Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 86 tema

Pabaigiau nail.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 02 22, 16:37)
Pabaigiau  nail.gif  biggrin.gif

Koks grožis bigsmile.gif Super ploja.gif

Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 02 22, 09:50)
Aš ir taip kažkada galvojau, tad ruošiausi ir morališkai ir šiaip. Dabar siuvinėju mėgaudamasi, kaip kokia gurmanė. Na toks "skanus" šis dizainas, kad net atsiplėšt negali. Ir tas pavienių kryželių "rojus" nėra toks baisus. O ir lgam nereiks sukti galvos dėl to ką siuvinėt. Kai atslūgs įkvėpimas, jau laukia kiti konkretūs darbukai. Bet kol kas esu jam ištikima ir nenoriu iškeisti į kitą darbą biggrin.gif



As taip pat nuo savo atsiplest negaliu smile.gif tik dabar maziau laiko siuvinejimui turiu- vaikiukas gime (rytoj 2savaites bus wub.gif ) Daug issiuvinejus tu thumbup.gif
O ir kitu siuvinetoju greitis doh.gif 4u.gif

Stai mano darbelis:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 02 22, 17:01)
O jį siuvinėti tikrai  nesunku. Kad būtų užtikrinta aš pradėdama spalvą užmezgu mini mazgelį, nes jei pavieniam plote užkišinėti kaskart pradedant darbą, ims kalnai formuotis. Tad užkišu tik baigdama spalvą. Siuvinėjasi paprasčiau, nes nereikia "grįžti atgal", kaip siuvinėjant kryželiu.


Ačiū už atsakymą, aš Nimuką siuvinėjau per 1 siūlą su 2 (buvo blendingo todėl viską 2 pavariau, manau kad buvo 25, o gal 32 g.gif , t.y. 10x į 1 cm). Pusiniu ir gobeleniniu siuvinėjus - tikrai 100kart greičiau einasi biggrin.gif

Džeine nu arklys tai wub.gif wub.gif , kai jį pas brolį pamatau, net pavydžiu nors pati dovanojau blush2.gif lotuliukas.gif

simon4 pirmiausia sveikinu su 2.gif , ir nuolat seksiu kaip gaunasi vandenė biggrin.gif . O kaip pati siuvinėji: kryželiu ar gobeleniniu ir ant kokio audinio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 22 vasario 2010 - 16:07
QUOTE(Džeinė @ 2010 02 22, 15:37)
Pabaigiau  nail.gif  biggrin.gif



abaldėt bigsmile.gif , liuksiškas tempas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 02 22, 16:05)
simon4  pirmiausia sveikinu su  2.gif , ir nuolat seksiu kaip gaunasi vandenė biggrin.gif . O kaip pati siuvinėji: kryželiu ar gobeleniniu ir ant kokio audinio?


Aciu uz sveikinimus 4u.gif
Siuvineju kryzeliu ant ewo 25, kitaip nemoku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 02 22, 16:37)
Pabaigiau  nail.gif  biggrin.gif

...

niu lb lb grazu wub.gif laukiam ireminto ax.gif
as tai kaip nunesiau remint - jau ketvirta savaite laukiu kol is Kauno parves doh.gif vis nueinu, kai grazinimo laika nurodo - apsisuku ant kulno doh.gif niu vien zo. Tikiuos, kad bent rezultatas bus nerealus ir atpirks visas mano laukimo kancias tongue.gif lotuliukas.gif
QUOTE(simon4 @ 2010 02 22, 16:44)
As taip pat nuo savo atsiplest negaliu  smile.gif  tik dabar maziau laiko siuvinejimui turiu- vaikiukas gime (rytoj 2savaites bus  wub.gif ) Daug issiuvinejus tu  thumbup.gif
O ir kitu siuvinetoju greitis  doh.gif  4u.gif

Stai mano darbelis:
...

nu kaip graziai jau dabar atrodo wub.gif
man tai kazkaip lb nedaug laiko lieka nuo vaikiuko prieziuros blush2.gif ax.gif
Atsakyti
O kiek kainuoja pilnas įrėminimas? ta prasme nunesi darbelį išsirenki rėmukus ir toliau viską jie padaro??? ax.gif

As iki siol pati rėmindavau, net nezinojau, kad galima nunest ir viską įrėmina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 02 22, 15:37)
Pabaigiau  nail.gif  biggrin.gif


grooooožis swoon.gif kaip rėminsi? bigsmile.gif

dar banni norėjau pagirt už šaunius darbelius bigsmile.gif bet kaktusiukas labiausiai įstrigo wub.gif
Atsakyti
Džeine, labai nuostabu ir pagal mane kosminiu greičiu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 02 22, 16:37)
Pabaigiau  nail.gif  biggrin.gif

user posted image


Jetau kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egluze ziemos @ 2010 02 22, 16:05)
Dzeine nu arklys tai  wub.gif  wub.gif , kai ji pas broli pamatau, net pavydziu nors pati dovanojau blush2.gif  lotuliukas.gif 

bigsmile.gif parodyk, kaip pas broli irėmintas bigsmile.gif

QUOTE(astulia @ 2010 02 22, 17:56)
grooooozis  swoon.gif kaip reminsi?  bigsmile.gif

tai kad net nežinau dar, norėčiau irėmintu variantu pamatyt ax.gif

kaži, kaip geriau atrodytu?? g.gif

ir didelis AČIŪ visom 4u.gif
Atsakyti