Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušintakių Nepraeinamumas

sveikutes,
parasysiu savo istorija, nors man gydytojai dave 50 proc tikimybes pastoti dabar suprantu kiek daug proc jie man dave.
mes su vyreliu 4metus planavom galim sakyt, 3metus i mus normaliai demesio niekas nekreipe folio rugsti gert rekomenduodavo ir viskas, tipo jauni esam, neiskokit bedu kur nera. man paauglysteje buvo daryta lorkoskopu operacija salino dermoidine cista ir kaip isaiskejo veliau kai norejom vaikelio,kad pasalino ir dali kiausides. kai kreipemes i vaisingumo klinikas visokie tyrimai aisku,kai viskas gerai siule operacija,bet su vyru sakem pradziai gimdos nuotrauka kad nedaryt jokios intervencijos. tai paaiskejo,kad kur kiauside sveika kiausintakis nepraeinantis,o kur kiausides dalis pasalinta kiausintakis praeinantis, bet daug kaip ten vadino saaugu,operacijos pasekmes. po gimdos nuotraukos jau buvo numatyta stimuliacija hormonine ir operacija kaiusintakiui pravalyti. Bet kaip sakau ivyko stebuklas ir pastojau is kart po gimdos nuotraukos.
o dabar antra maziuko norim ir vel metai be rezultatu,labai bijau kad vel nereiktu per visa ta virtuve pereiti,nes kiekviena menesi nelaukti mmm, o kai jos ateina vel depresuoti. Visada suvyru kalbedavom, pirmas kai bus darysim pertrauka kad paaugtu o paskui antras, bet gyvenimas diktuoja savo salygas. todel bijom atidelioti ateiciai antra leliuka.kiek gydytoju klausiau kokia tikimybe kad po gimdymo kiausintakiai galejo prasivalyti niekas man neatsako
doh.gif
laikykites mergaites
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2010 03 12, 12:50)
man paauglysteje buvo daryta lorkoskopu operacija salino dermoidine cista ir kaip isaiskejo veliau kai norejom vaikelio,kad pasalino ir dali kiausides.
doh.gif
laikykites mergaites

Sveikute, va mano situacija labai panasi del operacijos paauglysteje. Man pasirodo visa kauside su kiausintakiu pasalino. Va dabar po antrosios operacijos labai laukiu teigiamu K. prognoziu (pirmadieni zygiuosiu). Taip kad, man tavo istorija tikrai vilties ikvepe 4u.gif

Tik pas mane situacija siek tiek labiau apsunkinta, nes dar priedo prie visko turiu ir PKS. Todel mano ciklas laabai nereaguliarus ir praktiskai be vaistuku nevyksta ovuliacija.
Va pries 2 savaites rasiau, kad K. po operacijos itare jog kiausintakis vel uzako (echoskopu mate ji, kai normaliai sio tyrimo metu neturi matytis). 75 % dave, kad teks vel operuoti ir salinti. Bet as pries savaite dariausi echoskopija pas kita gydytoja ir ji patikino, kad skysciu kiausintakyje tikrai nera. Matyt po operacijos dar buvo uzsilike, o paskui issivaiksciojo... Bet velgi, neaisku ar jie tkrai pratekami, tiesiog aisku, kad ne hidrosalpingsas (ar kaip jis ten vadinasi:)).
Ech.. kaip tikiuosi, kad ir man darys gimdos nuotrauka, kuri arba parodys, kad jis pratekamas, arba bent jau truputi ji pravalys paties tyrimo metu...
Brukstelsiu kaip ten man sekasi.

O kaip kitos, kuriose dabar tyrimu stadijose ir su kokiom prognozem gyvenat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pajuodėlė @ 2010 03 08, 21:07)
Laba, mergaitės,

Turiu 1m. 2 mėn. dukrytę, o už 2 savaičių turėsiu ir sūnelį, kuris pradėtas natūraliai smile.gif . Pasirodo, laukiantis pirmosios, išsiplėtusi gimda panaikino sąaugas.
Taip kad, mergaitės, aukščiau nosį. Tikiuosi mano trumpa istorija įkvėps jums optimizmo smile.gif
Rosita K 4u.gif


wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristina A-A @ 2010 03 12, 13:50)
sveikutes,

laikykites mergaites

wub.gif
Aciu uz grazias istorijas,kurios leidzia patiketi,kad gyvenime buna stebuklu 4u.gif , duok Die, po toki stebukliuka kiekvienai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristepala: 12 kovo 2010 - 22:08
QUOTE(Pajuodėlė @ 2010 03 08, 20:07)
Laba, mergaitės,

Užklydau čia, paskaičiau.. ir nutariau jums praskaidrinti nuotaiką 4u.gif
Vaikučių laukiau ~10 metų, 7m. iš jų nieko nedariau. Vėliau, kai susigriebiau, kad gal jau per ilgai, pradėjau ieškoti priežasčių. Diagnozė - abu nepraeinami kiaušintakiai, sąaugos prie pat gimdos, pravalyti nėra galimybių. Pasiūlymas IVF. Kiek žliumbiau nerašysiu, visos, su tuo susidūrusios, tai žino. Nepilnavertiškumo kompleksas (nevaisinga), baimė, kad vyrui Tokia nereikalinga, finansų trūkumas ir t.t. Žodžiu, apsiraminus, ramiai viską su vyru apsvarsčius nusprendėm daryti IVF. Paėmėme paskolą. Pirmasis nepasisekė. Ašaros. Pertrauka. Dar viena paskola, 2 IVF.... Turiu 1m. 2 mėn. dukrytę, o už 2 savaičių turėsiu ir sūnelį, kuris pradėtas natūraliai smile.gif . Pasirodo, laukiantis pirmosios, išsiplėtusi gimda panaikino sąaugas.
Taip kad, mergaitės, aukščiau nosį. Tikiuosi mano trumpa istorija įkvėps jums optimizmo smile.gif
Rosita K 4u.gif

Sveika... saunu, kad visgi yra istoriju su gera pabaiga. Na gal ir as pagaliau apsispresiu su IVF. O kur daret? pas koki gydytoja?
Atsakyti
Merginos, gal žinot ką reiškia skystis kiaušintakyje ar prie jo? Ar tai jau būtinai rodo kiaušintakio nepraeinamumą? Ar įmanoma dar jį paremontuoti? g.gif . Šiandien pirmą sykį echoskopu jį pamatė.
Atsakyti
QUOTE(LediDiDi1 @ 2010 03 17, 21:19)
Merginos, gal žinot ką reiškia skystis kiaušintakyje ar prie jo? Ar tai jau būtinai rodo kiaušintakio nepraeinamumą? Ar įmanoma dar jį paremontuoti? g.gif . Šiandien pirmą sykį echoskopu jį pamatė.

jei tas skystis kiauintakio viduje-hidrosalpingsas arba saktosalpingsas vadinas-tai nekas tada unsure.gif taiuzdegiminis skystis, kuris uzdegimini fona 'uzdeda' ir gimdoje unsure.gif as del jo abejus kiausintakius pasalinau verysad.gif mat jis turi savybe atsinaujinti, jei ir isverti ir isvalai kiausintakius nuo jo doh.gif
jei isoreje - negaliu tada atsakyti smile.gif
laparoskopijos metu pasimatytu viskas labai aiskiai, tik vat jeigu jau echo metu matosi, tai reiskiasi jau ne mazai jo prisikaupe...? unsure.gif
reiketu tikslumo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kad jau pradejau tema, tai noriu "prasinesti" savo situacija.
Penktadieni daryta gimdos nuotrauka. Kiausintakis praeinamas, bet laaabai vingiuotas. O tai reiskia, kad yra saaugu isoreje, prie kuriu tas kiausintakis ir prisikabines...
Taigi, kita savaite gausiu siuntima vel laparoskopijai, pabandys tas saaugas pasalinti.
Ech... kaip nesinori tos narkozes vel... Bet ko tik nepadarysi del to tikslo:) O ir bendrai, svarbiausia, kad jis praeinamas.

Tai va, atsizymejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jautre @ 2010 03 13, 09:54)
Sveika... saunu, kad visgi yra istoriju su gera pabaiga. Na gal ir as pagaliau apsispresiu su IVF. O kur daret? pas koki gydytoja?

