Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušintakių Nepraeinamumas

Sveikos likimo drauges,noriu ir as parasyt savo istorija,pasiguosti,nes jau ziauriai darosi sunku verysad.gif Istorija tokia:turejau du negimdyvinius nestumus,mazdaug pries 10metu,toje pacioje puseje.Ir per tiek metu neuzkibo nei karto,pradejau ieskot priezasties pas K.padare laparoskopija Lenkutyte,rado viena kiausintaki ilga vingiuota,kitas,kaip nutrukes,na vienu zodziu su vienu kiausintakiu esu.Ponas K liepe laukt,ir jokio gydymo neskyre,cia aisku mano beda,kad as ne LT.,na nieko neaiskino ka toliau galima daryt.Ir dabar pabandziau pas gyd. E.Tvarijonaviciene,tai ji pasiule darytis IVF,nes mano,kad gali but policistines kiausides,ir folikulai auga toje puseje,kur blogas kiausintakis.Klausiau del stimuliaciju,tai sake,kad as neprivazinesiu i apziuras,tai iseitis tik IVF.Na ir prirasiau blush2.gif
Atsakyti
daivukas27, ujauciu del negimdiniu, zinau ka tai reiskia..ivf mano manymu visada spesi, na nebetn jau tikrai labai spaudzia metai...o kodel tu nenori pasikonsultuoti IR?
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2010 02 26, 17:54)
daivukas27, ujauciu del negimdiniu, zinau ka tai reiskia..ivf mano manymu visada spesi, na nebetn jau tikrai labai spaudzia metai...o kodel tu nenori pasikonsultuoti IR?

Dekui wub.gif Na as cia bijau pradet eit pas gydytojus,nes angliskai prastai kalbu blush2.gif ir metai greitai bega,jau greit 30,tai vat...
Atsakyti
Vaidukis sveika 4u.gif mudvi jau siek tiek bendravom sia tema rolleyes.gif
Sveikos ir kitos merginos 4u.gif
skaitau as jusu sitas istorijas, ir labai daug panasumu randu savojoj istorijoj, po laparoskopijos nieko gero, zinios ne mano naudai unsure.gif kiausintakiai abu nepraeinami. aisku buvo daug asaru, kaukiau namuose viena kaip niekas nemate tikrai kaip koks vilkas laukuose, issiblioviau, paskui pradedi mastyti, kad taip nieko nebus, reikia kazka daryti. Pirmiausia optimizmo, ir nepasiduoti blogom emocijom. Mano gine po visu oeracijos isvadu nieko daugiau nesiule tik IVF schmoll.gif , nesutikau, ir kaip bebutu keista , ji labai isizeide, ir pasiule man gydytis paciai doh.gif Taigi , zingsniuoju i Motinos ir vaiko klinika Kaune pas gyd. R. ir ji mane labai optimistiskai nuteikia, sako pirma pabandyk koki menesi, na du naturaliai su vyru, o paskui jau kazka galvosim (P.S. ta pati man sake ir mane operaves gyd.). Taip kad as jau antra sav. po laparoskopijos, baigiasi mano mm, ir sakiau teks tiketi stebuklu, o kaip kitaip. ax.gif
Mane tik nervuoja kad gyd. (ir is jusu istoriju matau) kad siulo tik vienintele iseiti IFV g.gif , bet mes juk zinom, kiek buna stebuklu, tikrai neitiketinu istoriju( aisku jei yra likes nors vienas kiausintakis).
Oi kiek cia prirasiau rolleyes.gif , bet kazkaip norejau issikalbeti ax.gif
Zodziu, laikau kumscius uz visas, 4u.gif tikiuosi pavasaris atnes geru naujienu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Kaip visos laikotes bigsmile.gif Man sirdy jau bunda pavasaris,taip norisi kuo daugiau saulutes,lauko silumos wub.gif
Liuda uz naujas mergaites prisijungusias i musu rata verysad.gif Jau toki liudni prisiminimai uzlieja sirdi,atrodo vel ir vel pati isgirstu ta negailestinga verdikta,po operacijos verysad.gif Bet niekur jau nedingsi(nors noretusi skradiai zemen sulysti) doh.gif Laikykites,likimo daruges 4u.gif Buna stebuklu,tikekime jeis rolleyes.gif
Jei atvirai,tai as jau nelabai tikiu verysad.gif eilini karta pradejau nauja cikla,o tiek svajoniu ir vilciu buvo i ji sudeta...vis naiviai prisisvaigus buvau,kad O GAL? Bet deja..sudauze visas nuojautas ir viltis parkeliave mmm
Visom gero ir vaisingo savaitgalio wub.gif
Atsakyti
Sveika, nutariau ir as pasidalinti savo istorija su jumis. Gerai, kad kur nors yra tokia galimybe, nes realiajame gyvenime man sunku apie tai kalbeti ir net nezinau su ko. Juk tokiu kaip mes su savo bedom nedaznai sutiksi savo aplinkoje. Apie tai tiesiog nekalbama. Man viskas prasidejo pries 5 m. Pirma buvo laparatomija; pasalino viena kiausintaki su cista. Daktarai itikino, kad dabar viskas bus gerai. Ir taip 3 metus...nieko. tada net nekilo itarimu, kad tai gali tureti rimtu pasiekmiu. Gaila tik prarastu metu ir del gydytoju abejingumo. verysad.gif tada nusprendziau daryti laparoskopija, surado daugybe saugu pilvo ertmeje, uzsilenkusi kiausintaki ir pan. Sake bandyti vel nes dabar viskas gerai. Kiausintakis irgi pratekamas. Praejo dar metai...vel nieko. Tada suzinojau kad reikia butinai operuotis, nes aptiko dermoidine cista. Kartu nuspredziau pasiziureti kiausintakio praeinamuma, nes tada jau zinojau daug daugiau ir pati sau daugiau buvau apdairi. taciau zinia mane pribloske...likes kiausintakis jau nebepraeinamas...Zinau kad yre daug baisesniu istoriju nei mano, taciau mano tikejimas vistiek labai paluzo. Nes gydytojai, kurie po to konsultavo....taip pat pasake,kad kito kelio daugiau nera, tik IVF. Jo, teisingai metai eina, DAR -nera tam nei pinigu, nei didelio tikejimo, kad pades.... Nes nera nei istatymu, kurie reguliuotu ir kontroliuotu viso tai (paskaitykit, suprasit), nei finansines valstybes paramos (i panasia beda patekusioms seimoms, palyginti su kitomis ES salimis, tokios seimos musu valstybei iki siol nerupi) ir daugelis gydytoju Lietuvoje is tokiu kaip mes atvirai daro sau bizni. Tad tikrai tikekit daugiau stebuklais, Dievu, o ne aklai -gydytojais ir ju pazadais. Kitu galimybiu sau as jau nebematau. Visa si kelia ejau pati, besimokydama is GYDYTOJU klaidu. Ir kas? Ju klaidu jau neistaisysi. Metu taip pat jau nesugrazinsi. Sekmes, kantrybes ir ryzto Jums visoms!
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Ir as jungiuosi i jusu bureli. Nepastojimo stazas 5 m. 2009 kova daryta gimdos nuotrauka, pagal jos aprasyma: gimda normalios f - jos ir padeties, abu kiausintakiai praeinami, abi kiausides kontrastuoja, nera pratekejimo i mazaji dubeni, uzakimas. Pagal aprasyma lyg viskas ir gerai, bet prie ko tas mazasis dubuo ir jo pratekejimas...cia matyt, taip save raminau. Nuvezus nuotrauka savo gydytojui (lankausi KLP vasingumo klinikoj pas D.), jo nuomone mane nuvyle, pasake, kad jam nepatinka mano kiausintakiai ir ruostis Lap. 2009 geguze padare Lap. ir isvados: abu kiausintakiai nepratekami ir daug saaugu verysad.gif Operacijos metu saaugas pasalino, kiausintakius atverte, patikrinus buvo pratekami, tik kiausintakiu epiteliai atrofave, del ko jei pastociau butu labai didele tikimybe pastojimas ne vietoj.
Dave 6 men naturaliai, bet jau 10 men, eina ir jokiu rezultatu. Zinau, kad siulys arba dar viena Lap. arba tik IVF, o tam nera tokiu lesu.
Tai tokia mano istorija 4u.gif
Atsakyti
visos istorijos liudnos unsure.gif o geru nera?
siandien moters diena, bet taip zliumbti norisi verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(paperdoll @ 2010 02 21, 20:50)
vaidukis, taip, turejau galvoje saugotis. turiu kazkur mokslini straipsni apie vaistazoles, kas su kuo galima gerti, kuriomis ciklo dienomis ir t.t. jeigu priminsi man, galesiu savaites begyje atsiust.


