Įkraunama...
Įkraunama...

E.L.F kosmetika

Amber, faini pirkiniai atrodo, tikiuosi tokie bus ir realybej wub.gif tik tas paskutinis all over face stick kazkaip manes dar nesiviliojes smile.gif kaip tu ji zadi naudot?
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2010 02 23, 21:26)
Amber, faini pirkiniai atrodo, tikiuosi tokie bus ir realybej wub.gif  tik tas paskutinis all over  face stick kazkaip manes dar nesiviliojes smile.gif  kaip tu ji zadi naudot?

As kaip shimeri zadu naudoti, skruostams, patinka man kai skruostai svyti thumbup.gif vasara ir vokus pasitepti tiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2010 02 23, 21:26)
Amber, faini pirkiniai atrodo, tikiuosi tokie bus ir realybej wub.gif  tik tas paskutinis all over  face stick kazkaip manes dar nesiviliojes smile.gif  kaip tu ji zadi naudot?



As manau kad patiks ir kai gausiu wub.gif o ta tai tik 1 imiau pabandymui wub.gif ziuresiu.. greiciausia zandukam naudosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 02 23, 12:12)
Pagaliau pribaigiau uzsakyma  ir issiunciau  lotuliukas.gif
Mano busimos prekytes :
user posted image
pink lemonade ir golden peach spalvos  4u.gif
Svytintis skaistaliukai:
user posted image
tik spalva golden peach

Siuos turiu, galiu padovanoti lotuliukas.gif Nieko verti tai tikrai blush2.gif
Dar parasysiu kelis atsiliepimus, ka turiu is ELF, gal kam pades apsispresti
user posted image
Sitas blizgis, vienintelis kuri is ju produkcijos tepiausi kelis kartus, spalva Malt Shake, panasi i sita tik ant lupu beveik spalvos neduoda, vos slapia bizgejima suteikia, nelipnus, laikosi nelabai gerai.
user posted image
spalva Fairy, tokia baisi lotuliukas.gif ir pats blizgis nekoks, slykstus skonis, lupas sausina, sunkiai tepasi. Bet maciau kazkas jau toki komentavo.
Maskuoklis, ar koks cia velnias, nzn g.gif Spalva Ivory, labai matosi ant veido, ir pakankamai tamsi, nors cia ju puslapyje kaip ir sviesiausia g.gif smirda, ir toks riebus, uzsitepus lieka kaip kauke, neisisklaido normaliai.
user posted image
Mineraliniai seseliai, spalva Seductive, tokia labai tamsi, beveik juoda, neblizgi, nors cia foto atrodo kad turetu blizgeti. Bandziau viena karta pasidazyti, sunkiai gavosi, ziauriai apibyra veida, po to sunkiai nusivalo,nera labai pigmentuota.
user posted image
user posted image
Is pradziu gerai riete, bet paskui iskeliavo i siuksliu deze, nes nusipesiau dali blakstienu netycia (cia pati kalta biggrin.gif ) tai atsisakiau geleziniu znyplyciu. O sese sekmingai naudoja tokias toliau biggrin.gif
user posted image
sitas labai patinka, naudoju darydama akiu pravedima thumbup.gif
Tai vat tokie (nelabai kokie, bet cia tik mano subjektyvi nuomone) atsiliepimai apie ELF blush2.gif Tikrai zinau, kad daugiau is ten nenoriu nieko pirkti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 23 vasario 2010 - 22:28
QUOTE(savita1 @ 2010 02 23, 23:10)
Siuos turiu, galiu padovanoti lotuliukas.gif Nieko verti tai tikrai blush2.gif



Nejau niekur negalima panaudot? unsure.gif kieti labai ar kas? 4u.gif na, ne karve kainuoja, kokybes bent as ir nesitikejau super geros biggrin.gif ta pask imiau sidabrine spalvyte tai pablizginimui gal tiks g.gif bet keista, kad jum taip nepatiko unsure.gif nes youtube daug mergaiciu gerai apie juos atsiliepia..
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 23 vasario 2010 - 22:29
QUOTE(savita1 @ 2010 02 23, 23:10)
Siuos turiu, galiu padovanoti lotuliukas.gif Nieko verti tai tikrai blush2.gif

o gal dar ka esate bandziusi sios firmos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 02 23, 23:19)
Nejau niekur negalima panaudot?  unsure.gif kieti labai ar kas?  4u.gif na, ne karve kainuoja, kokybes bent as ir nesitikejau super geros  biggrin.gif ta pask imiau sidabrine spalvyte tai pablizginimui gal tiks  g.gif bet keista, kad tau taip nepatiko  unsure.gif nes youtube daug mergaiciu gerai  apie juos atsiliepia..
http://www.youtube.c...feature=related

