tik už nuotraukas


Gaila, bet ir Gintaras jau uzimtas man svarbia diena cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(zituliux @ 2005 08 02, 13:16)
Šiandien lygiai 3,5 paros kaip mes jau vedę. Ir negaliu atsidžiaugti ne tik pavykusiu baliu, bet nerealiai nuostabiomis nuotraukomis. Mergaites, tikrai rekomenduoju gerą ir fotografą, ir filmuotoją Panevėžyje. Ir palyginus labai nebrangų. Jo nr. 8-68659451 ir 8-61285765.
Visos nuotraukos labai originalios ir, man svarbiausia, kad "gyvos". biggrin.gif
Milijoną kartų galėčiau jiems sakyti AČIŪ. Liuks pasidarbavo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



o gal tu buvai uzsisakiusi ir Gintaro kolega Vytauta- filmuotoja? jei taip, ar viskas buvo gerai ir ar jau meti filma?

Gintara uzsisakiau ir as, maciau nuotraukas jo, tai man thumbup.gif
Atsakyti