Įkraunama...
Įkraunama...

Dvynukai! Iki euforijos ir atgal.

O Dieve... istorija verta knygos virselio! blush2.gif
Atsakyti
smile.gif Begalo nuosirdi istorija.Taip viskas graziai parasyta,su meile ,siluma .......Skemes jums smile.gif
Atsakyti
šitokių dalykų iškentėję ir perėję turbūt labai mokate mylėti ir branginti. čia kitiems gūžtis, ne jums... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif aukit linksmi ir nesustabdomi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jusu istorija- labai pazistama musu seimai... Mes taip pat netekome vienos ir savo dvynukes, ir Jusu isgyvenimai- kaip atspindys visko, ka patyreme patys...
Labai gilintis nenoriu, bet istrigo vienas sakinys is Jusu istorijos apie akuserinio medike, kuri skaite istorija ir su pasimegavimu sake "mire"... deja, man su ja taip pat teko susidurti. ir ji vis dar megaujasi siomis ziniomis... kazkodel... kai maciau jos pasitenkinima norejosi sudraskyti ja i gabalus... bet tada per mazai jegu ir galvoje ne tie dalykai sukosi, kad rupinciausi jos psichologinem problemom...
iki siol bjauriuosi tuo zmogumi... ( jei gerai pamenu- Milda Jaržemskienė )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diem: 11 gruodžio 2012 - 12:39
Jusu istorija siek tiek primena musu.. tik mes auginam savo neisnesiotus dvynukus abu irgi gimusius 2009m. (aisku jie gime geroki didesni 1669 it 1769g.) , bet pzystmas jusmas renimacija, intensyvios prieziuros patala.. skaitau ir viskas bega pries akis..
Atsakyti
Jautru, sugraudino istorija. Saunuole mama, labais tipri, ir sunus tai pajaute,paveldejo ta stiprybe. Kaip gyvena dabar sis didvyris 4u.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija 4u.gif Verkiau kelis kartus ir iš džiaugsmo, ir iš liūdesio ... Šaunuolė mamytė ir tikrai stiprus sūnus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už tokią gražią istrojia...
Skaičiau su virpačia širdimi, juk mano mergytė gimė irgi 950 gr. ir mes praleidome nerimo ir vilties kupiną laikotarpi tose pačiose palatose....bet aš savo istorijos nedrįstu aprašyti...labai skaudu prisiminti, nors gal kada ir parašysiu apie tai...ir žinoma apie laimingą pabaiga, nes mano dukrytė dabar beveik pusantrų metukų - laksto po kambarius, čiauška, karstosi ant stalų ....ir nuolatos stebina būdama toks ypatingas vaikas
Neišnešiotukų mamos, mūsų vaikai ypatingi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukupagalve: 13 gruodžio 2012 - 19:38
QUOTE(carramele @ 2010 02 22, 18:41)


user posted image

Ir vėl žvelgti į priekį. Vėl pradėti tikėti. Ir vis drąsiau svajoti apie dar vieną brolį ar sesę savo stebuklėliams.

jetus, kokie jus grazus ir faini wub.gif wub.gif wub.gif sekmes jums dideles, aukit stiprus ir sveiki 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Filmo verta istorija, neisivaizdavau ka isgyvena neisnesiotuku mamytes, juolab praradusios viena is dvynuku, esat be galo stipri moteris, dziaugiuosi, kad pagaliau maziukas stiprus wub.gif
Atsakyti
Dieve kiek tau reikėjo stiprybės 4u.gif negaliu atsidžiaugti toki fainuoli auginate wub.gif
Atsakyti
gilu... wub.gif
Atsakyti