Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Taip, Asseni, 8 spalvos- jau daug smile.gif Jei turi balta ir juoda, visas likusias galima isgauti is 3 pagrindiniu spalvu: raudonos, geltonos ir melynos smile.gif
Atsakyti
Aš turiu 12 spalvų americakolor dažų , bet jie visi perlamutriniai ( komplektas ) paprastų mą nereikia , užtenka baltarusiškų ....o taip pavienių iš surbių turiu gal 10 atspalvių , patinka ....bet į baltarusiškus nekeisčiau biggrin.gif .

----------------------------------------------------------------------------------------

Dabar apie tortuką , kur prašo komentarų : .... tvarkingas , neperkrautas , gražus tortukas ....gyvos gėlės man nemaišo smile.gif .

Tiesa kice , jūs be galo seksuali biggrin.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 23 vasario 2010 - 13:56
tongue.gif
Atsakyti
na ka neshu savo didziausia kepta torta,paprase 60 zmoniu vakareliu,svente moters 50meti.nu kokio paprase taip ir padariau visa nakti iki 6 ryto ash su juo kankinausi kol pabaigiau,vos i saldytuva idejau buvo tik tik,a po to vos ishemiau lotuliukas.gif
balti biskvitai su brashkiu dzemu perteptas sviestiniu kremu,dengta marshmellow mase,gelytes lapeliai pastilazas turbut,kiek pamenu g.gif
user posted image
Atsakyti
Tai kiek sveria tas gigantas bigsmile.gif
O atrodo tai labai dailiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 02 23, 15:54)
Aš turiu 12 spalvų americakolor dažų , bet jie visi perlamutriniai ( komplektas ) paprastų mą nereikia , užtenka baltarusiškų ....o taip pavienių iš surbių turiu gal 10 atspalvių , patinka ....bet į baltarusiškus nekeisčiau  biggrin.gif .

Tiesa kice , jūs be galo seksuali  biggrin.gif

Nu va o as prisipirkau tu rusisku kaip beprote atradus ir kaip uzsisakiau kelias spalveles (6) tai tų ruskiu net netraukiu nelabai moku as ju jom elgtis normaliai mases nudazyt man sunkiai gaunasi o jai kremas tai gerai nudazo bet kazkaip naudoju tas kelias spalveles anu net neciupinu.

O del seksualumo drinks_cheers.gif kaip pirma karta pamaciau negalejau atsiziureti laugh.gif

Auksiuke tavo tortukai labai kruopstus o tai labai svarbu kad ir koki torta bedarytum svarbiausiai kruopstumas tada ir paprastas tortukas atrodo ispudingai (cia mano muomone) gyvos geles yra grazu bet as kazkaip mieliau valgomas dedu mirksiukas.gif

Vaidulyteee thumbup.gif ir kokios grazios rozes bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angel1203: 23 vasario 2010 - 14:27
Vaidulyteee, oho koks grazuolis thumbup.gif
Savo rodausi i roziu kompanija ax.gif
user posted image
Rafaelo svajones biskvitas ir kremas, bet i kreme dejau, aguonu, kepintu migdolu. Sonai puosti kepintai mogdolais, virsus- sokoladine glazura, pastilazas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dosa: 23 vasario 2010 - 14:48
Dosa kaip norėčiau gabaliuko šito torto bigsmile.gif blush2.gif Rožės labai gražios wub.gif bet lapeliai man nelabai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 23 vasario 2010 - 14:56
QUOTE(*monikute* @ 2010 02 23, 12:54)
Dosa kaip norėčiau gabaliuko šito torto  bigsmile.gif  blush2.gif  Rožės labai gražios  wub.gif  bet lapeliai man nelabai  ax.gif

drinks_cheers.gif sutinku, bet neturiu jokios formeles, tai belekaip ir dariau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dosa @ 2010 02 23, 16:59)
drinks_cheers.gif  sutinku, bet neturiu jokios formeles, tai  belekaip ir dariau  blush2.gif

skaniai atrodantis tortukas o jai formeles lapukam neturi daryt plykytos teslos ten formele nelabai reikalinga wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2010 02 23, 13:05)
skaniai atrodantis tortukas o jai formeles lapukam neturi daryt plykytos teslos ten formele nelabai reikalinga wink.gif

Tai vat ir as dabar pamasciau, kad galejau is plikytos teslos daryt, nu nieko, gyvneni ir mokais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 02 23, 13:50)
Taip, Asseni, 8 spalvos- jau daug smile.gif Jei turi balta ir juoda, visas likusias galima isgauti is 3 pagrindiniu spalvu: raudonos, geltonos ir melynos smile.gif

Galima spalvas isgauti ir is produktu, o galima ir palengvinti sau gyvenima, turint siek tiek daugiau gatavu atspalviu tongue.gif

P.S.
Virsutineje temoje yra spalvu lentele su pavyzdziais, kaip isgauti kokias spalvas.
Papildyta:
QUOTE(dosa @ 2010 02 23, 14:59)
drinks_cheers.gif  sutinku, bet neturiu jokios formeles, tai  belekaip ir dariau  blush2.gif

TAi gi nebutina ta formele lapeliams, gi lapa galima ir ranka ispjaut, tik ne belekaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 23 vasario 2010 - 16:13