Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image

53-oji mūsų prikalbėta tema surandama šiuo adresu. Iš viso Supermamose apie natūralios kosmetikos gamintojus prirašėme jau beveik 31,7 tūkst. žinučių lens.gif group.gif


esminė informacija:
Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose. Jjei nerandame ar nesame tikros tuo, ką randame, klausiame ir tikslinamės temoje wink.gif

Natūralios sertifikuotos BDIH kosmetikos gamintojų sąrašas
dažniausiai sutinkami ekologiškos produkcijos sertifikatai BDIH user posted image bei
Ecocert user posted image
Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota tik linija)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital). Taipogi čia dirba tik natūralią kosmetiką naudojanti kosmetologė ir masažistė Elytė wub.gif
* "Bio pasaulis", PC VCUP (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organic)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care)
*"Grožio alėja" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)

Kvapų namai:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Klaipėdoje: "Bioeco", Šaltkalvių 3 (prie "Friedricho pasažo"), tel. 860016655, 846 214222;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
*Vokietijos internetinės parduotuvės: "Natractiv", "Biologisch24", Violey
*Ebay parduotuvėlė
*"Nikovita"
*"Lovelula"
*"Akamuti"
*"Akoma Skin Care"
*"Materia Aromatica"
*"Biolander"
*"Aroma-Zone"

Lietuvoje:
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - mūsų bendramintė Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)

*kosmetikos yra ir "Rojaus sode"

Mūsų blogas yra ČIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais. Jo šeimininkė bryyla 4u.gif Virtualių mūsų "kelionių", skirtų teisingos kosmetikos atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia cool.gif


svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN mirksiukas.gif


PS nors stereotipai yra gajūs, bet, deja, čionykščių forumiečių grožis nepriklauso nei nuo varškės, nei nuo majonezo, nei nuo burokėlių tepimo ant veido. Vistik šioje temoje gresia viena razinka - kadangi Chippie Prancūzijoje užsisakė burokų sulčių, lauksim nekantriai, kaip jas seksis panaudoti kosmetikos gamyboje namuose bigsmile.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
Daddygirl
post Šiandien, 16:23
Paskelbta: #598
Apie jaunyste ir atrodyma jaunai visos labai protingai pakalbejot. Visoms pritariu drinks_cheers.gif
Nidulia, sveik. Nors jei jau vandeni geri, tai jau arti pasveikimo 4u.gi

Tiesa pasakius, man jau nuo zoliniu arbatu, mineralinio ir vandens, vien no vaizdo vemti vercia:( Niekas nevyksta siaip sau, gauni per makaule tada, kai jau baigi "ispindeti", kad suvoktum, koks buvai pries tai laimingas smile.gif Siandien, po 3 paru bado, pietums gavau virta bulve su lupena ir puse morkos, be druskos, be aliejaus, preska. Gal nepatikesite, bet kooooooooookia as buvau laiminga gavusi ta bulbe, kokia ji man nuostabiai skani buvo smile.gif o dar ta mintis, kad labai sveikai pavalgiau, padare mane dar laimingesne smile.gif siandien jau ir hidrolatu pasipurskiau, nors pries tai nieko nenorejau:)
Atsakyti
gal tarsit zodi apie sudeti, cia naturalumu nekvepia, bet idomu kenksminga ar ne g.gif
googlinau ingridientus dauguma lyg ir neutralus, bet apie pora priestaringi komentarai:

Water, Silica Silylate, Sodium Benzoate, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Citric Acid
Atsakyti
galvoju kazkaip mazia skaityt reikia, o kad viena tema praleidau doh.gif eisiu pasiskaityt.
Gal kuri galit padeti del vaikisko sampuno sudeties? Ar gera? cia tipo eco ax.gif

Aqua , Sodium Laureth Sulfate , Cocamidopropyl Betaine , Decyl Glucoside , Sodium Chloride , Glycerin , Sodium Benzoate , Potassium Sorbate , Fragrance , Citric Acid , Sodium Hydroxide

jau pamaciau, kad negera sudetis, bet kaip dar raso eco? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 20 vasario 2010 - 16:37
kaip as noriu greiciau atsiimti savo , atkeliavusia Hauska ir is Monikos savo gerius pasiimti smile.gif Cia visos tik dziaugiasi savo naujaisiais geriais, net seiles man tyska is pavydo smile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 20, 17:32)
kaip as noriu greiciau atsiimti savo , atkeliavusia Hauska ir is Monikos savo gerius pasiimti smile.gif Cia visos tik dziaugiasi savo naujaisiais geriais, net seiles man tyska is pavydo smile.gifsmile.gif

as irgi labai laukiu, prisisakiau visokiu miltuku, fitoli medetku, alieju, taip norisi greiciau isbandyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 02 20, 15:42)
Water, Silica Silylate, Sodium Benzoate, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Citric Acid


pagal mane, tai čia sintetika ir radau, kad žmonės gali būti alergiški polimerams kosmetikoje. Tavo oda reikalaujanti priežiūros, kažin, ar naudočiau šitą daiktą g.gif

o kas čia toks?