kokia kalba straipsnis sitas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solopgang: 08 kovo 2010 - 18:26
QUOTE(Solopgang @ 2010 03 08, 19:34)
siandien moters diena, bet taip zliumbti norisi verysad.gif

ir man taip lygiai norisi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 03 08, 19:45)
ir man taip lygiai norisi  unsure.gif


o geguzes pirma sekmadieni dar liudniau buna verysad.gif
Atsakyti
Laba, mergaitės,

Užklydau čia, paskaičiau.. ir nutariau jums praskaidrinti nuotaiką 4u.gif
Vaikučių laukiau ~10 metų, 7m. iš jų nieko nedariau. Vėliau, kai susigriebiau, kad gal jau per ilgai, pradėjau ieškoti priežasčių. Diagnozė - abu nepraeinami kiaušintakiai, sąaugos prie pat gimdos, pravalyti nėra galimybių. Pasiūlymas IVF. Kiek žliumbiau nerašysiu, visos, su tuo susidūrusios, tai žino. Nepilnavertiškumo kompleksas (nevaisinga), baimė, kad vyrui Tokia nereikalinga, finansų trūkumas ir t.t. Žodžiu, apsiraminus, ramiai viską su vyru apsvarsčius nusprendėm daryti IVF. Paėmėme paskolą. Pirmasis nepasisekė. Ašaros. Pertrauka. Dar viena paskola, 2 IVF.... Turiu 1m. 2 mėn. dukrytę, o už 2 savaičių turėsiu ir sūnelį, kuris pradėtas natūraliai smile.gif . Pasirodo, laukiantis pirmosios, išsiplėtusi gimda panaikino sąaugas.
Taip kad, mergaitės, aukščiau nosį. Tikiuosi mano trumpa istorija įkvėps jums optimizmo smile.gif
Rosita K 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2010 03 08, 19:48)
o geguzes pirma sekmadieni dar liudniau buna  verysad.gif

ai, isvis nekalbu kokie jausmai uzplusta tadien...juk tai motinystes triumfo diena unsure.gif
Pajuodele, laukiu tavo istorijos - ispudingai paskatinancios- man i rosita@vaisingumoasociacija.lt 4u.gif aciu uz ja, taciau mano atveju kiausintakiu nebesusigrazinsi (nebeturiu jau), tai nera ir kuo tiketi stebuklais doh.gif o gali papasakot kaip ten tiksliau apie kiausintakiu nefunkcionaluma - nejo praplesti? ar buvo juose hidrosalpingso? ax.gif ech, cia jums wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti