Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 86 tema

PoniaDvi, bet tavo nuorodoj skiriasi lino konvertacija g.gif

Na pavyzdį 250x300 padariau 25ct ewui

ir:
mano nuorodoj gaunasi 25.4x30.48, arba 26x31 cm
tavo nuorodoj gaunasi 29x35 cm

Nedaug bet vistiek netikslumų yra. Reiks savo Haed'ą pamatuot kai namo grįšiu, kad bent pažiūrėt ar plotis atitiktų. Nes vieną nuorodą i turėjau, tai labai į lankas nugrybavo. Taviškė nuoroda gera tuom, kad skirtumas eina į pliusą, na ta prasme, kad audinio tikrai nebus per mažai smile.gif

O va aida atitinka, nes 250x250 ant 18ct aidos rodo tuos pačius 35x35 cm
Ir tai tikslu, nes mano vyrėjas būtent tokio dydžio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 22 vasario 2010 - 13:21
QUOTE(Little angel @ 2010 02 22, 13:56)
Kaip apskaičiuoti, kiek reikės atsikirpti medžiagos darbui, kad liktų pakankamai audinio rėminimui:
tada pridėsime kraštams, tiek kiek reikės//

Tikiuosi ši pamoka bus naudinga ir jūs kažkur ją išsisaugosit, nes ji taip pat nebus kartojama  mirksiukas.gif

visą šią žinutę būtų galima įdėt į naudingų nuorodų temą, kad tikrai nepasimestų.
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 02 22, 14:19)
PoniaDvi, bet tavo nuorodoj skiriasi lino konvertacija g.gif

Na pavyzdį 250x300 padariau 25ct ewui

ir:
mano nuorodoj gaunasi 25.4x30.48, arba 26x31 cm
tavo nuorodoj gaunasi 29x35 cm

Nedaug bet vistiek netikslumų yra. Reiks savo Haed'ą pamatuot kai namo grįšiu, kad bent pažiūrėt ar plotis atitiktų. Nes vieną nuorodą i turėjau, tai labai į lankas nugrybavo. Taviškė nuoroda gera tuom, kad skirtumas eina į pliusą, na ta prasme, kad audinio tikrai nebus per mažai smile.gif

O va aida atitinka, nes 250x250 ant 18ct aidos rodo tuos pačius 35x35 cm
Ir tai tikslu, nes mano vyrėjas būtent tokio dydžio

Manes nepavede nei karto, o lygint su kitais kalkuliatoriai nelyginau.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 02 22, 10:48)
Gatavo darbo kartonas turi buti tokio dydzio kaip vidinis remo ismatavimas tik tokiu atveju, jei reminsi be pasparto. Jei remini su paspartu, gatavo darbo kartonas gali buti 1 cm didesnis uz pasparto langa. Jei darai pagal vidinius remo ismatavimus, neekonomiskai naudojama brangi medziaga, o isistatymas i rema nuo to visiskai nepriklauso. I rema isistato paspartas.

Ačiū labai už pasidalinimus visoms aciuks.gif, bet grįžau nieko nepešus ir turiu dar vieną klausimą. Dirbtuvėse man pasiūlė darbelį klijuoti ant specialaus lipnaus kartono ir nevargti prisiuvant (kvadrato kaina 50lt). Pademonstravo kaip puikiai klijuojasi, bet kaina nemaža, be to nenoriu darbelio slėpti po stiklu, o jei kada reiks skalbti, tai kaip ir nebenusiims g.gif apie paprastą kartoną taip nieko ir nesužinojau doh.gif Kur jūs jį perkat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule danguje: 22 vasario 2010 - 13:45
QUOTE(Little angel @ 2010 02 22, 02:16)
Na va mano Haed'as juda toliau. Šiame lape turi jau ir ciucikas pasimatyt



oi ryškėja groooožis wub.gif , o jei tą patį HAED daryt per 1 siūlą vienu siūlu ir paprastu kryžiuku? (aš jau nesirįžtu gobeleninio dygsnio imtis - kryžiukai užtikrinčiau atrodo blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 22 vasario 2010 - 13:45
QUOTE(Saule danguje @ 2010 02 22, 13:44)
Ačiū labai už pasidalinimus visoms aciuks.gif, bet grįžau nieko nepešus ir turiu dar vieną klausimą. Dirbtuvėse man pasiūlė darbelį klijuoti ant specialaus lipnaus kartono ir nevargti prisiuvant (kvadrato kaina 50lt). Pademonstravo kaip puikiai klijuojasi, bet kaina nemaža, be to nenoriu darbelio slėpti po stiklu, o jei kada reiks skalbti, tai kaip ir nebenusiims  g.gif

mane irgi kvailele pavadino rėminimo salone, kai atsisakiau jų klijavimo darbo. Pasak jų - kam vargti, priklijuoji ir baigta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 02 22, 15:44)
oi ryškėja groooožis wub.gif , o jei tą patį HAED daryt per 1 siūlą vienu siūlu ir paprastu kryžiuku? (aš jau nesirįžtu gobeleninio dygsnio imtis - kryžiukai užtikrinčiau atrodo blush2.gif )


Labukas, vat ir man labai knieti suzinoti Jusu nuomone apie tai, kad jei vienu siuliuku ir pilnu kryzeliu, kas gautusi?
O dar tiesa, darbeliai kokie grazuciai uzderejo, o man tos dvi gelytes (kur tipo nebaigtos) - ypac suzavejo, labai jau simpatulis wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paule kaip saule: 22 vasario 2010 - 14:00
QUOTE(Saule danguje @ 2010 02 22, 14:44)
Ačiū labai už pasidalinimus visoms aciuks.gif, bet grįžau nieko nepešus ir turiu dar vieną klausimą. Dirbtuvėse man pasiūlė darbelį klijuoti ant specialaus lipnaus kartono ir nevargti prisiuvant (kvadrato kaina 50lt). Pademonstravo kaip puikiai klijuojasi, bet kaina nemaža, be to nenoriu darbelio slėpti po stiklu, o jei kada reiks skalbti, tai kaip ir nebenusiims  g.gif apie paprastą kartoną taip nieko ir nesužinojau  doh.gif Kur jūs jį perkat?

QUOTE(giedress @ 2010 02 22, 14:46)
mane irgi kvailele pavadino rėminimo salone, kai atsisakiau jų klijavimo darbo. Pasak jų - kam vargti, priklijuoji ir baigta doh.gif

Jie labai neteisūs. Taip gali patarti tik meistrai, kurie visiškai nieko nenusimano siuvinėtų darbų rėminimo specifikoje:
1) klijuotas darbas su laiku gelsta
2) meistrai dažnai užklijuoja šleivai ir pasiekti idealiai lygiai rėmintą darbą dažnai jokių šansų. Pati plėšiau vos ne verkdama savo darbą, kai tokie meistrai jį įrėmino ir įrėmino kreivai. O atplėšt ne taip paprasta. Tuo tarpu tempiant - ateikit, parodysiu - mano darbai idealiai ištempti pagal vieną lino siūlą.
3) jei darbas rėminamas be stiklo, jokių galimybių jį nuimti, išskalbti ir vėl įrėminti atgal
4) kad įrėminti klijuojamą darbą, jie apipjauna darbo kraštus. Tai reiškia, kad kartą įrėminus ateity jokių galimybių jį perrėminti į kitus rėmus (o tai pakankamai dažnai norisi, kai atsiranda daugiau pinigų ar pasikeičia interjeras, kuriame darbas kabo)

O toliau jau jūsų teisė spręsti kaip reminti. Aš pati visuomet esu UŽ kokybę. Tiek siuvinėjime, tiek rėminime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 22 vasario 2010 - 14:12
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 02 22, 13:57)
Labukas, vat ir man labai knieti suzinoti Jusu nuomone apie tai, kad jei vienu siuliuku ir pilnu kryzeliu, kas gautusi?
O dar tiesa, darbeliai kokie grazuciai uzderejo, o man tos dvi gelytes (kur tipo nebaigtos) - ypac suzavejo, labai jau simpatulis  wub.gif  wub.gif

kai kuriuose schemose būna nurodyta taip siuvinėt, pvz veidą. Dažnai ACU dizaine pasitaiko, va gėlę siuvinėjau
kotas 2*2, o žiedas 1*1
user posted image
user posted image
pirmą kart taip siuvinėjau,buvo gan sunku, kol įsivažiavau

