Įkraunama...
Įkraunama...

Dvynukai! Iki euforijos ir atgal.

Supermama !!! wub.gif cray.gif Stiprybes jusu seimai!!! Sveikateles visiems seimos nariams 4u.gif
Atsakyti
Žemai lenkiu Jums galvą už jūsų stiprybę! Sveikatos Jums ir Jūsų mažyliui. Greitos ,,karjeros" ir kad visi sunkumai liktų praeityje. Jūsų istorija - angelo balsas visoms mamytėms, kurios kartais pritrūksta kantrybės su mažiuku. Aš irgi susigėdau, kad šiąnakt pyktėlėjau ant pupos, kad vis keliasi ir neduoda man išsimiegoti. Dieve, atleisk man tokias mintis, ačiū tau, kad padovanojai man tokį auksinį, ramų, nuostabų vaiką, ir, prašau, rūpinkis šiuo aprašytu mažyliu ir suteik daug stiprybės ir laimės akimirkų jo mamytei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babajoska: 26 spalio 2010 - 11:46
Istorija verta aplodismentų wub.gif Sveikatytės jūsų visai šeimynai 4u.gif
Atsakyti
Nuostabi ir graudinanti istorija, parodanti, kiek mama gali iskesti del savo vaikelio wub.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Perskaičiau braukdama ašarą ir linkiu,kad auktumėte stiprūs,sveiki ir laimingi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Stiprios tos mamos, labai stiprios wub.gif
Ir pirmą kartą pamačiau tą citatą: "Sprendimas turėti vaiką be galo reikšmingas.Tada apsisprendžiama visam laikui išleisti širdį iš kūno.", - rašė Elizabet Stoun wub.gif
Dar tokio taiklaus pasakymo nebuvau skaičiusi thumbup.gif Tikiuosi nesupyksi jei jį pasiskolinsiu savo parašui?
Atsakyti
O siaube kokie išgyvenimai, kažkas nenusakomai skausmingo ir nesuprantamo.
Kaip gerai, kad viskas gerai baigėsi wub.gif
Atsakyti
Labai labai grazi istorija, begalo graziai aprasyta, uzuojauta praradus viena is dvynuku ir dziugu jog bent vienam pavyko isgyventi heart.gif

Kai skaitau tokias istorijas dekoju Dievui kad visos mano problemos yra tik bemiegos naktys ir neramus vaikiukas, kad nuo pirmos minutes galejau ji tureti salia saves ir kad nereikejo pereiti to, ka kaikuriems tenka...


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhiu: 16 rugpjūčio 2011 - 09:48
dieve,kaip graudu verysad.gif
Atsakyti
Aukite sveiki 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selmee: 16 rugpjūčio 2011 - 16:32
Tai pati graziausiai aprasyta gimdymo istorija, kiek man teko skaityti. Sitiek graziu minciu, isgyvenimu, skausmo, dziaugsmo... visko. unsure.gif
Zemai lenkiu galva, Jus tikra SUPERMAMA. Pasiseke jusu vaikuciams. Bukite tvirta, laiminga seima. Begalines istvermes, stiprybes, sveikatos... 4u.gif
Atsakyti
Autore jus esate nuostabi moteris, mama taip didziuojuosi jumis, tOki kelia nuejote tik sveikatos laimes, tolesniu Passikekimu gyvenime irodete kad gyvenime viskas iveikiama jus tikra didvyre lenkiu pries jus galva wub.gif
Atsakyti