Įkraunama...
Įkraunama...

E.L.F kosmetika

Pamaciau, kad visos griebia - tai ir as jau noriu doh.gif biggrin.gif merginos, o kaip kazin sepeteliai sios firmos? mane labiausiai sudomino, jei neblogi tai gal ir as tada prie uzsakymo prisijungciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2010 02 22, 21:02)
Pamaciau, kad visos griebia - tai ir as jau noriu doh.gif  biggrin.gif  merginos, o kaip kazin sepeteliai sios firmos? mane labiausiai sudomino, jei neblogi tai gal ir as tada prie uzsakymo prisijungciau blush2.gif




lotuliukas.gif masine psichoze.. tikrai man reiks su apsauga vaiksciot.. as neprisiimu atsakomybes uz kokybe lotuliukas.gif 4u.gif juokauju.. apie sepetelius butent is Studio line girdejau geru atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Žiūriu būsiu kolkas pirmoji jau apsipirkusi biggrin.gif
Tai vat. Nuo pradžių biggrin.gif Kažkas klausė dėl šepetėlių, tai aš ėmiau tokį:
user posted image
http://www.eyeslipsf...otal_face_brush
Jis toks didelis gana, galingas biggrin.gif Bent jau aš tikėjausi mažesnio, kadangi beveik visos prekės ten mažesniais kiekiais mirksiukas.gif Tai jo ilgis apie 17cm. Komentaruose rašo, kad šeriasi daug kam, man tai labai minimaliai, šėreliai nėra labai švelnūs, bet nesibado biggrin.gif gan vidutiniški, aš tai norėčiau švelnesnių... Ir realybėj šėreliai į raudonumą smile.gif
Ėmiau tokį maskuoklį:
user posted image
http://www.eyeslipsf...cting_concealer
Spalva: Honey, tai tokia vos ne oranžinė biggrin.gif Man žymiai per tamsi, gal nebent vasarai tiks.. Geriausia - tai kvapas biggrin.gif žiauriai skanus, apelsininis biggrin.gif blush2.gif
Dar ėmiau kompaktinę pudrą:
user posted image
http://www.eyeslipsf..._pressed_powder
Spalva: Rosy Beige [ir kaip sumąsčiau pudrą ir maskuoklį imt skirtingu spalvų - nesuprantu doh.gif ] Man vos vos tamsoka, bet vasarą bus liux smile.gif Šiaip mažutė gana, 6cm, man patiko wink.gif Aj, ir pridėta kempinėlė miela smile.gif
Ir ėmiau du blizgius tokius:
user posted image
http://www.eyeslipsf...mping_lip_glaze
Spalvos: Oasis ir Baby Lips. Tai nerealiai skirtingos, nors foto vos ne vienodos g.gif Baby tai beveik tokia pati, šviesi ir faina biggrin.gif o Oasis daug tamsesnė, bet ant lūpų nesimato taip, aišku smile.gif Balta dalis - šaldanti, nors Baby ir rožinė šaldo doh.gif keistai taip... Aš naudoju Oasis, o jaunesnei sesei Baby atidaviau, tai abi patenkintos biggrin.gif
Tai va. Tiek kalbų, tikiuos padėjau kam nors smile.gif Žadu vėl apsiprekint ten kada nors, viskas išėjo maždaug po ~5Lt.
Atsakyti
Tikrai patiko, tik sakiausi gruodžio pradžioj, tai labai ilgai paštu ėjo, nes šventinis laikotarpis buvo... Dar problemų tarpininkei buvo, tai savo rankose turėjau maždaug po 2 mėn. biggrin.gif Nebuvo skubu, nesitikėjau greitai gauti, ir nieko biggrin.gif
Galvoju sakytis lūpų balzamą, dar ką nors... biggrin.gif sunku išsirinkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2010 02 22, 21:02)
merginos, o kaip kazin sepeteliai sios firmos? mane labiausiai sudomino, jei neblogi tai gal ir as tada prie uzsakymo prisijungciau blush2.gif


Turiu si (tiksliau net 3vnt), tai man pasakiskai geras sepetelis seseliu tepimui. Kitu nebandziau, bet kolkas nera ir poreikio. ax.gif
user posted image

Dar sios firmos esu turejus lupu blizgi - nepatiko laabai: sausino, neskalsus, bjauriai saldus....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 02 23, 04:57)
Turiu si (tiksliau net 3vnt)


nu va as vakar ziurejau ziurejau i si sepeteli, bet susilaikiau, nors maciau, kad komentarai lyg ir labai geri buvo uzsienieciu...pasiemiau pora is studio serijos akims: user posted image ir user posted image ir dar si veidui: user posted image tikiuosi irgi neblogi bus smile.gif
Atsakyti
Pagaliau pribaigiau uzsakyma ir issiunciau lotuliukas.gif
Mano busimos prekytes :
user posted image
pink lemonade ir golden peach spalvos 4u.gif


Bronzantas:
user posted image


Didelis sepetelius bronzantui:
user posted image











Papildyta:
Bus kaip shimeriukas:
user posted image


Kremine pudryte Honey
user posted image


Kompaktine pudryte
user posted image

Svytintis skaistaliukai:
user posted image
tik spalva golden peach



Papildyta:
Kremines pudrytes sepetelis
user posted image


user posted image


user posted image


user posted image
kolkas viskas, jei patiks prekytes supirksiu puse parduotuves lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 23 vasario 2010 - 11:12
QUOTE(amber123 @ 2010 02 23, 12:41)
Sveikutes  bigsmile.gif reik man pasimokint kaip paveikslelius ikelt ir as idesiu ka uzsisakiau  bigsmile.gif Gilden buterfly atsiunte labai aiskiai paaiskinta, kaip ta padaryt, bet dar labai nebuvo kada pasigilint..  4u.gif  ax.gif nu tai visos jau uzsisake.. apsiprekino.. dabar reiks tik laukt skaiciuku ir siuntinuko  bigsmile.gif

tai tada laukiam nuotraukyciu thumbup.gif
dar trumpai aprasysiu : ant paveiksliuko paspaudi desiniu klavisu copy image URL , ateini cia paspaudi virsuje img ir paste darai smile.gif ir visa matematika 4u.gif

apie bronzanta tai man sis filmukas patiko , lyginamas su mac:)
Atsakyti
Bandau : sita uzsisakiau 4u.gif
user posted image
JAAAAAzauuuuuuu blink.gif isejo!! wub.gif
poto sita
user posted image
poto sita spalva tinckeld pink
user posted image
poto lupom kelias spalvas, Melon ir candy spalva
user posted image
poto kelis blizgesiu
user posted image
poto shimeri
user posted image
ir all over face stick
user posted image
thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 23 vasario 2010 - 12:07
QUOTE(Cherry_ @ 2010 02 23, 13:16)
Gal ir man reikejo blizgesiu , taip fainai atrodo  g.gif



Nu tie neturetu sausint.. o tokius dezutese tai as dievinu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2010 02 23, 12:47)
apie bronzanta tai man sis filmukas patiko , lyginamas su mac:)



bigsmile.gif man ta mergaite labai faina.. o ta bronzata ir skaistalus vienoj dezutei lygina su NARS 4u.gif bet aisku kokybe ne ta.. bet vis tiek, pakuote faina, skaistalai tokie mieli atrodo, idomu kaip visa kita biggrin.gif
Atsakyti
merginos, o kaip nagu lakai is cia? ar geri? gal kuri turit? ar lakuojasi gerai, kaip teptukai? kiek islieka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(umberta @ 2010 02 23, 16:16)
merginos, o kaip nagu lakai is cia? ar geri? gal kuri turit? ar lakuojasi gerai, kaip teptukai? kiek islieka? 4u.gif



Vat apie nagu lakus nieko bent jau as nesu girdejus g.gif 4u.gif gal kitos bus bandziusios.. 4u.gif
Atsakyti