Nuorodas perkėliau, reiktų ir Dvi patarimus apie rėminima surinkt ir perkelt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 02 22, 14:02)
Jie labai neteisūs. Taip gali patarti tik meistrai, kurie visiškai nieko nenusimano siuvinėtų darbų rėminimo specifikoje:
1) klijuotas darbas su laiku gelsta
2) meistrai dažnai užklijuoja šleivai ir pasiekti idealiai lygiai rėmintą darbą dažnai jokių šansų. Pati plėšiau vos ne verkdama savo darbą, kai tokie meistrai jį įrėmino ir įrėmino kreivai. O atplėšt ne taip paprasta. Tuo tarpu tempiant - ateikit, parodysiu - mano darbai idealiai ištempti pagal vieną lino siūlą.
3) jei darbas rėminamas be stiklo, jokių galimybių jį nuimti, išskalbti ir vėl įrėminti atgal
4) kad įrėminti klijuojamą darbą, jie apipjauna darbo kraštus. Tai reiškia, kad kartą įrėminus ateity jokių galimybių jį perrėminti į kitus rėmus (o tai pakankamai dažnai norisi, kai atsiranda daugiau pinigų ar pasikeičia interjeras, kuriame darbas kabo)

O toliau jau jūsų teisė spręsti kai reminti.

Visos mano dvejonės buvo ne iš piršto laužtos, vadinasi. Lieku prie noro apsisiūti pati, tik kur tą nelemtą kartoną gauti Šiauliuose doh.gif Nejau teks vėl pas juos važiuoti ir dar kartą paaiškinti ko konkrečiai ir neginčyjamai noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2010 02 22, 15:10)
Visos mano dvejonės buvo ne iš piršto laužtos, vadinasi. Lieku prie noro apsisiūti pati, tik kur tą nelemtą kartoną gauti Šiauliuose  doh.gif Nejau teks vėl pas juos važiuoti ir dar kartą paaiškinti ko konkrečiai ir neginčyjamai noriu  blush2.gif

Paprašyk rėminimo dirbtuvėse, kad išpjautų vieną papildomą kartoną.
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 02 22, 14:44)
o jei tą patį HAED daryt per 1 siūlą vienu siūlu ir paprastu kryžiuku? (aš jau nesirįžtu gobeleninio dygsnio imtis - kryžiukai užtikrinčiau atrodo blush2.gif )


Kadangi Haed'ą rekomenduoju siuvinėti BŪTENT ant 25ct ewo per vieną siūlą, tad tikrai kryžiuko nepatariu. Siuvinėjau ant 25ct ewo vienu siūlu kryželius... Pasakyti koks didžiausias vargas? Ogi sukti galvą, kaip sudėlioti dygsnius, kad kryžiukas "nepasislėptų už gijų". O tai gana varginantis galvosūkis. Tai dar ne viskas. Eilėmis siuvinėti nepavyks, o reiks kiekvieną kryžiuką atskirai, kadangi kitaip neatrodys gražiai. Bet ir tai dar ne viskas. Siuvinėjant kad ir pilnu kryžiuku, sumoje darbas bus blankesnis, nes kryžiuke viena gija nebus tokia ryški, kaip kad gobeleniniam.

O jį siuvinėti tikrai nesunku. Kad būtų užtikrinta aš pradėdama spalvą užmezgu mini mazgelį, nes jei pavieniam plote užkišinėti kaskart pradedant darbą, ims kalnai formuotis. Tad užkišu tik baigdama spalvą. Siuvinėjasi paprasčiau, nes nereikia "grįžti atgal", kaip siuvinėjant kryželiu.

Tad kas pabandė, tikrai giria gobeleninį dygsnį, ir ateity didelius darbus siuvinėsiu tik juo bigsmile.gif

user posted image

Va šitas dėklas ant 25ct ewo siuvinėtas. Kūnas kryželiu, o vazonas gobeleniniu. Tai nuošidžiai sakau, kad tokį dar galima kryžiuku siuvinėt, bet Haed'ui tikrai kantrybės neliks, čia jum ne aida ar linas. Pamėginkit ir suprasit unsure.gif
Atsakyti