QUOTE(Ugvilė @ 2010 02 20, 16:18)
galvoju kazkaip mazia skaityt reikia, o kad viena tema praleidau  doh.gif  eisiu pasiskaityt.
Gal kuri galit padeti del vaikisko sampuno sudeties? Ar gera? cia tipo eco  ax.gif

Aqua , Sodium Laureth Sulfate , Cocamidopropyl Betaine , Decyl Glucoside , Sodium Chloride , Glycerin , Sodium Benzoate , Potassium Sorbate , Fragrance , Citric Acid , Sodium Hydroxide


įdomu, kokiame eco šampūne yra SLS'as rolleyes.gif

Nidulia, na koks tu vis dėlto gyvas sidabras - iš lovos vos pakyla, o kosmetika vistiek rūpi thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 20 vasario 2010 - 16:38
QUOTE(Satura @ 2010 02 20, 17:37)
įdomu, kokiame eco šampūne yra SLS'as  rolleyes.gif

nu bet tikrai doh.gif dar vaikiskame doh.gif
user posted image
neisideda nuoroda, pavadinimas toks "ASDA Little Angels Baby shampoo - simply natural"
o cia aprasymas: Go eco baby. Hypoallergenic and dermatologically tested. No tears formulation. Environmentally friendly ingredients. No parabens or artificial colours. Simply natural with no nasties.
Gerai, kad pasiziurejau i sudeti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 20 vasario 2010 - 16:54
QUOTE(Satura @ 2010 02 20, 17:37)
pagal mane, tai čia sintetika ir radau, kad žmonės gali būti alergiški polimerams kosmetikoje. Tavo oda reikalaujanti priežiūros, kažin, ar naudočiau šitą daiktą  g.gif


o polimerai ne plastmases kartais g.gif plastmase man toks neaktyvus dalykas atrodo, ta prasme nedirginanti g.gif dabar gailiuosi ir kodel as taip chemijos mokslu nemegau doh.gif
siaip cia tokie super miltukai plauku formavimui (labai lengvai ir paprastai is 3ju plauku kupeta padaro - truputi paberi ant virsugalvio sukisi pirstus, pakedeni ir viskas, sukuosena gatava smile.gif ), porakart kirpykloj meginti teko, dabar prisiminiau galvoju pasiaiskinsiu ar labai didelis blogis
Atsakyti
Nu o aš iš AKAMUTI užsisakiau neraudonąjį ekologišką erškėtuogių aliejuką,o tą paprastą ax.gif Pigiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zizelius @ 2010 02 20, 12:00)
Įsigijau užvakar Acorelle rutulinį deziką. Bet man tas rožių kvapas labai silpnas ir greit išsigaruoja. Kaip manot- ką būtų galimą ant jo užsilašint ar apsipurkšt? smile.gif


Man tai kaip tik patinka, kad jis nedaug kvepia.. gali gi pasikvepint kvepaliukais papildomai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ugvilė @ 2010 02 20, 17:50)
nu bet tikrai  doh.gif  dar vaikiskame  doh.gif 
user posted image
neisideda nuoroda, pavadinimas toks "ASDA Little Angels Baby shampoo - simply natural"
o cia aprasymas: Go eco baby. Hypoallergenic and dermatologically tested. No tears formulation. Environmentally friendly ingredients. No parabens or artificial colours. Simply natural with no nasties.
Gerai, kad pasiziurejau i sudeti  doh.gif


as buvau kazkur rodos ir macius sertifikuota ir su sls - nors gal ir klystu.. gal tik ALS ten buvo smile.gif
o sitas vaikiskas sampunas sertifikuotas? ar tik eco uzrasyta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sampanines akys: 20 vasario 2010 - 16:56
QUOTE(sampanines akys @ 2010 02 20, 17:55)
Man tai kaip tik patinka, kad jis nedaug kvepia.. gali gi pasikvepint kvepaliukais papildomai smile.gif
Papildyta:
as buvau kazkur rodos ir macius sertifikuota ir su sls - nors gal ir klystu.. gal tik ALS ten buvo smile.gif
o sitas vaikiskas sampunas sertifikuotas? ar tik eco uzrasyta?

nu eco tik, dabar jau zinosiu, kad reikia ne tik i ECO ziureti, bet dar ir i sudeti, nu absurdas kazkoks doh.gif
Atsakyti