M ir V klinikoj Kaune, pas ŽŽ
4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

negalvojau, kad ieškosiu temos tokiu pavadinimu verysad.gif
kažkaip skaudu, kai pagalvoji.... po pirmos operacijos buvo galima daryti IUI, bet ... nebuvo už ką.
dabar kai jau sukrapštyčiau, paaiškėja, kad " kiaušintakiai laisvi, bet chromoskopuojant nepratekami nuo gimdos kampų". Gydytoja siūlo IVF. Bet vėlgi pinigai.... kad juos kur.

ir ar teisingai supratau, kad sužinoti praeinami ar ne kiaušintakiai, daro gimdos nuotrauką? ar čia kitas tyrimas?
ir dar keistai pasirodė, kad jei nusprendžiam daryti IUI, reiktų tikrinti kiaušintakius ( čia logiška, net nesiginčiju), o jei IVF, tai galima nedaryti to tyrimo...
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2010 03 24, 18:55)
sveikos  4u.gif 

negalvojau, kad ieškosiu  temos tokiu pavadinimu  verysad.gif
kažkaip skaudu, kai pagalvoji.... po pirmos operacijos buvo galima daryti IUI, bet ... nebuvo už ką.
dabar kai jau sukrapštyčiau, paaiškėja, kad  "  kiaušintakiai laisvi, bet chromoskopuojant nepratekami nuo gimdos kampų". Gydytoja siūlo IVF.  Bet vėlgi pinigai.... kad juos kur.

ir ar teisingai supratau, kad sužinoti praeinami ar ne kiaušintakiai, daro gimdos nuotrauką? ar čia kitas tyrimas?
ir dar keistai pasirodė, kad jei nusprendžiam daryti IUI, reiktų tikrinti kiaušintakius ( čia logiška, net nesiginčiju), o jei IVF, tai galima nedaryti to tyrimo...

man siandien dare gimdos nuotrauka ir is jos pasake kad yra kiausintakiu nepraeinamumas, tai ruosiuosi laparaskopijos operacijai
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2010 03 24, 17:55)
sveikos  4u.gif 

negalvojau, kad ieškosiu  temos tokiu pavadinimu  verysad.gif
kažkaip skaudu, kai pagalvoji.... po pirmos operacijos buvo galima daryti IUI, bet ... nebuvo už ką.
dabar kai jau sukrapštyčiau, paaiškėja, kad  "  kiaušintakiai laisvi, bet chromoskopuojant nepratekami nuo gimdos kampų". Gydytoja siūlo IVF.  Bet vėlgi pinigai.... kad juos kur.

ir ar teisingai supratau, kad sužinoti praeinami ar ne kiaušintakiai, daro gimdos nuotrauką? ar čia kitas tyrimas?
ir dar keistai pasirodė, kad jei nusprendžiam daryti IUI, reiktų tikrinti kiaušintakius ( čia logiška, net nesiginčiju), o jei IVF, tai galima nedaryti to tyrimo...

jei IVF tai gali ir nesidaryti to tyrimo smile.gif nes apvasinimas dirbitiniu budu vyksta, o iui tik sperma tau suleidzia ir vsio smile.gif tai jei nepratekami kiaushintakiai, tai IUI tik pinigu metymas i bala, mano nuomone ax.gif
pirma ka pasidariau tai gimdos nuotrauka, vienas kaiushintakis matesi, kad nepratekamas, o kitas taip abejotinai, bet kaipo pratekamas.
po 4 IUI nesekmingu, pasidariau laporaskopija, diagnoze buvo abu nepratekami doh.gif
Atsakyti
[quote=inmama,2010 03 24, 22:33]
tai jei nepratekami kiaushintakiai, tai IUI tik pinigu metymas i bala, mano nuomone ax.gif

Jeigu abu kiaušintakiai nepratekami, IUI netaikomas. smile.gif
O prieš IVF siūlyčiau laparoskopiją pasidaryt, būtų aišku ar nėra kiaušintakiuose hidrosalpingso (uždegiminis skystis, kuris deja, netgi taikant IVF nėra gerai)
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žieminukė: 24 kovo 2010 - 21:05