Tikrai tas piestukas kietas, normaliai neina uztepti, bandziau ant voku, subega ziauriai i rauksles, ant skruostu normaliai neina issitepti, toks kazkoks riebalas.
Tai vat ir as prisiskaiciusi geru atsiliepimu prisisakiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 02 23, 23:10)
Tai vat tokie (nelabai kokie, bet cia tik mano subjektyvi nuomone) atsiliepimai apie ELF blush2.gif Tikrai zinau, kad daugiau is ten nenoriu nieko pirkti 4u.gif



Nu sunku patiket, kad taip viskas nepatiko.. tai kad ten youtubei jos nieko nesupranta ar ka.. unsure.gif kazkur jus minejot, kad tas all over stick color kietas, bet pvz cia kai rodo tai jis man minkstas atrodo ir fainai tepas ir spalva..
http://www.youtube.c...4...PL&index=20
bent as ka uzsisakiau bronzatus ir t,t tai tikiu, kad pateisins mano lukescius, nes sakiausi tikrai perzejus daug video ir isklausius daug atsiliepimu.. bus labai idomu poto cia parasyt, ka as galvoju 4u.gif o seip.. nzn, pvz kad ir del lupdazio vieno tokio, man ziauriai jis tinka ir patinka, o kitai sausas, blogai tepas ir .tt nors ta pati turiu ir man jis kreminis, gerai tepas laikos ir .tt nzn nuo ko cia priklauso jei tas pats produktas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Va situos tai zinau kad kas pirko tai gyre sepetelius, sake tikrai geri
user posted image
ir sitas manau turetu buti nieko g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 02 23, 23:31)
Tikrai tas piestukas kietas, normaliai neina uztepti, bandziau ant voku, subega ziauriai i rauksles, ant skruostu normaliai neina issitepti, toks kazkoks riebalas.
Tai vat ir as prisiskaiciusi geru atsiliepimu prisisakiau lotuliukas.gif



Ziurint kuria spalva emet.. nu jis turi suteikt toki svytejima, tai gal jum atrodo kaip riebalas biggrin.gif 4u.gif nu nzn.. as nelinkus daryt skubotu isvadu, kai gausiu pati, kai isitikinsiu, kad ir man netinka, tada jau keiksiuos kad be reikalo sakiaus.. biggrin.gif reklama visagale.. lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 02 23, 23:38)

As nzn, gal cia man koks senas pasitaike ar kas g.gif Na matau kad ir Jus uzsisaket, tai kai gausit isbandysit, net idomu ar irgi toks bus. Siaip tai aisku, ne karve kainuoja, galima isbandyti biggrin.gif
O tie 4 spalvu bronzantai tai gal ir faini bus, as irgi ju norejau, siunciau uzsakyma, bet kazkodel man ju neatsiunte doh.gif
O cia sitam video tai tikrai kazkaip minksti atrodo g.gif Na bet vistiek matosi kad jie tokie riabaliukai, as neissivaizduoju kaip pvz kad ir ant srkuostu uzsitepus, ten gi prie jo prilips visi plaukai blink.gif Akims tai visiskai netinkami, nes nubega i rauksle.
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2010 02 23, 23:40)
Ziurint kuria spalva emet.. nu jis turi suteikt toki svytejima, tai gal jum atrodo kaip riebalas  biggrin.gif  4u.gif nu nzn.. as nelinkus daryt skubotu isvadu, kai gausiu pati, kai isitikinsiu, kad ir man netinka, tada jau keiksiuos kad be reikalo sakiaus..  biggrin.gif reklama visagale.. lotuliukas.gif  doh.gif

Turiu va sita:
user posted image
Golden Peach, tiek pietuko tokia spalva tiek to skysto.
Dabar ziuriu ten daugiau visokiu spalvu atsirade, as kai uzsisakinejau buvo berods tik 2 smile.gif
Atsakyti
na kadangi nieko nereklamuoju, o tik paieškojau atsiliepimų apie šią kosmetiką, tai tiems, kas supranta rusiškai, radau atsiliepimą kažkokį:
čia
Atsakyti